Treść opublikowana przez MArcin 850i
-
Ile lat bez renowacji??
Zastanawia mnie na ile można pomoc autu w przedłużeniu jego zycia. Przyjmijmy Dwie sztuki BMW e24 z 1980 roku. Jedna garażowana i nie jeżdżona w zimie, a druga narażona na negatywne czynniki zewnętrzne. Jak będzie wyglądać ta druga – wiadomo. A co z ta pierwsza?? Możliwe ze przetrwa w stanie nienaruszonym? Może znacie jakies konkretne przykłady?
-
Ile sztuk e31 moze byc w Polsce?
A to jeszcze nie zostala odbudowana? Bo piszesz w czasie przyszlym :worried:
-
Ile sztuk e31 moze byc w Polsce?
Faktycznie bylo cos takiego :D http://img108.imageshack.us/img108/8606/c14287113xb8.jpg
-
Ile sztuk e31 moze byc w Polsce?
Tak, znam to auto, wczesniej jezdzilo na tablicach SH :8) Dzieki za fotke :D http://img389.imageshack.us/img389/5518/100298591003115sg3.jpg http://img389.imageshack.us/img389/885/1186517892fn2.jpg
-
Rekomendowane wyposażenie dodatkowe w BMW.
W e38 nie brakuje mi niczego oprocz nawigacji. Sensor deszczu spisuje sie rewelacyjnie, swiatla ksenonowe czynia jazde bezpieczniejsza, bardzo przydatne OBC... I wlasnie w serii 8 brakuje mi najbardziej ksenonow i... uchwytu na napoje :8)
-
BMW 735iA i 17 litrów na 100 km/h dobre czy złe spalanie?
Wg mnie to za duze spalanie. W takich warunkach jak opisales nawet 750 V12 powinno mniej spalic.
-
Ile sztuk e31 moze byc w Polsce?
Trzecie CSi w Polsce liczac to rozbite na niemieckich tablicach i rozbite z Choszczna: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1889993
-
bmw ze snu....
Napisz do tego goscia: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1889993 A wiadomo, moze ma dzis dobry dzien :mrgreen:
-
BMW E39 M5 czy warto???
Znajomy, aktualnie wlasciciel 850i, e39 hartge 380PS, e39 535 jeszcze niedawno mial e34 M5 i mowil ze M5 zdecydowanie najdrozsza w eksploatacji :!:
-
Mandat dla Dzidka!!! (zabójcy piątek :) )
Haha wlasnie pokazywali go w wiadomosciach :lol: Mowili ze po numerach ustalili wlasciciela wiec chyba jednak Dzidek byl wlascicielem tego 535 a nie mechanikiem co naprawial to auto. I jeszcze mu prawko zabrali :lol: Niezly :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa:
-
Spotkanie 7er
Jesli chodzi o miejsce to dostosuje sie do innych. Czekam na propozycje czasu, miejsca i formy w jakiej odbedzie sie spot. Wiem ze forumowicze kiedys sygnalizowali ze nie chca aby taki spot odbywal sie np. w knajpce przy herbacie tylko zeby aktywnie go spedzic przy samochodach... Jak beda propozycje to byc moze zrobi sie ankiete.
-
Jak startować ze świateł automatem?
zrodlo: www.automat.pl bezposredni link: http://www.automat.pl/readarticle.php?article_id=10 "Należy używać tylko jednej nogi (dla osób pełnosprawnych zaleca się by to była noga prawa) do operowania zarówno pedałem przyspieszania jak i hamulca. W czasie jazdy gwałtowne wciśnięcie pedału hamulca przy wciśniętym pedale gazu zazwyczaj kończy się uszkodzeniem skrzyni. Częste, zbyt długie wciskanie pedału przyspieszania przy wciśniętym pedale hamulca ma ten sam skutek. Gwałtowne wciśnięcie pedału przyspieszenia przy ruszaniu samochodem z miejsca po uprzednim całkowitym zatrzymaniu pojazdu powoduje jedynie nadmierne przeciążanie elementów skrzyni, które nie jest adekwatne do przyspieszenia samochodu. Zdecydowane, ale liniowe wciskanie pedału przyspieszenia w chwili ruszania samochodem po jego uprzednim zatrzymaniu gwarantuje lepszy czas przyspieszenia niż gwałtowne, pełne wciśnięcie tego pedału. "
-
Jak startować ze świateł automatem?
Nie radze wciskac gazu do oporu w chwili startu, nie wspominajac o ruszaniu z 3000obr. :)
-
Spotkanie 7er
Witam. Zapraszam wszytkich wlascicieli BMW e23, e32, e38 i e65 na spotkanie forumowo klubowe. Miejsce: Warszawa, termin troszke niefortunny bo przed swietami okolo 18 - 20 grudnia, szczegoly do ustalenia... Pozdrawiam
-
Ideał! ...na reszte brak słów.
Jak mozna zdobyc taka szmatke :?: W ASO niedostepna z powodu wyczerpania zapasow :( Coraz bardziej doceniam swoje e31 :D A takich szczegolow mam sporo wiecej :D http://img98.imageshack.us/img98/1914/img3848sj5.jpg http://img292.imageshack.us/img292/2255/img5406zl5.jpg
-
zjazd 7ek..
ja bardzo chetnie, ale za daleko :)
-
850i, czy warto???????????????
Ja zrobilem 19,5 tys km i stwierdzam ze auto jest bezawaryjne a jazda 850 to esencja przyjemnosci z jazdy :D Jak kupisz trupa to wiadomo ze tak nie bedzie :)
-
Ile sztuk e31 moze byc w Polsce?
Marek napisz ze to nieprawda. Takie cudo i nie odpaliles jeszcze w tym roku :jawdrop:
-
Opuszczanie szyb w coupe
W e31 znajduje sie w drzwiach. W e36 powinno byc podobnie. U mnie byl problem taki ze szyba opuszczala sie az 10cm zamiast kilku milimetrow. Siedzialem nad tym calymi godzinami razem z kolega elektronikiem i w koncu kupilem uzywany modul za 150zl (nowy 313USD :duh: ) i teraz wszystko jest cacy :D
-
"Uczymy nie jeździć, tylko przemieszczać się"
Potwierdzam :) Rozwalil Z4 na torze a teraz pisze jakby nigdy nic. O S2000 nie slyszalem, ale nie zdziwilbym sie :)
-
Opuszczanie szyb w coupe
W e31 przy takim objawie na 100% bylby to moduł, w e36 dziala to podobnie takze szukaj nowego sterownika :)
-
CZY JEST M8
Nie wierze w ta teorie ze zniszczeniem M8. To nielogiczne zniszczyc cos bezcennego :)
-
Chcę kupić BMW 130i....
Wydaje mi sie ze jednak dobrze policzylem :? 1360:286=4,75. Jak policze 286:1360 to jakies glupoty wychodza... Ps z tym 4,82 pomylilem sie, powinno byc 4,75.
-
Chcę kupić BMW 130i....
Znam jedna IDEALNA e36 M3. Osiagami moglaby zawstydzic Ferrari. Jakbys pogadal z wlascicielem i zaproponowal dobre pieniadze... Ktoz wie, a i tak bylo by to ze 2 razy mniej niz za 130i :D Ps jest BARDZO szybka :twisted: 130i to pikus :lol:
-
E 38 które felgi wybrać
Te 16' zalozone na samochdzie tez sa bardzo ladne, ewentualnie te po lewej. A tak w ogole to Alpiny sa boskie: http://img160.imageshack.us/img160/1829/alpina20b12iw5.jpg