Treść opublikowana przez grzechusk
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
No dokładnie chodzi mi o R6 2.0 w e46 czy ten silnik tak brzmi w standardzie czy ten koles ma cos zmienione w wydechu, bo tak jak pisałem nigdy nie jechałem w R6 w benzynie i jak nie raz ogladam filmiki na you... to albo słychac tak fajnie jak tutaj co zamiesciłem bez darcia sie wydechu albo słychac ino troche, wiec chciałem zapytac jak to jest u was?
-
320d poszukiwanie samochodu
200 tys na diesla to nie dużo oczywiście jeśli był dobrze traktowany, kiedyś czytałem tutaj na forum post ludzi którzy mają e46 od nowości i przebiegi 170 tys poza płynami i częściami eksploatacyjnymi nie robili nic tzn żadnych rzeczy typu turbo wtryski dwu mas itd.. w przebiegi z allegro nie wierz, to ostatnie miejsce gdzie kupiłbym auto to moje zdanie, wejdź na mobile i porównaj przebieg z ceną i później oglądnij to samo na allegro to sam znajdziesz odpowiedz w temacie przebieg.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Panowie mam takie pytanie wiem ze troche odbiega od tematu ale nie wiem gdzie to wsadzić, a nigdy nie jechałem R6 jedynie w e39 i to w dieslu 525d, czy R6 w standardzie tak brzmi czy trzeba cos przerabiać ? od połowy fajnie słychać ("aktorzy" nadający sie na interie ) http://www.youtube.com/watch?v=MQLShGmtkLI
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Kolega chyba zartuje z tym rykowiskiem na osiedlu nie róbmy wiochy... A co do dzwieków silnika to tu jest dla mnie mistrzostwo i radio od razu by poleciało z auta
-
gaz sekwencyjny w 328i gdzie?
A ile ci to połyka?
-
316i temperatura silnika\wentylator
W czym?
-
316i temperatura silnika\wentylator
Dzieki za rzeczową odpowiedz, pozdrawiam.
-
316i temperatura silnika\wentylator
:mad2: Ok wode czytaj płyn chłodniczy, przeciez wiadome ze nie leje wody zresztą kto w dzisiejszych czasach to robi.
-
316i temperatura silnika\wentylator
Chodz szczerze myslałem ze jest to 90 +-, a powyzej 100 to wydawało mi się że zagotuje wodę..
-
316i temperatura silnika\wentylator
Dzieki wielkie kolego za odpowiedz.
-
316i temperatura silnika\wentylator
Ok admin mozesz temat zamykąc daremne to moje czekanie az ktoś odpisze na tym forum temat musi dotyczyc kopciuchów wtedy jest natychmiastowa odpowiedz, albo pytać czy pomalowąc dach na różowo czy kawa z mlekiem a moze bahama yellow, a moze jednak całe wytapetować.
-
316i temperatura silnika\wentylator
Panowie a jeszcze do pierwszego czy jesli czujnik pokazał 111 C to czy on nie jest wadliwy bo wydaje mi sie ze jesli było by 111 C to by zagotowało wode i wywaliło korek?
-
318d kontrolka asc i abs ciag dalszy
A próbowałeś odłączyć aku na jakieś 3-5 minut? mi ostatnio tez się zaświeciło odłączyłem podłączyłem i zniknęło.
-
316TI chodzi jak kosiarka - katalizator?
No własnie ale jak oszukac kompa zeby nie brał wskazan z sondy zza katem
-
316i 1,9 M43 1999r.Traci moc(przy dodawaniu gazu......
Kolego ja mam podobnie ale na 4,5 biegu jak wcisnę na max to idzie na pół gwizdka, a jak dozuje to inna jazda a ostatnio w ogóle się zdziwiłem jechałem na 4 tys obrotów a tu nagle kop jakby się turbo włączyło no może przesadziłem ale coś w ten deseń.. i tez nie wiem czy to przepływka czy co....
-
320i czujnik temperatury zewnętrznej ,dziwne wskazania
Kolego powiedz mi jeszcze gdzie u ciebie znajduje sie czujnik temp zew bo u mnie znalazłem go pod filtrem powietrza.... :mad2: i dziwie sie ze pokazuje 250 C :D
-
318Ci brak mocy po odpaleniu
A czy jak jest sonda lambda za katem mozna tez wycinac? bo w moim modelu ponoc są dwie przed i za :shock:
-
316TI chodzi jak kosiarka - katalizator?
Z tego co mi wiadomo to nie mozna usuwac kata jesli jest sonda za nim, ale czy to prawda nie jestem pewny, sam chce usunąc kata tylko nie ma nigdzie rzeczowo i jasno napisane czy polepszy sie czy po gorszy moje auto ma 138 tys oficjalnie wiec pewnie i tak kat jest trupem.
-
316i temperatura silnika\wentylator
Nikt nic nie nie wie?
-
316i temperatura silnika\wentylator
Panowie taki problem dzisiaj pokonałem jakieś 200 km częściowo z klimą i wskaźnik tem silnika w pionie ani milimetr w stronę czerwonego pola, ale otworzyłem maskę i ta stalowa listwa która jest pomiędzy reflektorami nad chłodnicą była gorąca ze mało co sie dało ręką dotknąć, wiec zajechałem do domu włączam test 7 i co wyszło temp silnika 111 a 7,1 czyli tem zew 250 C :D, co mogę jeszcze dodać wentylator pracuje tylko jak włączę clime nie wiem jak jest podczas jazdy co oczywiste i choć nie raz zrobiłem 500 km nigdy nie słyszałem po zgaszeniu auta żeby wentylator pracował :mad2: i teraz powiedzcie mi od czego zacząć bo według mnie coś jest nie tak. A druga sprawa tak na uboczu tamto ważniejsze jak silnik był zagrzany i pracował odkręciłem korek wlewu oleju jak podnosiłem go to czuć było ze go zasysa, i delikatnie chlapał olejem ale tak nie dużo i pytanie czy tak ma być?
-
320D - AIRBAG po myciu karcherem
Dokładnie, wysusz kolego dokładnie dobrze jakbyś pojeździł z klimą ona wytrąca wilgoć z auta no i popraw wtyczki pod fotelem.
-
320D - AIRBAG po myciu karcherem
No to nazwijmy to inaczej mata jest nie sprawna, ostatnio był temat i właśnie gosc miał identyczną sytuacje nie wiem czy wyleczył musiałbyś poszukać, ja tez mam rąbniętą tylko ze moja świeci na okrągło przymierzam sie do wmontowania diody i rezystor czy tam opornik na elektryce nie znam sie zbytnio ale myślę ze opanuje jest instruktaż w zrób to sam pogrzebaj tam, a z akumulatorem sprawdź co ci szkodzi mi ostatnio zaświeciło sie tak z d... asc abs i ręczny chyba odłączyłem i już nie świeci.
-
320D - AIRBAG po myciu karcherem
Na sto procent mata pasażera tylko teraz albo dostała sie gdzies wilgoć albo podczas czyszczenia gdzies ktos zahaczył o przewody pod fotelem wysusz dobrze wnetrze, i spróbuj docisnąć kostki, odłącz aku na 3 minuty moze skasuje sie błąd.
-
BMW E36 JAK OSZCZEDNIE JEZDZIC NA GAZIE
Kolego masz 1.6 w gazie a jeszcze chciałbyś oszczednosci? bez chamstwa trza było kupić tico.
-
316i Jak wymienić napinacz
Z tego co wiem to powinien wystarczyć na prawie raz tyle ponoć zaczyna się trochę tłuc plus minus przy 400 tys km.