Skocz do zawartości

Randall

Główni Moderatorzy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Randall

  1. Mam nadzieję że wszelkie możliwe przyjemności ze strony urzędów spotkają polskie oddziały tesli i to szybko. Co za skończeniec.
  2. To chyba Ty coś dziwnego opowiadasz. Pomijając to że hamulec może być po prostu słaby przez to że tarcze są malutkie (np tak mieliśmy w F25 20i, spowalniacze zamiast hamulców) to jeszcze ważniejszą cechą większych tarcz i zacisków jest odprowadzanie ciepła. Na malutkich tarczach po paru hamowaniach pedał robi się gumowy a skuteczność spada drastycznie.
  3. Miałem tak w tylnych drzwiach w F20, wymienili zamek na gwarancji - coś tam się ułamało. Ewentualnie linka od klamki do zamka.
  4. Dobre te opony jak po roku wszystkie 4 trzeba wymienić.
  5. I jakieś nagłośnienie dobre z tego co czytałem. Niestety to dalej audi.
  6. Bardzo ładnie trzyma fason ta buda.
  7. Czy masz umowę o reklamie na forum? Jeśli nie to proszę usuń swój podpis.
  8. Ponoć 13 letni bolid będzie miał kolejny lifting 🤭 https://autoblog.spidersweb.pl/tesla-model-s-x-lifting-2025
  9. Wiem wiem, tylko używka wchodzi w grę.
  10. Gratuluję, piękna 🤩
  11. Randall odpowiedział(a) na Mario99 temat w X5 (G05)
    No właśnie ostatnio odbieraliśmy z kolegą m5 f90 z serwisu (auto dawno po gwarancji) i serwisant zwrócił uwagę na opony bez homologacji. Jako że go znam powiedział wprost że przy awarii Xdrive pomagają załatwić goodwill od BMW ale warunek to opony z gwiazdką - sugerował nawet zmianę na letnie w razie czego 😅
  12. w G45 również 🥲
  13. Bardzo mi się podoba "nietypowość" tego nadwozia. Chętnie bym kiedyś wymienił któreś ze swoich aut na G32 😄
  14. Nie widzę żadnego kultu w tym egzemplarzu, sorry.
  15. Wolałbym dobrze wyposażoną skodę niż takie f30. Przez to że zdjęcia są tak mocno obrobione graficznie ciężko zobaczyć czy odcienie się różnią.
  16. Podaj proszę cenę.
  17. Bardzo ładna!
  18. Piękny koteł ! Brałeś końcówki z Ali ? Bo mam do wymiany również, z tym że moje są w czarnym połysku i nie wiem czy warto.
  19. 1. Wyskoczy powiadomienie kiedy trzeba będzie dolać litr 2. Pojawi się informacja na idrive o temperaturze
  20. Dokładnie, nie było nigdy w F30 auto hold.
  21. Wow, to mnie zdziwiłeś. Chociaż szczerze mówiąc dawno nie korzystałem z tej "uprzejmości", być może wszędzie się zmieniło. W 2021 jeździłem zastępczym autem miesiąc podczas naprawy gwarancyjnej.
  22. Podczas napraw gwarancyjnych? Jak najbardziej się należy.
  23. Wydaje mi się że frustracja Sebiksów jest porównywalna z frustracją kogoś kto musi jechać autostradą 90-110 prawym pasem bo inaczej nie dojedzie do celu 🤭
  24. A ja mam wrażenie że od pewnego czasu jest spora poprawa. Chyba za bardzo się wczułeś, jak już nawet ktoś siada mi na tyłek (mrugania nie odnotowałem od bardzo dawna) to wolę przyspieszyć i szybciej mu zjechać, niech sobie jedzie. Tylko kto ma to robić? Policja która ma ogromne braki kadrowe i jest jak na dzisiejsze czasy słabo opłacana? Mają to centralnie w pompie, można wysyłać filmiki i czekać sobie miesiącami a potem i tak umorzą. Ale wchodzimy już na całkowite wyżyny offtopu.
  25. Ty też masz zwykłego hydrokinetyka. A znajomy ma uszkodzoną skrzynię jeśli faktycznie nie pełza po puszczeniu hamulca.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.