Treść opublikowana przez gk tds
-
KOLEKTOR SPALIN[wydechowy] e60 535d WYMIANA
W 535d kolektor nie pęka,bo jest żeliwny. :mad2: :mad2: :mad2:
-
Doświetlanie drogi do domu e60 przed lift - dodatkowy moduł
Można zakodować i będzie działać z pilota.
-
BMW Biznes pomoc w wysunięciu Płyty DVD
Masz w podpisie ncs,ista,esys...wiec pewnie w 30 sek.to ogarniesz.
-
[Exx] Winkfp problem z Airbag po aktualizacji MRS
Reset czasu systemowego zrób ista/d.
-
NightVision - doposazenie do e61
Moduł+kamera to jeszcze nie wszystko,bo komplet jest też sparowany z CAS.Miałem komplet z innego auta dawcy NVE+NVK i niestety nie mogłem tego odpalić w aucie z uszkodzoną kamerą.Mam nadzieję że Ci się uda :cool2:
-
[E60] Siedzenia komfort. Nie wysuwa się część pod nogi.
Możesz kupić cały mechanizm oem za około 200€,więc zębatka raczej nie jest droga.
-
E60 kodowanie nowego modułu bluetooth
Założyciel tematu raczej nie miał styczności z icomem czy programowaniem,skoro zadaje takie pytanie na forum. Kodowanie plikiem MAN to już prawie każdy ogarnia. :mrgreen:
-
E60 kodowanie nowego modułu bluetooth
Ncs w zupełności wystarczy,nawet jeśli chodzi o zmianę vinu w TCU.Winkfp bez icoma na 99,9% uwali TCU.
-
BMW F11 520d auto start/stop
Jak sobie nie poradzisz,pisz na pw.Mam soft którym bez problemu to zakodujesz i żadna psdzdata nie bedzie Ci potrzebna.
-
[E60] Siedzenia komfort. Nie wysuwa się część pod nogi.
To jest ta część na 100%,pewnie masz połamaną tą białą zębatke,a tu masz już całość ze ślimakiem czyli p&p. Przerabiałem to samo u siebie.
-
E60 fotele komfortowe z masażami, jak rozpoznać, wrażenia
Jest jeszcze NASCA.
-
E60 fotele komfortowe z masażami, jak rozpoznać, wrażenia
Niekoniecznie,ja mam takie fotele,bez masażu,ale wentylowane. Fotele lci mają inne podłączenia niż pre lci.
-
bmw e60 530d automat gasnie podczas hamowania
Jeśli gaśnie to nie jest ok. :wink:
-
wypalanie dpf DIS blad 100.723 ;/ moze ktos zna przyczyne ?
Ista/d Rheingold duuużo lepsza od disa.
-
kodowanie licznika full led 6wb w bmw f10
Esys też będzie potrzebny do zmiany VO i daty produkcji.
-
[F10] wgranie innego sterownika skrzyni
ISN to można explorerem przez obd zmodyfikować żeby wszystko grało.
-
E60 WBANC51010CR29814
gk tds odpowiedział(a) na koles999 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażHaha bajkopisarz niezły :duh: Od kiedy Holandia graniczy z Francją :cool2: W e60 nie było skrzyń GM.
-
Bmw e60 przeróbka tempomatu aktywnego na zwykly
Mylisz się kolego,samo kodowanie nie wystarczy tempomat nie będzie działał,a błąd pozostanie.
-
ISTA-D,INPA,gotowiec ?
Czemu nie ogarnie twojego auta??Inpa ogarnia też serię F,oczywiście musi mieć odpowiednie skrypty. Ten interfejs będzie ok.
-
ISTA-D,INPA,gotowiec ?
Lepiej kupić zwykły D-CAN i zaoszczędzić 450pln,a zrobi on to samo co ten fejs z linka.
-
e60 525d 2008r dymi na niebiesko mocno
Żadne 525d po lifcie nie miało klapek w kolektorze,więc to napewno nie to,chyba że ktoś rzeźbił.
-
Prośba o odczyt parametrów dpf i analizę 530d
Dpf zapchany i to bardzo.
-
E60 525i Bluetooth
To jest mulf,pewnie padnięty. :D
-
E60 525i Bluetooth
Przy opcji $644 na 100% był bluetooth(mulf) w samochodzie,a nie możesz zaznaczyć dlatego,że moduł jest uszkodzony,lub ktoś go zdemontował.
-
e60 dołożenie łopatek do zmiany biegów
SAT to tylko w lci.