Treść opublikowana przez sarna1
-
235/60/16 - wejda ?
Moj Boze.....i powiedz nam po co piszesz takie bzdury bo niestety nie potrafie tego zrozumiec. Remol - kup sobie GTech naprawde fajna zabaweczka :)
-
235/60/16 - wejda ?
heh moge sie zalozyc ze jak juz bedziesz mial swoj wlasny to bedziesz go uzywal przy kazdej okazji - naprawde - a 200 pln to chyba nie az taki duzy pieniadz - a jak sie znudzi to puscisz na allegro :) a zabawka jest naprawde fajna.
-
ile odplywow w szberdachu?
drutem - trzeba przepchac. No chyba ze rurka gdzies pekla - wtedy wymienic.
-
ile odplywow w szberdachu?
sa 4 odplywy w kazdym z rogow dachu - polej sobie woda przy otwartym dachu w rynienki to zobaczysz :)
-
235/60/16 - wejda ?
http://www.moto.allegro.pl/show_item.php?item=44863003 i juz masz swoj wlasny :)
-
Pytanie do posiadaczy 730iA
Bo to forum :) po to istnieje...
-
wymiana rozrządu w bmw e36 325 z 1994
no ale VAnos jak grzechocze to wypada zmienic - koszt ok 2000 pln
-
235/60/16 - wejda ?
eee tam przy takiem mocy ..... i tak licznik sie zamyka pewnie od razu :) P.S. Remol wrociles juz z RIO ?? bo jak tak to moze kopsniesz sie na hamownie w celu weryfikacji tych 440km z podpisu ??
-
Nagle zgasl...
wszystko wina Wroclawia - tam sa takie drogi ze ja na dzialke mam lepsza :) napraw auto i wiecej sie tam nie pokazuj :mrgreen:
-
Pytanie do posiadaczy 730iA
ja to rozumiem :) ale ktos obcy nieznajacy i nie czytajacy forum moze nie ''zalapac''.
-
235/60/16 - wejda ?
spokojnie - ale przy twojej mocy :mrgreen: :lol: to troche za ubogo - no i profil za wysoki jak na osiagane 300km/h :) - sprawdz index.... :mrgreen:
-
Pytanie do posiadaczy 730iA
no ale zabrzmialo jak zabrzmialo - tez to odebralem jako atak na pytajacego... a co do Pana montujacego takie a nie inne lozysko w trojce - wolnoc Tomku - jak pasuje i spelnia swoja role to czemu nie .... myslisz ze jak pojedziesz do ASO to ci nie przykombinuja albo kupujac w sklepie ktos ci nie wcisnie podroby w cenie oryginalu :lol: tam gdzie nie trzeba nie powinno sie przesadzac :) A pytanie o spalanie przed zakupem auta jest jak najbardziej na miejscu bo kupic auto typu e34,e32 moze kazdy Kowalski (auta kosztuja mniej niz nowy Matiz) ale kupic i skorbac na wache czy LPG ..... nieporozumienie - a tak ktos zapyta i wie czy bedzie go stac czy nie.
-
Ciekawe rozwiązania samochdów BMW - przykłady
Chyba cos ci sie Barto pomylilo - BMW nigdy nie robilo silnikow V6... a mi w bmw podoba sie to ze 16 letnie auto daje tyle frajdy z jazdy (mowa o E30) prowadzi sie super mimo ze zawieszenie samo w sobie to nie jakas hiper wydumka...oraz to ze po przejechaniu zalozmy 600 km wysiadamy, zalatwiamy sprawy i wracamy do domku w sumie nie czujac zmeczenia :) Jedyny minus jak dla mnie to swiatla - soczewki nawet nowe po prostu nie swiaca, ale za to wygladaja ladnie i sa znakiem rozpoznawczym :)
-
Czujnik poziomu plynu w chlodnicy.
musisz miec check control na podufitce tylko te wersje mialy czunik i wpiety byl w zbironiczek plynu
-
tuning zawieszenia-sugestie, rady
mialem 3 zawiasy... 1. oryginalny Mtechnik - za wysoko i za miekko 2. Koni regulowane + HR czerwone --- za twardo i za nisko - do lansu dobrze ale po polskich drogach bardzo ciezko sie jezdzilo 3. HR niebieskie -30 i Bilstein B6 - super - juz dwa lata i ciagle sie jezdzi pieknie - amory super wybieraja nierownosci - sprezyny nie sa za twarde - jest w sam raz :)
-
gumy stabilizatora
heh wez w reke suwmiarke - zmierz stabilizator i juz bedziesz wiedzial - gubosc zalezy od tego jakie masz zawieszenie (Mtechnik czy zwykle). Pozdrawiam
-
Ile kosztuje silnik 1,8is
tak tylko bez osprzetu :) :) a silnika szukaj na allegro - oglasza sie wiele osob ze ''szrotow'' bmw.
-
Awaria pompki paliwa?
nowe pompy sa po 200pln na allegro - poszukaj, a regenerowac moim zdaniem sie nie da :)
-
zmulone 320i
Dokladnie tak - to najlepszy wyjscie, bo inaczej wsadzisz kupe kasy i i tak 325 bedzie szybsze, 320 to nie auto do wyscigow...to auto do normalnej jazdy, do jezdzenia boczkami bo silnik lubie sie krecic wysoko i wtedy uzyskuje max moc
-
zmulone 320i
bo BMW 320i to mul :) - dopiero przy wiekszych predkosciach tj 120-140 na V biegu widac jego ''moc'' - to nie jest auto do startow z pod swiatel ale do jazdy w trasie....ogolnie jednostka M20B20 nie ma ani mocy ani momentu a pali tyle samo co M20B25(2.5 litra). P.S. Wiem co pisze bo sam mam takie w stajni - :) napewno w bardzo dobrym stanie.
-
opony PIRELLI P6000 245/55/16
e tam Ja mialem w E34 z przodu 235 z tylu 265 - nowe opony Michelin Pilot Sport i smigalo sie az milo :) w polaczeniu z utwardzonymi amorkami bylo to najszybsze auto na trasie :) zakrety po prostu polykalo.... Potwierdzam zdanie ze przy takiej szerokosci opony trzeba dbac o stan bieznika 100% bardziej - a najgorsze jest to ze w betkach po zalozeniu szerokiego laczka kola z tylu ustawiaja sie w negatyw i drze opone od srodka ...nic na to sie nie poradzi - jeden sezon i takie szerokie kapcie sa do wyrzucenia ,,,, no chyba ze ktos bedzie chcial na nich jedzic wiecej ale wtedy niech sie nie dziwi ze go rzuca i w deszczu jedzie rowno z CC i Pandami ..... Takze jak ladny stan, nie klejone to kupuj, zakladaj i smigaj :)
-
Jak szybko powinien sie rozladowywac akumulator w bmw e34 ?
zobacz czy pojemnosc akumlatora a przede wszystkim prad rozruchu jest taki jaki powinien byc w twoim modelu.
-
Podczas jazdy zablokowaly sie tylne kola
jakie masz w nim przelozenie..... Ciesz sie ze zyjesz ...... to sie moglo naprawde zle skonczyc - nie miales zadnych objawow ''skonczonego'' mostu - nic nie wylo, nie piszczalo --- miales w nim olej ????
- koło dwumasowe
-
Pzy dodani gwaltownie gazu stukot E34 540 Automat
poduszka i podpora kwalifikuja sie w takim razie do wymiany :) sam sobie udzieliles odpowiedzi