Treść opublikowana przez gk tds
-
E60 komunikat side window anti-trap function
Program diagnostyczny Bmw.
-
545i - Kręci i nie odpala EWS problem ?
Starą inpą nie ogarniesz dde-->cas.Każda e 60 ma cas.Jak jest błąd ews manipul... zapomnij że odpali. Auto do odpalenia w 20sec bez żadnych kombinacji.
-
E60 komunikat side window anti-trap function
Używałeś ista d?? Ogarnie to bez problemu.
-
BMW E60 3.0Diesel 218KM Bardzo głośna praca silnika.
Koło pasowe i przepływka ze szrotu. :mad2: :mad2: :mad2: Potem zdziwienie że auto nie jedzie lub głośno chodzi....
-
(e60)problem z kodowanie ccc(cappl)
Przeczytaj pierwszy post jeszcze raz,bo widocznie masz problemy ze zrozumieniem czytanego tekstu.Koledze chodzi o przekodowanie ccc pod auto,a nie programowanie,chyba że uważasz pracę z ncs expert zaprogramowanie:D Do założyciela tematu:ogarnę Ci to zdalnie bez problemu tym "skanerem" :mrgreen: który posiadasz.
-
(e60)problem z kodowanie ccc(cappl)
Laptop i skaner - różne rzeczy - że tak powiem z innych wymiarów. )))))) http://s.rimg.info/a3227a5e2d16d605c1770df86ed8f023.gif http://s20.rimg.info/d0eddd5ffce1e01c69796ce08feb9608.gif Co ty tu wyjeżdżasz z jakimś skanerem :mad2: Najtańszy kabel usb z alledrogo+ncs ogarnie to w 20sekund.
-
welcome lights e60
Słabo szukałeś: Światła powitalne Działa tylko z modułem LM2 Moduł: CAPPL VA_WELCOMELIGHT aktiv lub Moduł: MASK WELCOMELIGHT aktiv i Moduł: LMA DEF_WELCOMELIGHT_CKM aktiv UNP_WELCOMELIGHT_CKM aktiv WELCOMELIGHT_CKM_0 aktiv WELCOMELIGHT_CKM_1 aktiv WELCOMELIGHT_CKM_2 aktiv WELCOMELIGHT_CKM_3 aktiv WELCOME_LIGHT_ACTIVE aktiv WL_AL = AngelsEyes nicht_aktiv / hart_einschalten WL_BL = stop nicht_aktiv / soft_einschalten / hart_einschalten WL_BLK_H = kierunki tył nicht_aktiv / soft_einschalten / hart_einschalten WL_BLK_V = kierunki przód nicht_aktiv / soft_einschalten / hart_einschalten WL_FL = długie nicht_aktiv / soft_einschalten / hart_einschalten WL_KZL = światła tablicy nicht_aktiv / soft_einschalten / hart_einschalten WL_NSL = przeciwmgielne tył nicht_aktiv / soft_einschalten / hart_einschalten WL_NSW = przeciwmgielne przod nicht_aktiv / soft_einschalten / hart_einschalten WL_POL = postojowe przód nicht_aktiv / aktiv / hart_einschalten WL_SL_1 = postojowe tył 1 nicht_aktiv / soft_einschalten / hart_einschalten WL_SL_2 = postojowe tył 2 nicht_aktiv / soft_einschalten / hart_einschalten WL_SM = brewki nicht_aktiv / soft_einschalten / hart_einschalten Uwaga: soft_einschalten – płynne zapalanie i gaszenie hart_einschalten – natychmiastowe zapalnie i gaszenie po kodowaniu należy włączyć światła powitania w IDrive
-
530D, problemy z odpaleniem, 4b90
A gdzie Ty widziałeś pompę podprogową w e60???? :duh:
-
Zasilacz MST-80 opinie lub inne propozycje
Ja mam MAAS HCS-3600 i daje radę.
-
E61 by eSCeZeto >>bagged<<
Znam auto,wygląda masakrycznie :cool2: :cool2:
-
Bmw e60 przeróbka tempomatu aktywnego na zwykly
http://i.imgur.com/lpmdqK6.jpg Skasowalem adaptacje jak pisales - blad w skrzyni zniknal - ale tempomat nie dziala nadal. Skasowalem wszystkie bledy i chwile bylo ok, tzn do odpalenia silnika. Zaraz po tym pojawia sie ten sam co wczesniej blad w DDE oraz nowy w DSC, ktorego wczesniej nie bylo. http://i.imgur.com/uCp1xlr.jpg http://i.imgur.com/RYwHWAv.jpg Jakies nowe pomysly, podpowiedzi ? Gdzie jeszcze moze siedziec ACC - w jakim module, moze zapomnialem cos przekodowac pustym manem? Dzis przekodowalem na nowo KOMBI / CAS / HUD / LMA Moze trzeba przekodowac modul od przyciskow pod kierownica ? SZL chyba sie zwie ? EGS też przekodowałeś??
-
[e60] 530d po czyszczeniu kolektora nie odpala. ROZWIĄZANY
Odłącz kość od klapy gaszącej przed egr i spróbuj odpalić.
-
różnice w kablach CID - Mask/Champ a CCC?
Nie przerabiałem tematu,ale dosplsy jest ten sam co w e60,to i kabel powinien być taki sam.
-
Re: ciekaw funkcje e60
Odbicie lustrzane.Jest za CIDem.
-
różnice w kablach CID - Mask/Champ a CCC?
Piny są te same,tylko wypustka na kablu inaczej umiejscowiona i nie pasuje do gniazda.Wystarczy ją usunąć i będzie pasować,lub kupić drugi kabel.
-
Inpa synchronizacja dde cas
Cas mają wszystkie e60 od 2003 począwszy. :D
-
światła odprowadzające do domu...
Z lm2 tego nie zakodujesz.Po co Ci ta funkcja,przecież masz lm2 wiec welcome light i możesz sobie ustawić dowolne światła żeby się zapalały.
-
Dziqsek E61 530XD LCI - Modyfikacje
535i w fkach to chyba najmniej awaryjny motor benzynowy.Gratki z zakupu dobry wybór i mocy nie zabraknie. :cool2:
-
[E61] Schematy WDS Climatronic/CID?iDrive po kradzieży
W Ista/d masz wszystkie schematy,rozpiski pinów i kostek.Ista musi być w miarę świeża.
-
520d kiedy włączają się welcome lights?
Możesz mieć słaby akumulator,wtedy nie zawsze będą się włączać.
-
[e60] Dodanie składanych lusterek__błąd i kodowanie
Dokładnie auto pre lci,ale jak masz lusterka z rocznika twojego auta to kodowanie wystarczy.Ważne aby sterowanie było takie samo w lci przez KGM a pre lci TMBF i TMBT
-
[e60] Dodanie składanych lusterek__błąd i kodowanie
$431 to fotochrom lusterka wewnętrznego.$430 występowała tylko z opcją 431 nigdy osobno. Niedawno wymieniałem lustra standard bez składania i fotochromu,na full z M5.Po kodowaniu wszystko działa jak należy.
-
[e60] Dodanie składanych lusterek__błąd i kodowanie
W e60/61 składanie elektryczne występowało tylko z fotochromem.
-
[e60] Dodanie składanych lusterek__błąd i kodowanie
Musisz dodać $430 a nie $313,choć samo dodanie nic nie da.Trzeba jeszcze przekodować odpowiednie moduły.
-
KOLEKTOR SPALIN[wydechowy] e60 535d WYMIANA
.