Skocz do zawartości

MArcin 850i

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MArcin 850i

  1. Wczoraj robilem AC dla 850... W poprzednich latach mialem zenujaco niska kwote ale zawsze cos tam powyzej 20tys zl. W tym roku pan ubezpieczyciel wyciagnal swoja bardzo madra ksiazke i stwierdzil ze mozemy ubezpieczyc auto na maksymalnie 18150zl :lol: Ale to nic :D Wzialem tego kniga do reki i patrze a tam unikatowe 850CSi z 1993 roku (1510 sztuk na swiecie :duh: ) wg PZU jest warte 23700zl :mrgreen: Jutro napisze maila do PZU ze zamawiam u nich 10 sztuk CSi, zaplace gotowka, oczywiscie po cenie na jaka ubezpieczaja to auto. KinceK mowil ze z 5 tez by wzial :dance: Ktos jeszcze chetny :?:
  2. Nie zdziwilbym sie gdyby 80% e34 na allegro mialo minimum 300 tys km w rzeczywistosci. Piszesz ze auto to ideal, wiec nie szukaj dziury w calym tylko kupuj. Albo kup trupa z przebiegiem 150tys km cofnietym z 450tys serwisowanego ostatni raz 10 lat temu. Jesli cyferki na licznikach, ktore kazdy szanujacy sie handlarz "przekreca" sa tak wazne dla Ciebie to cofnij sobie z tych 340tys na 50tys...
  3. MArcin 850i odpowiedział(a) na Pasjonat temat w E38
    Jezeli jest tak jak w e31, to dokladnie tam powinna byc latarka :!:
  4. MArcin 850i opublikował(a) temat w E31
    Narazie tylko tyle, w miare mozliwosci bede dodawal w tym poscie nowe artykuly :wink: %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img520.imageshack.us/img520/8758/img7283in6.jpg Shot with Canon PowerShot A510 at 2007-07-02 %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img96.imageshack.us/img96/2825/img7285qm3.jpg Shot with Canon PowerShot A510 at 2007-07-02 %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img520.imageshack.us/img520/3411/img7287yc1.jpg Shot with Canon PowerShot A510 at 2007-07-02 %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img187.imageshack.us/img187/4103/img7266bo3.jpg Shot with Canon PowerShot A510. at 1969-12-31 %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img523.imageshack.us/img523/2800/img7267kh4.jpg Shot with Canon PowerShot A510. at 1969-12-31 %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img144.imageshack.us/img144/8346/img7268ex3.jpg Shot with Canon PowerShot A510. at 1969-12-31 %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img183.imageshack.us/img183/4751/img7270am0.jpg Shot with Canon PowerShot A510. at 1969-12-31 %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img261.imageshack.us/img261/6691/img7271aw4.jpg Shot with Canon PowerShot A510. at 1969-12-31
  5. Bagaznik prosto od poloneza atu :D
  6. MArcin 850i odpowiedział(a) na MArcin 850i temat w E31
    Co ciekawe u mnie na wsi dostalem w pierwszym lepszym kiosku ta gazetke :shock: Warunki prenumeraty: %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img409.imageshack.us/img409/8977/img7294xn0.jpg Shot with Canon PowerShot A510 at 2007-06-30 Poczatek numeru konta jest lekko rozmyty, zaczyna sie od 28 1500...
  7. A probowal ktos moze jak smakuje petrygo :mrgreen:
  8. Slyszalem zeby raczej nie kupowac Borygo. Polecacie cos?
  9. MArcin 850i odpowiedział(a) na as temat w E31
    Moze dlatego ze ja nie ruszalem EMLa, gdyz mial inne oznaczenie numerowe niz ten co mam zamontowany oryginalnie :(
  10. MArcin 850i odpowiedział(a) na as temat w E31
    Jakie maksymalne obroty masz na Sporcie przy zmienie biegu :?: Bo u mnie jest roznica tylko na Economic gdzie auto wczesniej jechalo do max 80km/h (okolo 5700obr./min) a teraz zmienia prawie przy 90km/h. Ale w trybie Sport nadal jest to co bylo, a wiec zmiana biegu na jedynce przy rownych 90km/h i 6000obr./min :(
  11. Do automatu trzeba lac olej klasy Dexron3. Ja np zalalem Elfmatic 21zl za litr. Jak bedziesz jechal na wymiane oleju to kup sobie 5 litrow tego oleju. I nie daj sie przekrecic na jakis olej w serwisie lany z beczki, tylko kaz zalac swoj olej. To samo z olejem silnikowym...
  12. MArcin 850i odpowiedział(a) na MArcin 850i temat w E31
    %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img103.imageshack.us/img103/1722/dsc00377xz0.jpg Shot with DSC-T7 at 2007-06-27 %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img166.imageshack.us/img166/4120/dsc00360ls4.jpg Shot with DSC-T7 at 2007-06-27 %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img519.imageshack.us/img519/5391/dsc00325qa3.jpg Shot with DSC-T7 at 2007-06-27 %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img518.imageshack.us/img518/968/img3348xcl8.jpg Shot with Canon EOS 20D at 2007-06-27 %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img515.imageshack.us/img515/8664/img3324xlh1.jpg Shot with Canon EOS 20D at 2007-06-27 %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img518.imageshack.us/img518/9533/img3462oh7.jpg Shot with Canon EOS 20D at 2007-06-27 %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img172.imageshack.us/img172/7982/img3462ni6.jpg Shot with Canon EOS 20D at 2007-06-27
