Treść opublikowana przez green71
-
Różnica 316 & 318
Ten 2,0 to 318i po lifcie, 16V, 143KM rozumiem,a ja nie jestem zbyt zorientowany w E46(zwłaszcza różnice przed i po lifcie) :oops:
-
Różnica 316 & 318
to dlaczego piszą że BMW 3 (E46) 318i 87kW(118KM) 1995ccm
- Różnica 316 & 318
-
Pomoc w wyborze i doborze felg...
ps jak chcesz mocne auto to nie kupuje sie 320d :norty: pozdro nie bardzo rozumiem co chcesz przez to powiedzieć :worried:
-
Pomoc w wyborze i doborze felg...
ja zimą jeżdze na 15'-195/65 a latem na 18' i powiem szczerze ze rozgladam się za 19' bo fajnie to wygląda :D zastanawiam sie czy wypolerować 18' oryginał M6 czy kupić 19" to jest jedyna zaleta takich felg,reszta to wady.Ekspresowe zuzycie zawiasu,maglownicy i zero komfortu.
-
Pomoc w wyborze i doborze felg...
a czy nie uważacie że 320d jest "trochę" za słaby do 18"?delikatnie mówiąc przerost formy nad treścią :mrgreen:
-
2 pyt. w sprawie TDS...!!
tutaj jest ładnie opisane http://www.profplus.net/index.php?lang=pl&link=turbodiag
-
2 pyt. w sprawie TDS...!!
a wiesz że luz osiowy turbosprężarki grozi rozbiegnięciem silnika?
-
Pomoc w wyborze i doborze felg...
te 17" z drugiego linku są już zdrowo poobcierane i opony,nie dość że różne to jeszcze bardzo kiepskie.Barum Bravuris mam w focusie,mają kiepską przyczepność i hałasują. Generalnie na 17" auto wygląda lepiej ale na 16" jezdzi się lepiej. ps.ja 16" z oponami Michelin kupiłem za 620zł :wink: http://images31.fotosik.pl/434/ddb8ad17d492e132m.jpg
-
Pytanie o felgi i ich ET
mam takie felgi(używam ich do zimówek) tyle że 15",a 17" miały ET20,22 i 26.Raczej na nich nie pojezdzisz.
-
2 pyt. w sprawie TDS...!!
300zł to zamiennik,za pompę ZF do 318tds trzeba dać 1500zł http://www.autoczesci.autosowa.pl/?page=czesc&cz=1639
-
jak wymontować lampy przednie?
tu masz jak ściągnąć klosz [/url] http://www.e46fanatics.com/howto/howtodetail.php?howto_id=24 ps.chcesz tutaj komuś forda wcisnąć :mrgreen:
-
Felgi do BMW ET37
to jest chyba Borbet Desingn H(model 1996) http://www.borbet.de/
-
po wymianie termostatu
bo odpowietrzałeś zimny silnik,jak sie nagrzeje i wzrośnie ciśnienie w układzie to będzie lało cały czas.Masz wyciek i trzeba go zlikwidować.
-
tds-czy spróbować z popychu ?
przy padnietej pompie wtryskowej,dzieje sie dokładnie to samo. Druga rzecz jeżeli nie chce zapalić ciepły silnik to nie jest to wina świec,tylko właśnie pompy.
-
panowie-porażka,prosze przeczytajcie!
pozew cywilny bo oni zostaną ukarani wyrokami ale ty z tego nic nie będziesz miał.Druga sprawa nawet jak wygrasz(pewnie tak) to odzyskać kase i tak bedzie ciężko.Na komornika nie ma co liczyć przy takiej kwocie.
-
Odpowietrzenie silnika
coś z odmą masz nie tak(możliwe że zamarzła),ale nie bardzo się orientuje w budowie 318ti więc ktos kto ma niech sie wypowie
-
330d czy 330i?
buda nie miała znaczenia,z tego co pamietam tylko sierra rs cosworth miała 4x4(sedany też )
-
ktore wolicie?
no to już coś,o swojej dziewczynie niewiele napisałeś ale koleżanka skoro umie gotować to musi mieć 6 garów :D
-
ktore wolicie?
to jest prowokacja?bo ostatnia dyskusja na podobny temat była niedawno i nie wyszło najlepiej.
-
330d czy 330i?
ja jestem żonaty,jakbym polatał bokami to dostałbym w maskę i musiałbym spać w piwnicy.
-
328 dylemat...nikasil
to jest cytat ze stronki o nikasilu "Porsche used Nikasil in their turbocharged 917 - 935 series of race cars."Więc jak widać jest odporny na katowanie. A co do przegrzania,zawsze istnieje ryzyko kupienia takiego egzemplarza. Ja auto mam od kobiety,co niestety może o takim przypadku świadczyć(kobita w aucie jest zainteresowana wszystkim oprócz zegarów),ale przynajmniej wiem że się na nim nie wyżywała.U mnie silniczek chodzi super,olej jest od wymiany do wymiany bez dolewek.Jezeli chodzi o spalanie no to z tym bywa różnie,ale nie ma co liczyć na jazdę "o kropelce"
-
328 dylemat...nikasil
to nie jest kwestia tylko 328i,wszystkie silniki M52 były pokryte nikasilem. Zresztą nikasil stosowało wiele firm min.Mercedes,Audi,Jaguar,Ferrari,Porsche.Tragedii nie ma większość silników M52 ma sporo powyżej 200 tys km i nadal chodzą a właściciele nie mają z nimi problemu.
-
e36 -m pakiety
nie wszystkie progi z pakietu były kręcone,progi z pierwszego linku były do sedana i touringa o ile mnie pamięć nie myli.Kręcone były do coupe.
-
320i Długie nagrzewanie silnika, słaby "gorący nawiew V
tak też mi się wydawało :D