Skocz do zawartości

green71

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez green71

  1. użyj :search: bo było o tym już nie raz
  2. zależy co rozumiesz pod pojeciem geometria?? zbieznośc plus kont pochylenia?? bo własnie o tym mowie! a zawiasz czyli 4nowe amorki o skroconym skoku + 4sprezyny 60/35 więc zbieżności nie musisz robić
  3. zależy co rozumiesz pod pojęciem zawias,jeżeli amortyzatory i(lub) sprężyny to wystarczy geometria.
  4. green71 odpowiedział(a) na rockybor temat w E36
    kolego nie myl pojęć,to nie jest dźwięk zaworów.Druga sprawa nie słyszałem żeby z dnia na dzień komuś zaczeła grać cała orkiestra,najpierw zaczyna jeden popychacz potem z czasem dołączają następne albo i nie.
  5. green71 odpowiedział(a) na rockybor temat w E36
    przypomina łańcuch rozrządu walący w obudowę.
  6. green71 odpowiedział(a) na radeck temat w E36
    czary z mleka...koła 2 razy wyważane i nikt nie zauważył że mają bicie,nic tylko siąśc i płakać :cry2:
  7. u mnie wszystkie amortyzatory wymienione na bilstein b4 i z tyłu springi lesjofors http://img11.imageshack.us/img11/2038/e36touring.jpg
  8. green71 odpowiedział(a) na radosuaf temat w E36
    jeżeli radio będzie blaupunkta to nie ma problemu z rozkodowaniem,gorzej jest z philipsem
  9. green71 odpowiedział(a) na radeck temat w E36
    felgi do E36 mają mieć ET47,poza w jaki sposób koło(opona) może obcierać o drążek albo wahacz? Nie potrafie sobie tego wyobrazić. Kolego radeck luz na maglownicy może być powodem bicia ale najczęściej to sworznie na wahaczu są przyczyną.
  10. green71 odpowiedział(a) na KarolE36 temat w E36
    z tym ruszaniem to też nie do końca bo w Z3 ma szpere i auto potrafi się zagrzebać dosłownie wszędzie gdzie tylko jest trochę śniegu.Oczywiście szpera jest sprawna.
  11. wybita jest duża litera "S",a jak nie to trzeba pokręcić flanszą(wtedy na 100% dowiesz się czy to szpera)
  12. green71 odpowiedział(a) na KarolE36 temat w E36
    a w jakim celu chcesz ją montować?bo osobiście uważam że to nie ma najmniejszego sensu.
  13. green71 odpowiedział(a) na Nexave temat w E36
    nie wiem czy zauważyliście ale kolega celuje w diesla,więc o jakim coupe mowa?Najpierw musi zdecydować czy chce klekota czy auto choć troche sportowe.
  14. green71 odpowiedział(a) na Delorian1989 temat w E36
    kosztu pewnie nikt nie zna,ale wymienić musisz praktycznie wszystko oprócz pedału hamulca.Pompa abs,przewody prawdopodobnie też są inaczej gięte,piasty,czujniki abs,komputer...
  15. green71 odpowiedział(a) na bialy-bawara temat w E36
    jak pojedziesz do aso do na pewno ci powiedzą co masz wymienić,musisz zrobić upgrade vanosa.Z tego co pamietam jeden talerzyk trzeba dodać.Na forum wszystko było opisane trzeba :search:
  16. zrób zdjęcia o jakiejś przyzwotej porze,bo teraz niewiele widać.
  17. green71 odpowiedział(a) na Wojtas710 temat w E36
    zgłoś sprawę do Rzecznika Praw Konsumenta,to chyba jedyne sensowne wyjście.Przedstawisz sprawę i dowiesz się czy masz szansę coś wygrać.
  18. trzeba było od razu kupić alpina B3,i od razu widać że to alpina.Jednak życzę ci żeby cię chęci i siły nie opuściły i żebyś to dokończył.
  19. green71 odpowiedział(a) na harrikson1 temat w E36
    tak ale "v8 rzędowy" to dwa wykluczające się pojęcia.
  20. to co zostanie z alpiny oprócz nazwy?
  21. Przeciez to kiera z M-pakietu i to e46 nic nadzwyczajnego :norty: ta kiera jest więcej warta niż reszta tego kaszalota,a z tyłu wygląda jak polonez atu :mrgreen:
  22. green71 odpowiedział(a) na harrikson1 temat w E36
    w 320 jest jeden katalizator i mozna wstawić tłumik ale nie sądzę że wstawienie polepszy osiągi.Przyczyny raczej szukaj gdzie indziej. Tutaj masz wydech http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=BF21&mospid=47427&btnr=18_0189&hg=18&fg=10
  23. z tyłu są tarczobębny,sprawdzałeś szczęki od ręcznego?
  24. green71 odpowiedział(a) na DjAquaz temat w E36
    może z tym vanosem to był falstart a wystarczyło go tylko ustawić? poczytaj tutaj http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1325654.html
  25. green71 odpowiedział(a) na DjAquaz temat w E36
    u mnie w 320 też dużo wolniej schodzi z obrotów niż Z3,ale tez nie wiem od czego to zależy.Być może ma to związek z katem,bo w 320 już go nie mam.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.