Skocz do zawartości

Randall

Główni Moderatorzy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Randall

  1. Hahahaha dobre. Pakiet aerodynamic stworzylo BMW jako alternatywe dla MPakietu i nie ma nic wspolnego z MPerformance ani tymbardziej z niezależnym tunerem jak AC Schnitzer. Wiec jak nie wiesz to nie wprowadzaj ludzi w blad :)
  2. Nikt nikogo z blotem nie miesza ALE jak robisz swap sam to wiesz ze zmieniles nie tylko silnik ale tez wszystko inne. Nie wiem jakie sa roznice w zawieszeniu ale hamulce napewno sie roznia. Rozmawiales z kolesiem? Zrobil wszystko jak trzeba ? Akumulator przy R6 powinien byc w bagazniku. Dane pojazdu Art. Wartość Numer podwozia WBAAY71010CJ71324 Kod typu AY71 Typ 318I (EUR) Typoszereg E E46 (4FL) Seria 3 Rodzaj konstrukcji LIM Układ kierowniczy LL Drzwi 4 Silnik N42 Pojemność skokowa 2.00 Moc 105 Napęd HECK Skrzynia biegów MECH Kolor BLACK SAPPHIRE METALLIC (475) Tapicerka STANDARDLEDER/HELLBEIGE 2 (ARBEITSN (N6HC) Data prod. 2002-07-16 Wyposażenie Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK) S249A MULTIFUNKTION FUER LENKRAD Wielofunkcyjność dla kierownicy S255A SPORT-LEDERLENKRAD Kierownica sportowa ze skóry z poduszką S302A ALARMANLAGE Instalacja alarmowa S320A MODELLSCHRIFTZUG ENTFALL Brak napisu modelu S321A EXTERIEURUMFAENGE IN WAGENFARBE Zakr. wyp. zewn. w kolorze pojazdu S434A INTERIEURLEISTEN Wyp. wn., powierzchnia aluminium S441A RAUCHERPAKET Pakiet dla palących S473A ARMAUFLAGE VORN Podłokietnik przedni S481A SPORTSITZE FUER FAHRER/BEIFAHRER Fotel sportowy S494A SITZHEIZUNG FUER FAHRER/BEIFAHRER Podgrzwanie fotela kierowcy/pasażera S495A 3. KOPFSTUETZE HINTEN Pas bezp. trzypunkt. i zagł. tył środek S508A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control (PDC) S520A NEBELSCHEINWERFER Lampa przeciwmgłowa S521A REGENSENSOR Czujnik deszczu S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK) S550A BORDCOMPUTER Komputer pokładowy S630A AUTOTELEFON MIT SCHNURLOSEM HOERER Telefon samoch. z słuchawką bezprzew. S650A CD-LAUFWERK Odtwarzacz CD S661A RADIO BMW BUSINESS Radio BMW Business (C43) S674A HIFI-SYSTEM HARMAN/KARDON System HiFi Harman Kardon S785A WEISSE BLINKLEUCHTEN Lampy kierunkowskazów białe S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa S877A UEBERKREUZBEDIENUNG ENTFALL Brak obsługi krzyżowej S886A HOLLAENDISCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa, holenderski S915A AUSSENHAUTSCHUTZ ENTFALL Brak konserwacji pokrycia zewn. Wyposażenie seryjne Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK) S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów S851A SPRACHVERSION DEUTSCH Wersja językowa, niemiecki
  3. O czym Ty piszesz w ogóle ? AC Schnitzer nie sprzedaje aut tak jak Alpina tylko właśnie pakiety dodatków :roll:
  4. Dokladnie nastaw sie lepiej na dobry motor/wyposazenie i to ze kilka elementow trzeba bedzie poprawic. Obojetnie czy auto bedzie kosztowalo 8 czy 12 tys. Po prostu to są stare samochody.
  5. Skoncz ta teorie bo brniesz coraz dalej, polonez tak jak bmw 7 itp.. Albo jest tyl wielowahacz albo belka skretna. W BMW jak i w Twoim Audiseacie jest wielowahacz tylko inaczej zbudowany. BMW prowadzi się lepiej mimo tego że ma inaczej skonstruowane zawieszenie WIELOWAHACZOWE z tyłu. Rozumiesz ?
