Treść opublikowana przez MArcin 850i
-
BMW 735iA E32 0-50 km/h?
Te 7,4 to raczej nie jest blad. W katalogu ADAC z 1992 i 1993 roku jest podane 7,7s dla 850i manual i 8,0s dla 850iA/750iA. Tak wypadly testy. W testach AMS e32 750i wypadlo troszke lepiej bo uzyskalo 7,9s do setki. E32 w wersji Alpina 350PS uzyskalo w testach 7,4s :)
-
BMW 735iA E32 0-50 km/h?
Hola hola. Ten filmik z 735 to jest lipa. Tam sa zegary od jakiegos Audi! Zmiana biegu z 1 na 2 w e32 735iA jest przy 70km/h, a na tym nieoryginalnym liczniku pokazuje juz 90km/h. A wiec w rzeczywistosci to 735 rozpedzilo sie do 70km/h, a nie do setki :wink:
-
Filmy w których "grało" BMW
Sliczny ten SEC. Warto obejrzec film chocby dla samego auta :modlitwa:
-
e-38 725 tds
Ja jednak wole e38 :wink:
-
E38 benzyna-czy łatwo trafić ładny egzemparz ?
Nieprawda, V8 w manualu byly dostepne rowniez w 735(5 biegow) i 740 - 6 biegow :D
-
Coraz mniej E32 ....
I niestety coraz wiecej e32 konczy na złomie :( Jeszcze kilka lat i stanie sie niespotykana na naszych drogach :)
-
BMW 635csi na Discovery dzis 16!!
I tak nic nie przebije ceny katalizatora do e34 m5 :8) Nie pamietam dokladnie ale chyba 15tys zl :mrgreen:
-
zaufanie mechanikowi
Jezeli wam zalezy na aucie to nie zostawiajcie go u mechanika! Chyba ze znajomy i zaufany! Ja kiedys musialem zlamac zasade i zostawic e31 bez opieki to nastepnego dnia musialem wytrzepac 5 kilogramow piachu z dywanikow i przez 15min dochodzic swojej pozycji fotela :mad2: Chyba pol miasta siedzialo w tym aucie. Od tego czasu wszystko robie sam. JEszcze dwa lata temu nie potrafilem dobrze kola odkrecic a teraz moglbym serwis e31 otworzyc :D Klucz do sukcesu to dobry zestaw narzedzi, piwko, pizza i troche wolnego czasu :mrgreen:
-
BMW 635csi na Discovery dzis 16!!
Ogladalem dopiero od 16.20. Kupili oryginalny tlumik za 2000zl, ciekawe kogo w naszym kraju stac na tak drogie czesci... To dwie pensje Kowalskiego :)
-
Mróz - nie mogę zamknąć drzwi
Albo kup preparat do uszczelek. Na statoilu 8zl kosztuje :)
-
pyt. o prędkość maksymalną 2,5TDS
Zdecydowanie za malo. Tyle to ja jechalem czyms z 1.0 pod maska (to nic ze z gorki :lol: , po rownym 155, ale to tylko 55KM :) a nie 140 :) Wg katalogu e39 525TDS powinna pojechac 211km/h, 525TD 115PS - 201km/h...
-
Crash test. E34 vs Volvo
Puenta tego zdaryenia jest stwierdzenie ze nikt, nawet z tylu by nie przezyl :)
-
drewno w BMW...
Mialem stycznosc z dwoma e31 z takim drewnem i nawet sami wlasciciele nie byli zachwycenie tym, jeden nawet chcial zamieniac sie na zwykly czarny srodek (pozdrawienia dla Mateusza :D ). Wygladalo to tak: http://img65.imageshack.us/img65/8579/11199931135593cam0.jpg A zobaczcie jak wyglada to w innym odcieniu, dla mnie rewelacja: %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img67.imageshack.us/img67/7374/imgp1909kch0.jpg A e38 tak jak ktos wczesniej napisal to bajka: %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img69.imageshack.us/img69/3515/735jz2.jpg
-
Nietypowe i piekne felgi!! Forgiato Radurra
Zalew po tych linkach utwierdzilem sie ze amerykanie sa strasznymi wiesniakami. Wole juz felgi 13 cali + kolpak. W Bloniu czasem widuje e60 ze spinnerami. Zawsze jak to widze gotuje sie we mnie krew. A gosciu za kierownica mysli ze jest fajny i ze jest trendy :mrgreen:
-
[KUPNO] koledzy chyba mi odbiło :)
Ruszajac z trzeciego biegu skrzynia jest bardzo przeciazona. Nie polecam ruszac bez potrzeby z tego biegu. Oczywiscie na sliskim mozna, a nawet czasami trzeba ruszac z tak wysokiego biegu, ale wtedy obciazenie dla skrzyni jest sporo mniejsze - cos blizej tego jakbys podniosl auto, zeby kola nie dotykaly podloza i wtedy to mozna nawet z ostatniego biegu ruszac.
