Treść opublikowana przez Randall
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Mam nadzieję że wszelkie możliwe przyjemności ze strony urzędów spotkają polskie oddziały tesli i to szybko. Co za skończeniec.
-
Głośno w środku / słabe wyciszenie / road noise?
To chyba Ty coś dziwnego opowiadasz. Pomijając to że hamulec może być po prostu słaby przez to że tarcze są malutkie (np tak mieliśmy w F25 20i, spowalniacze zamiast hamulców) to jeszcze ważniejszą cechą większych tarcz i zacisków jest odprowadzanie ciepła. Na malutkich tarczach po paru hamowaniach pedał robi się gumowy a skuteczność spada drastycznie.
-
BMW E90 problem z otwieraniem drzwi
Miałem tak w tylnych drzwiach w F20, wymienili zamek na gwarancji - coś tam się ułamało. Ewentualnie linka od klamki do zamka.
-
[G60 550e] Opony zimowe z gwiazdką czy bez?
Dobre te opony jak po roku wszystkie 4 trzeba wymienić.
-
Nowa 5 G60/G61
I jakieś nagłośnienie dobre z tego co czytałem. Niestety to dalej audi.
-
F36FL 430i GC xD - Carbon Schwarz
Bardzo ładnie trzyma fason ta buda.
-
Mapy PREMIUM ROUTE NEXT LIVE EVO WAY MOTI BUSINESS MOVE HIGH
Czy masz umowę o reklamie na forum? Jeśli nie to proszę usuń swój podpis.
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Ponoć 13 letni bolid będzie miał kolejny lifting 🤭 https://autoblog.spidersweb.pl/tesla-model-s-x-lifting-2025
-
620d xDrive M Sport G32 LCI Szary Bernina
Wiem wiem, tylko używka wchodzi w grę.
-
M3COMP 2025R SAU PAULO
Gratuluję, piękna 🤩
-
21 czy 22 cale na lato
No właśnie ostatnio odbieraliśmy z kolegą m5 f90 z serwisu (auto dawno po gwarancji) i serwisant zwrócił uwagę na opony bez homologacji. Jako że go znam powiedział wprost że przy awarii Xdrive pomagają załatwić goodwill od BMW ale warunek to opony z gwiazdką - sugerował nawet zmianę na letnie w razie czego 😅
-
Opony letnie bez homologacji
w G45 również 🥲
-
620d xDrive M Sport G32 LCI Szary Bernina
Bardzo mi się podoba "nietypowość" tego nadwozia. Chętnie bym kiedyś wymienił któreś ze swoich aut na G32 😄
-
Seria 3 VIN WBA8C31020K804005
Randall odpowiedział(a) na mareknowak temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie widzę żadnego kultu w tym egzemplarzu, sorry.
-
Seria 3 VIN WBA8C31020K804005
Randall odpowiedział(a) na mareknowak temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWolałbym dobrze wyposażoną skodę niż takie f30. Przez to że zdjęcia są tak mocno obrobione graficznie ciężko zobaczyć czy odcienie się różnią.
-
Sprzedam 435d xdrive F32 coupe z 2016 r
Podaj proszę cenę.
-
530i M Pak Black Sapphire
Bardzo ładna!
-
F31 320d xDrive '18
Piękny koteł ! Brałeś końcówki z Ali ? Bo mam do wymiany również, z tym że moje są w czarnym połysku i nie wiem czy warto.
-
Czy f10 ma czujnik płynu chłodniczego
1. Wyskoczy powiadomienie kiedy trzeba będzie dolać litr 2. Pojawi się informacja na idrive o temperaturze
-
[F31] STEPTRONIC 8HP
Dokładnie, nie było nigdy w F30 auto hold.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Wow, to mnie zdziwiłeś. Chociaż szczerze mówiąc dawno nie korzystałem z tej "uprzejmości", być może wszędzie się zmieniło. W 2021 jeździłem zastępczym autem miesiąc podczas naprawy gwarancyjnej.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Podczas napraw gwarancyjnych? Jak najbardziej się należy.
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Wydaje mi się że frustracja Sebiksów jest porównywalna z frustracją kogoś kto musi jechać autostradą 90-110 prawym pasem bo inaczej nie dojedzie do celu 🤭
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
A ja mam wrażenie że od pewnego czasu jest spora poprawa. Chyba za bardzo się wczułeś, jak już nawet ktoś siada mi na tyłek (mrugania nie odnotowałem od bardzo dawna) to wolę przyspieszyć i szybciej mu zjechać, niech sobie jedzie. Tylko kto ma to robić? Policja która ma ogromne braki kadrowe i jest jak na dzisiejsze czasy słabo opłacana? Mają to centralnie w pompie, można wysyłać filmiki i czekać sobie miesiącami a potem i tak umorzą. Ale wchodzimy już na całkowite wyżyny offtopu.
-
[F31] STEPTRONIC 8HP
Ty też masz zwykłego hydrokinetyka. A znajomy ma uszkodzoną skrzynię jeśli faktycznie nie pełza po puszczeniu hamulca.