Treść opublikowana przez MArcin 850i
-
Do ilu km/h 750i E38 ma budzik?
E32 takze maja ograniczenia na 250km/h. Tez sie dziwie polityce BMW, nawet glupie Audi 100 174PS ma skale do 280km/h, a drugie tyle mocniejsze 750 ma do 250km/h :jawdrop:
-
Ile sztuk e31 moze byc w Polsce?
Dziki NIKI, to ta sama co w drugim poscie na poprzedniej podstronie. Znalazlem ciekawa stronke poswiecona egzotykom w polsce: http://forum.exoticcars.pl/viewtopic.php?t=148 Sa tam zdjecia 31 osemek w polsce z czego znam wszystkie oprocz jednego auta na tablicach BI i jednego na sprowadzeniowych blaszkach. To swiadczy o tym ze juz naliczylem zdecydowana wiekszosc tych aut u nas. Mam tez bodajze 10 z 11 sprzedanych w polskich salonach. Sumujac wychodzi 90 sztuk e31 :D
-
Nowe cudo Audi, BMW sa piekane ale to ...
Jesli tak dalej pojdzie to przerzucam sie na Audi. Juz pierwsze A8 dalo sygnal ze Audi idzie w dobrym kierunku. Teraz nowe Audi przypominaja mi lata swietnosci dla BMW (E32, E31 i E38). Najnowsze A3, A6 i A8 i Q7 sa sa duuuzo ładniejsze jak na moj gust od dzisiejszych BMW :) Nie wiem jak oni to zrobili, ale podoba mi sie nawet kombi A6 ktore zawsze zle mi sie kojarzyly, oczywiscie same w sobie jako kombi :D A to cos z pierwszego watku musze miec, bije wygladem nowa serie 6 na glowe :D
-
Spotkanie e31 :)
Ja bardzo chetnie przyjade :D
-
Spotkanie e31 :)
Spotkanie bylo tego samego dnia co pierwsza fotka w tym watku w Plońsku. Natepne spotkanie w weekend majowy w Raciazu :D
-
Ile sztuk e31 moze byc w Polsce?
Niestety nie mam na nia czasu i na pewno nie znajde go szybko :) A moze ktos bylby chetny zrobic taka ladna stronke o E31 :worried: Oczywiscie w zamian za przejazdzke V12 :wink:
-
Ile sztuk e31 moze byc w Polsce?
Ja slyszalem o Alpinie B12 coupe w Polsce. W zeszlym roku podszedl do mnie nieznajomy zagadac o autku i mowi ze robil fotki jakiejs alpinie z niemiec ktora zostala skradziona i znalazla sie w polsce, czy popsula sie tutaj? Niepamietam dokladnie :doh: W kazdym razie wlasciciel jest z niemiec. Na poczatku nie wierzylem, ale nastepnego dnia dostalem maila od niego: %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img153.imageshack.us/img153/5929/bmw8501ie4.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img410.imageshack.us/img410/2282/bmw850ggis8.jpg Gdyby nie wzor Alpiny na fotelach stwierdzilbym ze to zwykla e31, a jak jest naprawde pewnie sie nie dowiemy..
-
Ile w tym prawdy
Ja to zdjecie mam juz kilka lat na dysku :lol: Ta 840 jest chyba urojona :liar:
-
Jakie środki do czyszczenia tapicerki i renowacji skóry?
