Możliwe jest że poprostu caly sterownik jest od 184KM wersji i robi takie cos? Dodam, ze po skanowaniu wyszło padnięty czujnik temperatury spalin.. Mysle ze hamownia by az tak sie nie mylila...
WBAED91000FM69192 nr vin, moj podpis pod avatarem juz zmienilem (wczesniej mialem 320d), a to zdjecie silnika http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a755391061ab1887.html W dowodzie 150kW :-x
Zakupiłem ten samochód niby 2003r, mialo być seryjne 204KM plus/minus wiadomo.. Na hamowni wyszlo mi coś takiego... Wyglada na seryjne 184 (Skrzynia 6stka) nie wiem jak dla mnie to obie linie mają dziwny przebieg...
Witam, prośba do kogoś kto zna temat, potrzebuje ocenić ten wykres ogladalem juz kilka i ten moj jakis taki nijaki :shock: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/ef62d315e0c914b1.html z góry dzieki
15 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.