Treść opublikowana przez ziomekthx
-
330Cd - ksenon słabo świeci
Jesli masz lampy z napisem ALL to te zjawisko w nich nie wystepuje sa tam lepszej jakości odbłysniki
-
320D-POLSKIE MENU-kto poleci-firme kto wgrywal
Tu masz spolszczenie navi MK3 http://rapidshare.com/#!download|240tl2|135678948|soft_bmw_iso2.rar|138184 ale bez fotoradarów a tu masz hasło które bedzie Ci potrzebne przy rozpakowaniu pliku S5aE839Sd23eR84a2e89rXX5wew66D588e5D58efWD55dw5ddw5d1wWD210044wddwd
-
320D-POLSKIE MENU-kto poleci-firme kto wgrywal
Sam mam dużą navi MK3 ale nie mam angielskiego menu i nie moge sobie zmienic na PL z tego co wiem to wszyscy własnie zmieniali na PL jesli mieli j.angielski.Do wszystkiego była potrzebna tylko płytka z softem. Francuskiego , Włoskiego , Niemieckiego nikt nie potrafił zmienić na PL w tym ja też.
-
320D-POLSKIE MENU-kto poleci-firme kto wgrywal
Tu na forum jest opisane jak to zrobić samemu. Jeśli masz angielskie menu to nie będzie problemów.
-
318i Problem xenon
Jak chcesz czyścic to po zew i wew stronie inaczej nie bedzie dobrego efektu
-
318i Problem xenon
Może też być tak jak było u mnie. Miałem padnięty czujnik od samo poziomowania co w takim przypadku światła opadają na min wysokość. Po wymianie jest tak jak mam być. Do tego wyczyściłem sobie soczewki bo były już tak jakby za mgłą .
-
328i - buczenie z okolic silnika na pozycji II stacyjki
U mnie też coś buczy co prawda mam diesla ale po dłuższym czasie przestaje. Buczenie dochodzi z okolić elektrycznego podgrzewacza płynu.
-
3XX - Problem z poduszką
Kolego co Ty za głupoty opowiadasz samą mate można wymienić.
-
320d - Wyjąca pompa ABS
A płyn masz w normie? tak jak być powinno ? Podziałka znajduje sie na korku
-
320d - wyświetlacz spalanie
wszystko zależy kiedy ostatni raz resetowałeś len własnie licznik który pokazuje spalanie. Jesli tak przejechałeś 2tyś km ciężko bedzie zmienić tę wartość na wyświetlaczu. wyzeruj len licznik poszalej autem i sprawdź ile Ci pokażę. Potem ponowne zerowanie tego licznika no i spokojna jazda , będziesz miał porównanie czy coś sie zmienia
-
3XX - dywaniki
Kolego znalazłeś aukcje a nie przeczytałeś opisu :D Opis: Bardzo gruby dywanik wykonany z miekkiego włosia, od spodu pokryty gumą. Posiadaja dziurki do mocowania z podłogą auta (zapobiega to zsuwaniu się dywanika). Spinki są w zestawie kpl na 1 dywanik. Na dywaniku kierowcy znajduje się logo BMW. Dywanik nigdy nie był montowany w samochodzie jest zapakowany w oryginalną folię. Pozdrawiam
-
320d stuki przy ruszaniu
U mnie było dokładnie tak samo. Też nie wiedziałem od czego to jest i samo przestało. a od tamtego czasu wymieniłem sobie tuleje na przednim wahaczu i ściągałem tylne tarcze. Też nie sądzę że to od ręcznego no ale samo przestało pukać. A pukało za każdym razem nawet gdy starałem sie ruszyć jak najwolniej
-
320d stuki przy ruszaniu
Też bym sie dowiedział bo miałem to samo ale juz nie puka. Może rzeczywiście to coś z ręcznym bo ostatnio ściągałem tylną tarcze
-
330i - ponowna wymiana wahaczy po małym przebiegu
Co do moich wahaczy to tak też myślałem ze mam zwykłe bo sprawdzałem u Pana na stronie internetowej. Bardziej mi własnie chodziło o opcje P337A M SPORTS PACKAGE . I to by sie zgadzało bo sportowe fotele, kierownica M, listwy wewnętrzne Alu Black Cube mam.