  6. W takiej sytuacji Ty jako GURU sprzedających super auta - nie strupy i g.ó.w.niane okazje powinieneś powiedzieć - sorry kolego ale golfa sprzedaj sobie sam bo stracę swoją RENOMĘ (chyba wiesz co to znaczy). Albo opisać go szczerze. Ale tak nie będzie i właśnie dlatego wszystkie Twoje wywody (w których jest często dużo prawdy) tracą na wiarygodności. SpRŻedawajcie dalej :norty: Pozdrawiam :mrgreen: Teraz możesz mnie zwyzywać / zakrzyczeć itp, mnie to nie rusza :)
  7. Randall odpowiedział(a) na vystelior temat w F30, F31, F34, F80
    Coś zaczyna się dziać :) http://f80.bimmerpost.com/forums/showthread.php?t=1015151
  8. Nie no przeciez zrebrandowane audi malysza napewno lepiej prowadzi sie niz bmw, nie wiedzieliscie ? Bmw ma belke z fiata uno a seat pozwolil sobie na rozwiazanie z s klasy mercedesa bo jest tak bogata i szanowana firma BUHAHAHAHA :lol:
  9. Ja nie handluję samochodami (ani trupami, bo wiadomo ze dobre auta masz tylko ty w polsce a wszystkie inne to trupy) wiec o czym mam komus mowic? To Ty promujesz sie jako najbardziej nieskazitelna osoba na forum dlatego zapytalem. Reakcja dokladnie taka jak sie spodziewalem hehe, pozdro.
  10. Chyba po 2001 roku e46 320i = 2.2 170 KM
  11. A jak bedziesz sprzedawal trupa golfa to opiszesz go tak samo jak nam tutaj ? :norty:
  12. Sam sobie zaprzeczasz jesli chodzi o bmw. Benzyna z mozliwoscia rozwoju ? Jedynie 335i na ktore brakuje drugi raz tyle kasy. Jedyne sensowne co mozna wywrozyc w tej kasie to 330d e46 plus program.
  13. Zabawne rzeczy, 320d po programie jest tak samo szybkie lub szybsze niz 330d w serii 231 km? Ostatnio jadac w 3 osoby zabraklo mi mocy aby wyprzedzic pod gore e46 330d po programie. Pewnie zle zmienialem biegi :duh:
  14. Wybrałbys teoretyczne 130d a nie wybrałeś rzeczywistego 125d? Bo? To nie jest żadne OT. Ten przykład pokazuje dobitnie ze mniejsza moc i mniejsza masa moze dać lepsze osiągi. Tak właśnie jest w e90. Stare 330d jedzie na poziomie nowego 320d po chipie a moze i gorzej. Wybrałbym TERAZ bo apetyt rośnie w miarę jedzenia. W momencie jak kupowałem auto miałem wybór tylko pomiędzy 116i a 120d bo brałem z placu. Pozdr.
  15. Sorki panowie ja tez wrzucilem info o 120d (184km po boxie) ale tylko po to zeby nakreslic autorowi tematu ze wybralbym 30d od 20d (nawet 184 km po chipie/boxie). W serii 1 nie wspominajac o 3er. Koniec OT.
  16. Wiem że jest ale jakoś strasznie daleko nie ucieknie od mojej w obecnej chwili. X1 25d miał o 0,6 s lepszy czas na ćwiartke odemnie. Watpie zeby dala rade e90 330d po programie. Wystarczy popatrzeć na czas kacpercia.
  17. Mam 120d z pakietem performance. Jest fajnie. Ale szkoda ze nie ma 130d :cry2: :norty:
  18. Przed chwilą zostałeś namierzony w Przemyślu przez moją dziewczynę :D
  19. Nie wydawało Ci się ;)
  20. Warto było czekać rok od naszego pierwszego "kameralnego" zlotu !! Progress jest ogromny za co bardzo dziękuję organizatorom. Było naprawdę super. Znów poznałem wielu świetnych ludzi no i stara dobra ekipa jak zawsze dopisała. Udało się nawet zdobyć drugie miejsce na 1/4 do 2.0L z czego bardzo się cieszę, niestety auto już mniej bo odpłaciło się awarią zamka tylnej klapy :mad2: ale nawet to nie zepsuło dobrego klimatu i wrażeń ze zlotu !! :cool2: pozdrawiam wszystkich :D
  21. Eeee tam, eMki z kopciucha nie zrobi :norty: dzieki !!
  22. Randall odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Galeria - nasze samochody
    Fakt, swietnie wyglada !! Wpadnij na zlot ;)
  23. W czasach e46 nie istnialo cos takiego jak m performance :wink: auto moze byc ok tylko wnetrze do zmiany :mrgreen:
  24. Przeciez jest ogloszenie w dziale "Kupię"

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.