Treść opublikowana przez green71
-
318iS Stuki z tyłu podczas zmiany biegów
użyj :search: bo było o tym już nie raz
-
320i zbieżność+kąty pochylenia
zależy co rozumiesz pod pojeciem geometria?? zbieznośc plus kont pochylenia?? bo własnie o tym mowie! a zawiasz czyli 4nowe amorki o skroconym skoku + 4sprezyny 60/35 więc zbieżności nie musisz robić
-
320i zbieżność+kąty pochylenia
zależy co rozumiesz pod pojęciem zawias,jeżeli amortyzatory i(lub) sprężyny to wystarczy geometria.
-
325TDS straszny dzwiek silnika
kolego nie myl pojęć,to nie jest dźwięk zaworów.Druga sprawa nie słyszałem żeby z dnia na dzień komuś zaczeła grać cała orkiestra,najpierw zaczyna jeden popychacz potem z czasem dołączają następne albo i nie.
-
325TDS straszny dzwiek silnika
przypomina łańcuch rozrządu walący w obudowę.
-
325i bicie na kierownicy
czary z mleka...koła 2 razy wyważane i nikt nie zauważył że mają bicie,nic tylko siąśc i płakać :cry2:
-
320i Zawieszenie E36 Kombi - za wysoko
u mnie wszystkie amortyzatory wymienione na bilstein b4 i z tyłu springi lesjofors http://img11.imageshack.us/img11/2038/e36touring.jpg
-
Radio fabryczne w E36
jeżeli radio będzie blaupunkta to nie ma problemu z rozkodowaniem,gorzej jest z philipsem
-
325i bicie na kierownicy
felgi do E36 mają mieć ET47,poza w jaki sposób koło(opona) może obcierać o drążek albo wahacz? Nie potrafie sobie tego wyobrazić. Kolego radeck luz na maglownicy może być powodem bicia ale najczęściej to sworznie na wahaczu są przyczyną.
-
|318i| M40 + szpera???
z tym ruszaniem to też nie do końca bo w Z3 ma szpere i auto potrafi się zagrzebać dosłownie wszędzie gdzie tylko jest trochę śniegu.Oczywiście szpera jest sprawna.
-
Jak sprawdzić czy jest szpera??
wybita jest duża litera "S",a jak nie to trzeba pokręcić flanszą(wtedy na 100% dowiesz się czy to szpera)
-
|318i| M40 + szpera???
a w jakim celu chcesz ją montować?bo osobiście uważam że to nie ma najmniejszego sensu.
-
PILNA PROŚBA O POMOC !!!
nie wiem czy zauważyliście ale kolega celuje w diesla,więc o jakim coupe mowa?Najpierw musi zdecydować czy chce klekota czy auto choć troche sportowe.
-
ABS w e36 1991
kosztu pewnie nikt nie zna,ale wymienić musisz praktycznie wszystko oprócz pedału hamulca.Pompa abs,przewody prawdopodobnie też są inaczej gięte,piasty,czujniki abs,komputer...
-
M50b20 vanos-co wymienić?
jak pojedziesz do aso do na pewno ci powiedzą co masz wymienić,musisz zrobić upgrade vanosa.Z tego co pamietam jeden talerzyk trzeba dodać.Na forum wszystko było opisane trzeba :search:
-
320i Zawieszenie E36 Kombi - za wysoko
zrób zdjęcia o jakiejś przyzwotej porze,bo teraz niewiele widać.
-
[e36] Partacze, Pytanie, HELP
zgłoś sprawę do Rzecznika Praw Konsumenta,to chyba jedyne sensowne wyjście.Przedstawisz sprawę i dowiesz się czy masz szansę coś wygrać.
-
ALPINA B6 Remont + turbo "od zera"
trzeba było od razu kupić alpina B3,i od razu widać że to alpina.Jednak życzę ci żeby cię chęci i siły nie opuściły i żebyś to dokończył.
-
pytanie o wydech
tak ale "v8 rzędowy" to dwa wykluczające się pojęcia.
-
ALPINA B6 Remont + turbo "od zera"
to co zostanie z alpiny oprócz nazwy?
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Przeciez to kiera z M-pakietu i to e46 nic nadzwyczajnego :norty: ta kiera jest więcej warta niż reszta tego kaszalota,a z tyłu wygląda jak polonez atu :mrgreen:
-
pytanie o wydech
w 320 jest jeden katalizator i mozna wstawić tłumik ale nie sądzę że wstawienie polepszy osiągi.Przyczyny raczej szukaj gdzie indziej. Tutaj masz wydech http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=BF21&mospid=47427&btnr=18_0189&hg=18&fg=10
-
320i problem z tarcza hamlcowa
z tyłu są tarczobębny,sprawdzałeś szczęki od ręcznego?
-
Luz na tłoku Vanosa
może z tym vanosem to był falstart a wystarczyło go tylko ustawić? poczytaj tutaj http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1325654.html
-
323i Wolne opadanie z obrotów
u mnie w 320 też dużo wolniej schodzi z obrotów niż Z3,ale tez nie wiem od czego to zależy.Być może ma to związek z katem,bo w 320 już go nie mam.