-
330i - ponowna wymiana wahaczy po małym przebiegu
Tak jak obiecałem. Pytałem się co oznacza ten skrót P337A M SPORTS PACKAGE Odpowiedź : chodzi o sportowe dostosowanie podwozia amortyzatory, wahacze, tuleje wahaczy itp. Więc wale następne . Myślałem ze te oznaczenie 226 SPORTS SUSPENSION SETTINGS właśnie to oznacza I drugie moje pytanie: tu podaje nr wahacza z VIn-u tego samochodu31126777851 pytam bo w jednym sklepie znalazłem ze jest to zwykły wahacz a te wahacze M miały inny nr Odpowiedz: nie wiem dokładnie ponieważ weryfikuje to dopiero to dopiero po VIN-ie poproszę o numer VIN i sprawdzę jakie wahacze są Panu potrzebne No i ja: podałem VIN Odpowiedź ASO : zwykłe wahacze są u Pana w samochodzie No i kolejne moje pytanie: no właśnie to też mnie zastanawia jak i wiele innych osób i Tu mam pytanie właśnie co oznacza ten skrót P337A M SPORTS PACKAGE Odpowiedź ASO: ma Pan sportowe dostosowanie podwozia, ale nie zawieszenie M tak jak M Pakiet różni sie od M Technik cz M Power Kolejne pytanie: rozumie czyli to jest ten skrót 226 SPORTS SUSPENSION SETTINGS Odpowiedź ASO: Tak Kolejne pytanie: Czyli ten skrót P337A M SPORTS PACKAGE oznacza tylko tyle ze nie ma wahaczy M ? nić więcej on nie oznacza ? Odpowiedzi już nie uzyskałem.
-
330i - ponowna wymiana wahaczy po małym przebiegu
Dzieki kolego. Długo jej szukałem ale opłacało sie. Zaraz napisze do ASO i zapytam sie czego dotyczy P337A M SPORTS PACKAGE i dam znać. gdy po VIn-ie spisuje nr wahaczy to wychodzi ze mam zwykłe
-
330xd trzeszczy tyl na przechylach
sprawdz mocowanie sanek do nadwozia. Lubi sie odrywać, bardzo częsty przypadek w e46
-
325ci-jak wyciagnac klosz z lampy,xenon
Kolego to co ty chcesz w końcu wyciągnąć ? klosz , odbłysniki czy soczewki bo trochę namieszałeś ?
-
320 copmact wymiana palnika ksenon
Palniki wymienia sie parami a do własnie dlatego zeby miały ten sam odcień. Jesli wymienisz tylko jeden bedziesz widział różnice. Barwa podana jest na palniku.
-
320d wahacze przednie
Kolego jesteś pewien ze masz ta samoregulacje czy powinieneś ja mieć bo z tego zdjecia co dołączyłeś nie widzę czujnika który powinien tam być. Co do samych wahaczy wpisz tu nr VIN http://www.realoem.com/bmw/select.do znajdz nr częśći i sprawdz to tutaj bedziesz wiedział jakie masz wahacze http://www.czescidobmw.pl/. W tym sklepie sa wahacze i i zwykłe z reszta mozesz tez zapytac bo sprzedajacy jest też zarejestrowany tutaj na forum
-
320d 150KM stuki w zawieszeniu
andy_64 a ja bym sprawdził wtlne poduszki amortyzatora pisałeś ze jeden ma 40%. Amortyzator moze tłumi drgania ale poduszka jak jest wybita bedzie stukać
-
Wykres e46 184km
Powiem tak: Pierwsze skojarzenie - co to za program 330 żądam zwrot kasy , potem kukam w awator forumowicza 320d no to całkiem dobrze. Dalej czytam kolejne posty 2003r niby 204 KM w serii 320? juz nić nie wiem. Zrób zdjecie silnika albo podaj nr VIN i bedzie jasne jaki masz silnik
-
320d Przegrzewanie silnika POMOCY
A moze czujnik od temp cieczy sie psuje. Wył auto to tak jak by resecik. Może warto to sprawdzić
-
330xd Touring - czy sprężyny tylne takie same jak do 330d?
Pasować będą jedynie amorki moga szybciej sie kończyć , ale szłuszałem tu na forum ze te 10-15mm im nic nie zaszkodzi
-
problem z odpalaniem
Kolego miałem podobny przypadek gdy auto ie chciało mi palic gdy sie nagrzało pojechałem na kompa niby błędów nie było a gdy kupiłem sobie sam interfejs wrzuciłem kod błędu tu na forum koledzy powiedzieli ze to czujnik wałka . Po wymianie wszystko OK