Treść opublikowana przez gk tds
-
[F10 550i] Wymiana klocków hamulcowych przód
Kolego będę trzymał kciuki obyś na tych tarczach z "prawej" taśmy zrobił 1/4 dystansu co na tych z "lewej" bez wymiany. :cool2:
-
Jest ktoś na tym forum z Niemiec??
Jaki rejon??
-
3.0i 2004 problemy ze skrzynią przy 146tys km?
Jak kupiłeś na umowę"na niemca",to teraz musisz swych praw u niego dochodzić,bo handlarz się wszystkiego wyprze.
-
3.0i 2004 problemy ze skrzynią przy 146tys km?
Czyli przebiegu nie jesteś w stanie sprawdzić,dałeś się naciągnąć na mowę handlarza,który sprowadza najtańszy gruz,aby tylko zarobić. Zajechać sprzęgło w 40 km to nie lada wyczyn.Napewno masz błąd egr??W benzynie m54??
-
INPA e60 m47tu2
Przy twoim aucie mostek na pinach nie ma nic wspólnego z poprawnym działaniem,będzie hulać i z mostkiem i bez. Zainstaluj najnowszy standard tools 2.12 i uzupełnij biblioteki sp datami i na pewno będzie chodzić.Może masz coś w porcie Com nie tak ustawione?
-
Zaskakujące info e30-e60
Słyszałem że od Żuka z AFS też podejdą.Mogę to zakodować jak trzeba. :mrgreen:
-
E60 535d wbanx91060cu43267
gk tds odpowiedział(a) na M_power temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTanio,bo jak na 535d to pustak straszny,nawet ksenonu brak.
-
Apacer 530D 315/630 całkowita likwidacja egr
Było z milion razy:tarcze na przód tylko ori.
-
E61 530xd 2007, Olsztyn WBAPY710X0CU16423
gk tds odpowiedział(a) na kaczy1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie
-
e 61 530 d jakie najlepsze zarniki
Najlepiej oddać do firmy regenerującej reflektory,ja czyściłem swoje przez otwór po żarówce H7 i od strony żarnika.Mam też ksenon skrętny i bałem się wyciągać soczeki,bo łatwo coś uszkodzić.Nieskrętne rozbieram na części pierwsze bez rozklejania szkła.
-
e 61 530 d jakie najlepsze zarniki
A co ma polerka do stanu odbłyśników i soczewek????? :D
-
e 61 530 d jakie najlepsze zarniki
Raczej wypalone odbłyśniki i brudne soczewki.
-
E60 vin : wbanv71030ck08075
gk tds odpowiedział(a) na parker temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo auto to żaden golas:dostep komfortowy,dociąganie drzwi,hud,cic,składane lustra,czego chcieć więcej??Wentylowane fotele mam u siebie,ale ta opcja w bmw d..py nie urywa.
-
e60 525d, komputer podczas jazdy sie wylacza..i wlacza
Jeśli masz moduł bluetooth(mulf) to go odłącz i zobacz czy to pomoże.
-
535d remont/ remap pytanie DPF
Dopalanie za xxx km się załączy.
-
535d remont/ remap pytanie DPF
Usunąłem oczywiście programowo,puści czarnego bąka przy pierwszym depnięciu,potem już zero dymu.
-
e60 530d Active steering pytanie i problem.
Skoro dalej widzi DD to coś źle zakodowałeś,podczas kalibracji zmieniają się wartości czujnika skrętu?
-
535d remont/ remap pytanie DPF
Możesz jechać,nic się nie stanie,u mnie po usunięciu dpf auto odczuwalnie mniej pali i lepiej reaguje na wciśnięcie gazu,nie ma nawet chwili zawahania,ciągnie od razu.
-
Dziqsek E61 530XD LCI - Modyfikacje
Przydała by się jeszcze kiera z łoatkami do tego sata. :wink:
-
[E60] 525D M57 kopci i telepie na zimnym
Jak wtryski od jakiegoś czasu leją,to będzie kopcił i z dpf.Wiem z doświadczenia. :wink:
-
535d 286KM M57TU2 całkowity brak mocy powyżej 4500 obrotów
Wężyki vacum i zawory sterujące turbinami do sprawdzenia na początek.
-
530D - Sterta błędów po uruchomieniu zimnego silnika.
Podłącz pod kompa i wklej tu błędy.Miałem niedawno podobny przypadek,dde był do wymiany/naprawy.
-
e60 Problem z active steering
Najlepiej szukaj z tymi samymi numerami.Ostatnio robiłem to u kumpla,zmiana,kodowanie,flash i działa jak należy.
-
Apacer 530D 315/630 całkowita likwidacja egr
W dzień hud na zwykłej szybie jest słabo widoczny.
-
e60 Problem z active steering
Moduł AFS do wymiany.