Skocz do zawartości

iamtheone

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez iamtheone

  1. iamtheone odpowiedział(a) na pawel4461 temat w E34
    jesli sie nie myle, to na dole pompy wtryskowej jest sterownik chyba od obrotow, badz cos co wspomaga rozruch. choc mysle, ze to swieca
  2. jakby felgi bily to bys kol nie wywazyl !! to sie wyklucza. zaloz komplet innych kol (badz tylko przod) i wtedy sprawdz.
  3. ciezki temat z chlodzeniem, bo jak wiemy powodow moze byc wiele. zacznij od poszukania wycieku. gdzies na wezach najczesciej puszcza. termostat - moze sie zacina ? warto wyciagnac i ugotowac, wtedy wyjdzie czy jest sprawny. dalej, moze pompa wody - kiedy byla zmieniana ? o ile byla zmieniana. uszczelka pod glowica - ogrzewanie normalnie dziala, nie ma "masla" na korku wlewu oleju ? nie kopci z rury grubo na bialo ?
  4. iamtheone odpowiedział(a) na pawel4461 temat w E34
    jedyne co mi przychodzi na mysl dla tej sytuacji to przepalona swieca zarowa
  5. iamtheone odpowiedział(a) na silver86 temat w E30
    mozliwe, ze trafilem na zaniedbany egzemplarz (kupilem ja w zime, a jak zrobilo sie cieplo to wyszlo rozszczelnienie pompy wtryskowej), ale naprawde nie mam powodow zeby zmienic zdanie ; ) tych modeli za duzo nie jezdzi, w stosunku do benzyn, a na forum zawsze bylo pelno opisanych problemow. tds niby nowszy, a chyba jeszcze gorszy. choc przyznam - ten silnik daje przyjemnosc z jazdy. z reszta wymienilem tylko glowne awarie. moglbym jeszcze dodac padajace turbo, komputer, nastawnik. a to sa niemale koszty. do minusow na pewno zalicza sie rozrzad na pasku. jesli diesel to teraz zdecydowanie i tylko Mercedes. jak BMW, to tylko w benzynie ; p
  6. iamtheone odpowiedział(a) na silver86 temat w E30
    oj wlasnie wtedy BMW zadnego dobrego diesla nie zrobilo ; ) niestety 2.4 jest strasznie awaryjny: pompa wtryskowa, glowica, uszczelka pod nia, wtrysk sterujacy.
  7. tym bardziej, ze tu mowa o 524... ; ) najczesciej to glowica, uszczelka. pozornie nigdzie nie bedzie wycieku. sprawdz czy na rozgrzanym silniku masz twardy waz od termostatu do chlodnicy i czy chlodnica CALA jest goraca.
  8. iamtheone odpowiedział(a) na brolnik temat w E34
    na wywazarce to powinno wykazac. co do telepania - jesli nastapilo to po zmianie sprezyn, moze warto zalozyc normalne ?
  9. ...

    iamtheone odpowiedział(a) na cn_igi temat w E32
    a sonda ?
  10. iamtheone odpowiedział(a) na Domino temat w E30
    objawy konca pompy wtryskowej lub pompy paliwa.
  11. jak kolega wyzej - sprawdz cisnienie na cylindrach. byles na komputerze ? jak nie to szczerze polecam jakis serwis autoryzowany BOSCH, nie u pana Henia ;p
  12. poza tym nic innego sie nie dzieje z silnikiem ?
  13. ja gorne chyba kupilem HP w Gdansku, sklep Autopartner. w IC tez powinni miec, a cena ? jesli sie nie myle to 25-30pln / szt
  14. kolega nabyl niedawno e36 z silnikiem m50b20 vanos, 97rok. fajnie jezdzi i sporo pali wiec chcialby zalozyc instalacje sekwencyjna. tylko teraz jaka ? na lokalnym rynku (Elbląg) sa dostepne nastepujace marki: jakas ESGX (badz EMGX, nie jestem pewny nazwy) - cena 2800 STAG - 3200 BRC - 3600 prosilbym o podpowiedz ktora wybrac stosunkowo dobra i tania oraz przydatne rady w doborze komponentow i zakladania.
  15. iamtheone odpowiedział(a) na cofik1 temat w E34
    dokladnie, odkrecasz kanape, polke do gory zeby bylo latwiej, klucz 17 + 3x 13 i u mnie latwo poszlo.
  16. panowie, ksiazkowe spalanie 3.0D w automacie: 6,3/11,7/8,3 (trasa/miasto/srednie) wiec czemu tu sie dziwic ? 17 litrow muskajac pedal gazu to rozumiem, ze jest problem, ale 13 litrow (aut, webasto, chip) i to jak kolega ujal "nie jezdzac jak emeryt" ? moja niby ksiazkowo spalala 7,5 srednio. w rzeczywistosci wychodzilo 11-15, nie dziwilo mnie to, bo nie jezdzilem jak emeryt ; D i w porzadku.
  17. jesli jeszcze nie byles na kompie, to radze zwrocic uwage czy potencjometr pedalu gazu dziala w pelnym zakresie.
  18. iamtheone odpowiedział(a) na GDAPOL temat w E34
    hmm...jedyne co mi przychodzi do glowy to pompa wtryskowa, choc temperatura jest zbyt niska zeby byly z tym problemy. ten niby przekaznik to mysle, ze to jest rozlaczenie pompki paliwa w zbiorniku. ciezko okreslic w czym problem, poobserwuj jeszcze silnik i napisz cos wiecej.
  19. iamtheone odpowiedział(a) na piotrek2,4td temat w E34
    dlatego pawex79 napisal, ze to jest tylko w 524td
  20. tak, po wlaczeniu zaplonu juz dziala (nawet powinna byc slyszalna). jak sprawdzic? odkrecasz przewod idacy do filtra paliwa (klucz 17) i powinno podawac paliwo. gdy jest uszkodzona to wystepuja problemy z odpaleniem dopiero jak w baku jest mniej niz ok. 15 litrow paliwa.
  21. iamtheone odpowiedział(a) na piotrek2,4td temat w E34
    panowie, skad takie wnioski? ;> rowniez mialem 524 i kontrolka sie zapalala, a gasla po ok. 10 sek od przekrecenia kluczyka.
  22. iamtheone odpowiedział(a) na piotrek2,4td temat w E34
    no i tak ma byc : D wszystko jest w porzadku ; ] jesli sie nie myle, to jest kontrolka wskazuja na pracujaca pompe paliwa w zbiorniku, wtedy wspomaga odpalanie.
  23. iamtheone odpowiedział(a) na piotrek2,4td temat w E34
    caly czas sie swieci ?
  24. http://www.wickedbodies.net/89-95-5Series-E34/89_e34m5complete.jpg e34 i czarne listwy w kolorze nadwozia ;) http://www.psgbodystyling.co.uk/bmw_e34.html http://www.nicedeals.co.uk/index.php?cPath=719 http://www.grounddynamics.com/Templates/frmTemplateq.asp?SubFolderID=605&SearchYN=N http://www.lltek.com/bimmergate/html/rieger_bodykit_for_bmw_5_e34.htm http://www.m5board.com/vbulletin/e34-m5-discussion/107130-e34-wide-body-kit-anybody-seen-irl.html http://www.myhotbmw.com/bmw_products/5_Series/Body_Kits
  25. http://www.zeemax.com/Images/E34WB/E34WB1.jpg http://www.zeemax.com/Images/E34WB/E34WB5.jpg to jest bodykit ;)

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.