-
335i najlpeszym samochodem sportowym w swojej klasie?
Dolaczam sie :evil:
-
Ile sztuk e31 moze byc w Polsce?
Co z tego ze manual - jesli ta skrzynia jest w takim stanie jak cala reszta samochodu to i tak nie poszalejesz, mam rowniez fotke gdzie widac ze na drzwiach pasazera nie ma listewki (uzywana 50zl...), takze byla z kazdej strony bita, nawet skora z tylu gdzie nikt nie siedzi jest uszkodzona. Juz sobie wyobrazam stan zawieszenia, pewnie przekroczenie 90km/h to samobojstwo :) Dobrze, ze nie ma fotek z tylu bo byl pewnie osiwial :)
-
Ile sztuk e31 moze byc w Polsce?
Dzieki za fotki!!! Znam juz to auto :D http://img249.imageshack.us/img249/9105/11202443843306b1iv.jpg http://img263.imageshack.us/img263/6363/385331491102200522501516go.jpg Wyglada na wyjatkowo zmeczona :)
-
Ile sztuk e31 moze byc w Polsce?
Moze bym ja skojarzyl, ale nie widac tablicy rej ani felg. Po zdjeciach widac ze byla skladana na szybko, wstydzilbym sie jezdzic z tak zle spasowanym przodem. A cena mowi sama za siebie. Bedziesz ja sprzedawal szybciej jak kupowales...
-
Ile sztuk e31 moze byc w Polsce?
A moglbys dac link do zdjecia/aukcji takich lub podobnych felg? To moze cos zaproponuje z mojego archiwum :8)
-
SPARRING 540iA vs 530D
Panowie, tylko benzyna :D Diesel na pole :mrgreen: (zart :P )
-
co sądzicie o tym e32??
E32 to w moim przekonaniu najladniejsze BMW w historii firmy (obok E31). E60 ma nowoczesne ksztalty a za nic bym jej nie chcial :)
-
Jak najdalej dojechaliście swoją Beemką ?
126bis ma trzy kuce wiecej od serii takze nie narzekaj :mrgreen:
-
Jak najdalej dojechaliście swoją Beemką ?
Troszke OT. Moj chrzestny pojechal maluchem z 1983 roku cala rodzina do Paryza :8) Bylo to niecale 10 lat temu. Maluch ze srebrnymi zderzakami w kultowym pomaranczowym kolorze :8) Do dzis co jakis czas zasiadam w tym maluszku z przebiegiem 200tys km :mrgreen: Oczywiscie wujek wie co dobre. W latach 80 wozil mnie BMW e28, a teraz od kilku lat ma m.in. Z3 2,8 :D Osemka dojechalem najdalej do Czech (ponad 1000km), ale jakby paliwo bylo po 1,50 to chetnie bym objechal cala Europe :mrgreen:
-
E31 - 850C czy 850Ci
Witam, kupujac E31 ciezko bedzie wybredzac w rodzaju silnika, skrzyni biegow czy koloru. Dwoch moich znajomych chce kupic 850i, obydwaj z reczna skrzynia biegow. Od wakacji troszke juz egzemplarzy obejrzeli. Najtansza byla za kilkanascie tys zl, a najdrozsza 50tys zl i wszystkie nie byly jakos szczegolne rewelacyjne, a te po kilkanascie tys zl to wystarczala rozmowa telefonoczna zeby wywnioskowac ze sa to skarbonki :) Ale jezeli juz to bym polecal 850Ci 5,4 V12 ze steptroniciem lub 840Ci z silnikiem 4,4 + manual/steptronic. Jednak jesli mialbym kupic w/w auto w srednim stanie technicznym to wole zwykle 850i 300PS ktore rowniez daje przeogromna satysfakcje z jazdy. Ps ja swojej szukalem 1,5 roku, takze nie jest to takie proste. Miala byc srebrna i w manualu, a na koncu jakakolwiek byle nie po dzwonie :lol: