Randall
Główni Moderatorzy
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Obecnie
Przegląda temat: G50 SOP 11/26...
Treść opublikowana przez Randall
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
A jak jest z dvb-t ?
-
E90 330i CZARNA - SESJA ZDJĘCIOWA str. 33
Dobrze wyglada ;) tylko zebys sie nie znudzil bo juz zbytnio nie ma co przy niej robic :mrgreen:
-
[F20] Chiptuning silników turbodoładowanych
Box only.
-
Spot RZESZÓW Południowo-Wschodnia Polska :-)
Tak to dosyc znana impreza, co roku sa eliminacje. Zamykaja czteropasmowa wylotowke z miasta i jest co poogladac ;) Wiecej info tutaj: http://rsss.com.pl/14-mili-rzeszow-cup-2014-25-05-2014
-
F20 120d ACSchnitzer - Randall * SPRZEDAM * str 32
Dzięki Bond, ale Z4 jest na tyle idealne że przymknął bym oko na to :mrgreen:
-
F20 120d ACSchnitzer - Randall * SPRZEDAM * str 32
Ja w F21 nie czuje się pewnie przy żadnej prędkości, bo lata bokiem zawsze, wszędzie i niezależnie od pogody. Na prawdę ciężko prosto jechać :twisted2: Może nowe 19" i opony 265 to poprawią... @Slawomir - wcale się nie dziwie ale Ty masz diabełka pod maską a ja tylko starego kopciucha :mrgreen: @stuffman - nie zauważyłem żadnych problemów ze stabilnością, nawet przy prędkości maksymalnej. Wracając do tematu, auto zostało w końcu wyposażone w Performance Power Kit. Montaż ustalony u dealera na zeszłą środę. Miał zająć cały dzień roboczy (kodowanie trwa zawsze dość długo i nie są w stanie określić ile dokładnie). Przy okazji zmieniali parujący reflektor na nowy (warto przedłużać gwarancję panowie). W dniu montażu ok godziny 15:00 telefon, że nie wyrobią bo kodowanie się przeciąga. Na szczęście dostałem w zamian X1 po kosztach paliwa (miły gest ze strony dealera ponieważ nie musiał, montaż pakietu to w końcu mój wymysł). W czwartek około południa odebrałem swoje auto i .... banan na twarzy cały czas ! Po dwóch latach i przyzwyczajeniu się całkowicie do osiągów taka modyfikacja dała naprawdę dużo przyjemności. Tak jak wielu poprzedników pisało - odczucia są o wiele lepsze niż wskazywały by na to cyferki. Nie robiłem jeszcze pomiaru ale planuję w najbliższym czasie zważyć auto i zmierzyć dokładnie. Najbardziej odczuwalne wrażenia są powyżej 70-80 km/h, co zresztą potwierdzają filmiki na YT. Zwiększył się również V-max który mnie zawsze drażnił - 225-228 km/h i koniec - teraz jest nieco lepiej: http://i.imgur.com/jIc5yfI.jpg Na obudowę filtra powietrza trafił emblemat: http://i.imgur.com/LWYKY7l.jpg W komplecie są również dwie wlepki ///M Performance na progi, niestety nikt mnie nie zapytał czy chcę je mieć na aucie i w jakim miejscu - w rezultacie zostały naklejone chyba zgodnie z jakąś głupią instrukcją - nie na końcu progów a bardziej do środka i wygląda to słabo - leci na 100% w kosz tylko nie mam ostatnio czasu się tym zająć. Podsumowując naprawdę warto i nie żałuję. Szczególnie gdy modyfikację robi się nie od razu tylko po jakimś czasie - kiedy już przyzwyczaimy się do mocy. Auto teraz w trybie "comfort" reaguje na gaz jak dotąd w "sport". A na "sporcie" potrafi zadziwić (jak na 2.0d oczywiście). W najbliższych planach mam nakładki na pedały Performance + podstopnicę. Również ciąglę bije się z myślami na temat zestawu audio Alpine Retrofit - zobaczymy. Postaram się czym prędzej wkleić wykres z hamowni. Pozdrawiam !!
-
E90 330xd M pakiet DO ZAMKNIĘCIA
Przykra sprawa. Jesli moge podpowiedziec - ograniczylbym poszukiwania do aut z salonu PL lub czegos pewnego z niemiec.
-
Spot RZESZÓW Południowo-Wschodnia Polska :-)
Sikorskiego
-
E91 Alpineweiss - 320d M+ str. 35 malowanie zacisków i tarcz
Progress trwa :cool2:
-
Kobieca benzyna 320 by ebarylska| Następca Eleny już jest..
Lotka super wyglada !!
-
Spot RZESZÓW Południowo-Wschodnia Polska :-)
No to trzeba sie ustawic wczesniej bo zawody od 11.
-
Dodatki, akcesoria BMW do Z4 E89
http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/diagram/51_7164-mata-ksztaltowa-bagaznika/i53585/kL/sN/r2013/m12
-
Spot RZESZÓW Południowo-Wschodnia Polska :-)
Ja i tak jade na 100% na cwiartke wiec mozna sie jakos ustawic, ale wtedy wypada na rano sie umowic, lub odwrotnie po wyscigach. Decydujcie ;)
-
Spot RZESZÓW Południowo-Wschodnia Polska :-)
Panowie 25.05 jest 1/4 mili w rzeszowie wiec mozna urozmaicic spota :)
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
Tak samo jak wyzej :cool2:
-
Dziewczyny lecą na BMW czy nie ?
Hahaha masz tu video-instrukcję :mrgreen: https://www.youtube.com/watch?v=-vHx8_QmBLM
-
Jaki silnik do e90?
Start stop u kumpla w e92 z 2008 dziala tak samo jak u mnie.
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
Przod m3 z wąskim tylem bedzie slaby, nie idz ta droga.. Napewno da sie zalozyc mpak i webasto i bedzie mniej rzezby niz z frontem m3.
-
F20 120d ACSchnitzer - Randall * SPRZEDAM * str 32
Dziekuje :) co do lotki to ciezko mi to stwierdzic bo jeszcze nie bylem gdzies w dluzszej autostradowej trasie od montazu. Chociaz przed montazem nie zauwazylem raczej niestabilnego tylu. Napewno auto jest mniej stabilne na zimowych waskich i malych kolach (205/55/16).
-
F20 - 116i - Kamazzi
Wpadaj na zlot staniemy ;) dieselek nie jedzie za bardzo ale chociaz jakies porownanie bedzie ;)
-
swistar-->>z4 e89 23i CHORWACJA-str.2
Potwór !!! Wyglada nieziemsko !! Graruluje ;)
-
F20 - 116i - Kamazzi
Ladnie to wyglada ale nie ufam jakos tej aplikacji na tyle zeby te 5,9 bylo realne. Zmierz racelogic-em.
-
E87 118I by Di
Oryginalna lotka z pakietu aero: http://i46.photobucket.com/albums/f148/manikproducer/IMG_0449.jpg I oryginalne lampy blackline bmw: http://www.salesafter.de/images/products/1er/leuchten/heckleuchten_E87_blackline.jpg
-
WBANH31060B439090 BMW 545 Łódź
Randall odpowiedział(a) na nokia62 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażco za gnój :duh:
-
E87 118I by Di
Ladna jedyneczka :) i bardzo dobre plany co do modów, kiera przede wszystkim, skóra wedle uznania. Felgi najlepiej mpakietowe 18". Moze jeszcze lotka aero i blackline na tył?