  13. Nie znam sie na olejach, ja rozumuje to tak ze 5W50 zapewnia dobre smarowanie silnika zarowno w niskich temperaturach jak i wysokich. Jesli bym zalewal inny olej to Castrol 10W60... ale ja nie jestem znawca olejow silnikowych :wink:
  14. Z tego co wiem E32 B12 ma 350PS co jest i tak niezlym wynikiem i chetnie bym takie cos widzial u siebie pod maska. Widzialem B12 w akcji kolegi "alpina 181" i powiem wam ze to potwor. Wyprzedzane tico malo nie zostalo zdmuchniete do rowu :lol:
  15. Wchodzi 7,5 litra oleju, ja jezdze od poczatku na syntetycznym Mobil 5W50 i nie narzekam :) Ladne autko :wink:
  16. Znikajace pixele to standard w e31. Ja nie spotkalem zadnej osemki w Polsce ze sprawnym wyswietlaczem oprocz mojego, bo mam nowy :) Nowy kosztuje 428USD :( http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=EG21&mospid=47330&btnr=62_0082&hg=62&fg=40 A jesli chodzi o check to mozesz rozczytac jaki komunikat wyswietla sie? Moze to byc drobnostka typu spalona zarowka od podswietlenia tablicy rejestracyjnej, zuzycie klockow hamulcowych itp.
  17. Dzwonilem dzis do Auto-Fus BMW w tej sprawie. Mily pan po kilku minutach szukania stwierdzil ze oddzwoni do mnie jak tylko zlokalizuje sruby. Po 15 minutach zadzwonil i powiedzial ze ni cholery nie moze znalezc tego :mrgreen:
  18. MArcin 850i opublikował(a) temat w E31
    Szukalismy tak jak w tytule z Romankiem i ogorkiem :) Gdzie to jest :?: :?: http://bmwfans.info/original/E31/Cou/850Ci-M70/ECE/L/A/1991/03/
  19. To zalezy ile jezdzisz. Ja kupujac osemke zalozylem sobie ze auto bedzie palic 25L/100km i obliczylem ze bedzie mnie stac (i nawet nadal mnie stac :shock: ) na zatankowanie przynajmniej dwoch zbiornikow do pelna w miesiacu :mrgreen: A okazalo sie ze pali mi srednio 12 na trasie a globalne zuzycie to moze 15-16 litrow... Coz lepiej z gory zalozyc sobie wyzej poprzeczke... Kupuj to auto a nie bedziesz zalowal. Wczesniej tylko napisz na PW ktorym autem jestes konkretnie zainteresowany a moze cos podpowiem :D
  20. MArcin 850i odpowiedział(a) na szakul temat w E31
    Ja czytalem ze BMW zbudowalo kilka probnych egzemplarzy e32 750 z manualna skrzynie 6 biegowa. Jednak podczas testow okazalo sie nagminnym ruszanie z drugiego biegu, przez co BMW zrezygnowalo z tego pomyslu :( Moze to byly 750 z przekladanymi skrzyniami :?:
  21. MArcin 850i odpowiedział(a) na MArcin 850i temat w E31
    Zgadza sie sa 3 zdjecia mojego auta :D A czarna ktora tam widac jest kolegi PZ :D Jest mozliwosc prenumeraty, na koncu numeru sa szczegoly. W prenumeracie wychodzi 7,50zl zamiast 9,95 za numer. Jesli ktos bedzie zainteresowany to przepisze tu na forum wszystko krok po kroku co trzeba wykonac aby dostac prenumerate :D
  22. To jest naprawde trudne pytanie... Wydaje mi sie ze BMW konstrujac e31 cos przekombinowalo. Mam zdjęcia w katalogu Samochody Swiata, niepamietam z którego roku gdzie jest przesliczna 850CSi z niespasowanymi lampami. To sa dokladnie te fotki, zwroc uwage na lampe po stronie pasażera - autorem zdjęć jest BMW AG :wink: http://img521.imageshack.us/img521/3392/badhf7.jpg Shot at 1969-12-31 http://img525.imageshack.us/img525/886/badlampasy3.jpg Shot at 1969-12-31
  23. MArcin 850i odpowiedział(a) na MArcin 850i temat w E31
    Wrzucenie skanu bylo by nie fair wzgledem BMW Trends, dlatego tylko pogladowo: http://img408.imageshack.us/img408/5332/img7259rc9.jpg Shot with Canon PowerShot A510. at 1969-12-31 850Csi /2 strony z 6/: http://img502.imageshack.us/img502/4605/img7256vz7.jpg Shot with Canon PowerShot A510. at 1969-12-31 Historia E31 /2 strony z 7/: http://img124.imageshack.us/img124/4701/img7257dt9.jpg Shot with Canon PowerShot A510. at 1969-12-31
  24. MArcin 850i odpowiedział(a) na PZ temat w E31
    Niestety, nawet spojler od BMW mi nie podchodzi :oops:
  25. MArcin 850i opublikował(a) temat w E31
    Polecam wszystkim milosnikom serii 8. W numerze zawarta jest historia serii 8 oraz opis przepieknej 850CSi po przerobkach Schnitzera. Szczegolnie ta ostatnia mnie zachwycila, tak ladnie spasowanego przodu nie widzialem nawet na prospektach BMW i do tego jasny srodek wykonczony drewnem. Jezdzi od 3 lat w Lodzi :D

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.