Treść opublikowana przez gk tds
-
[E60] 535d LCI Pytanie o combox
Tego się nie da zrobić z comboxem.
-
Sos tcu jak zlikwidować błąd
Usuń wszystkie opcje dotyczące bluetooth z FA i przekoduj moduł kombi.Błąd powinien zniknąć.
-
Brak modułu CAPPL w NCS
Jak chcesz dograć moduł którego fizycznie pewnie nie ma w aucie??
-
Brak modułu CAPPL w NCS
Prędzej uwalisz niż „dograsz” :duh: i będzie płacz.Daj to zrobić komuś,kto się zna.
-
Head Up brak nawigacji
Przerwany most ring.
-
Dezaktywacja przednich czujnikow parkowania Bmw e60
Da się bez problemu.
-
bmw e60 aktywne wspomaganie kilka pytan
Najpewniej flash winkfp z Icom.
-
Zmiana foteli na komforty - nie działają
Nie 3 to zasilanie 11 masa
-
Zmiana foteli na komforty - nie działają
Podłączyłeś zasilanie panelu sterowania w fotelu?Pin 3 i 11 w x275 ?
-
[E60] 535d LCI Jakiego wlać Motula do silnika ?
5w30
-
ESYS kodowanie
Brak pliku CAFD.Zrób „Detect CAFD for SWE”potem zakoduj comboxa.
-
E60/61 Zmiana lewarka i kierownicy z lopatkami - LCI
Wystarczy kodowanie.Carly sobie nie poradzi.W 535d nie trzeba ciągnąć przewodów do Eboxa.Wszystko jest już przygotowane.Wystarczy założyć kierę,zakodować i tyle.
-
BMW F07 brak dźwięku po wymianie CIC
Vinu w cic się nie dotyka :nienie: Jednostka zakodowana pod auto?
-
Zamiana ekrany z małego na duży??
To jest HU Entrynav wystarczy zmienic ekran i zakodować
-
zmiana wyświetlacza 7">10"
Jesli auto po 08.2012 szukaj nawigacji nbt nie cic.
-
Wymiana wnętrza w F10 520i
Auto było mojego klienta,któremu robiłem tą przekładkę.Wersja full bieda 520d, manual,stołki zwykłe,lustra zwykłe,mała navi rok 2010.Chodzi o to że w lusterkach „HIGH” po stronie pasażera jest sygnał k-lin,a w wersji „BASIC” tego nie ma.Wystarczy podciągnąć k-lin z frm do drzwi pasażera i podpiąć pod panel od memory fotela.W drzwiach kierowcy ten sygnał jest przy panelu sterującym szybami.
-
Wymiana wnętrza w F10 520i
Wczoraj robiłem przekładkę w f10 ze standardowych foteli na komforty.Pamięć fotela kierowcy to bardzo prosta sprawa,pamięć fotela pasażera w tym wypadku trzeba podciągnąć jeden sygnał z frm do panela memory w drzwiach pasażera.Może twojemu fachowcowi się po prostu nie chciało,bo robota troche”męcząca” :D Auto z lusterkami 5pin oczywiście,wymiana na 3pin nie jest potrzebna.
-
[E61] LCI Kodowanie DRL pomoc
Poczytaj,poszukaj w schematach to będziesz wiedział.
-
[E61] LCI Kodowanie DRL pomoc
Nie podejdzie bo masz lampy H7,a nie ksenon.
-
WinKFP - INSTRUKCJA
Zrób winkfp DDE i EGS resztę możesz zostawić.Jak chcesz wszystko to ista p
-
e60 wymiana foteli
Wszystko będzie działać.
-
e60 wymiana foteli
Jeśli masz teraz podgrzewanie to sprawa dość prosta.Wystarczy dodać zasilanie panela sterującego położeniem fotela i linię k-bus do każdego z foteli.Wszystko znajdziesz w wds
-
CIC w BMW e60 2010 i menu PL
Będzie.
-
Prostownik, zasilacz do diagnostyki, programowania, kodowa.
Sprawdzisz go dopiero programójąc jakąś wypasioną f-kę.
-
Zmiana foteli na komforty - nie działają
Wrzuć zdjęcie kostki pod fotelem.