Co do napietej skory, to ja niedawno naprawialem maty grzewcze i przy okazji kazalem tapicerowi nadlozyc troszke welny mineralnej. Efekt jest super, siedzisko wyglada jak nowka :D
-
Spotkanie e31 :)
Obiecuje poprawe :D
-
Spotkanie e31 :)
No dobra jeszcze jedna fotke wrzuce :mrgreen: %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img457.imageshack.us/img457/7112/img6190il3.jpg
-
Spotkanie e31 :)
Wiecej fotek bedzie w tygodniu :D W weekend majowy kolejny zlocik na polu golfowym jednego z osemkowiczow :D Bedzie ognisko, nocleg na rancho i inne dodatki :8)
-
Spotkanie e31 :)
Prosze bardzo :D %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img75.imageshack.us/img75/6461/111xsq1.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img75.imageshack.us/img75/2682/222xz6.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img443.imageshack.us/img443/7402/333wg8.jpg
-
Bicie przy hamowaniu a tarcze nówki
Ja mialem bicie przy mocnym hamowaniu, tarcze i klocki nowe. Wystarczylo zalozyc nowe opony i problem znikl. Nigdy wiecej uzywanych opon :hand:
-
Spotkanie e31 :)
Uff, w koncu udalo sie :D Narazie jedna fotka na zachete :D http://img92.imageshack.us/img92/7470/zzzzzzzzzznd6.jpg
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
:D Wydaje mi sie ze jeszcze tego nie bylo: "Auto ma mały feler na foto lekkie wgniecenie z tyłu pod klapa bagażnikakosz naprawy 250 zł , żona pomyliła pedały jak cofała." http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2169593
-
BAGOR & ADMIN & MODERATOR
Dla zainteresowanych, mek niczego nie narysowal sobie w paincie - admin sprawdzal i faktycznie doszla taka wiadomosc od yeahmana :clap:
-
W 2008 r. nowe BMW 850?
Znalazlem taka fotke na clube31.com. Mam nadzieje ze to nie prawda :| http://img125.imageshack.us/img125/4637/bmws8fn6.jpg
-
Kupno Bmw serii 8 - recenzja ogłoszeń, rady przed zakupem.
Auto jest moje, nie wiem czy to perla, nazwa lakieru to "CALYPSOROT METALLIC (252) ".
-
Kupno Bmw serii 8 - recenzja ogłoszeń, rady przed zakupem.
Nie znam tego auta, ale mysle ze jest warte obejrzenia. Do E31 po 10tys zl nawet nie podchodz bo sa warte tyle co wartosc zlomu :)
-
Kto z Was ma obniżone E32 ?
Don daj fotki z boku przed i po zalozeniu zprezyn. Ile mm obnizyles?? Rowniez mysle o obnizeniu auta, ale jak czytam ze niemozliwe jest wtedy pokonanie glupiego progu spowalniajacego.. :?
-
840
To slabo szukasz, mi wyskoczylo 26 wynikow na tej stronce :wink:
-
BMW 735iA E32 0-50 km/h?
Piotrek nagraj ze swoim autkiem dla porownania. Ja nagralem filmik jak przyspiesza e32 750 highliner od 0 do 110, jak bede mial chwile to go wrzuce. Filmik potwierdza tylko teorie odnosnie okolo 8s do setki, na tym wychodzi okolo 8,2s. Niestety zadnego filmiku z 735 nie mam mimo iz mialem okazje taki nagrac :duh:
-
BMW Italodesign Nasca2
Nazca C2, silnik 5.0 V12 wzmocniony z 300PS do 350PS przez Alpine, czyli zapewne ten sam co w Alpinie B12 i B12 coupe (e32/e31). Deska rozdzielcza bardzo podobna do tej z e31, a juz zegary poza innym wyskalowaniem (do 350km/h) identyczne jak w serii 8 :D Dla mnie sliczna, chyba nic ladniejszego ze smigielkiem na masce nie poruszalo sie po drogach.
-
Prawo jazdy
Chodzi Ci zapewne o to ze taki szesnastolatek potrafi wyprowadzic auto z poslizgu itp. Moze i tak. Ale juz rozumu ma duzo mniej niz doswiadczony kierowca. Jazda to nie tylko technika jazdy rodem z toru wyscigowego, ale rowniez umiejetnosc przewidywania sytuacji na drodze itp... Pozyjemy zobaczymy :D