Treść opublikowana przez grzechusk
-
320d co sprawdzić na diagnostyce?
Racja jesli chcesz miec 100% pewnosc, najlepiej jedz na hamownie.
-
320 d katalizator czy strumiennica
Za katem jest sonda?? Ja wiem tylko o tej ZA turbo PRZED katem wstępnym. Poniżej schemat: http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AS71&mospid=47635&btnr=18_0322&hg=18&fg=10 Pozdrawiam! Łuki PS. i to też nie bardzo... cyt z realoem: "# Części z rysunku nie wymienione na liście nie są zainstalowane w Twoim pojeździe" Racja myślałem ze jak jest w benzynie to tym bardziej tez w dieslu.
-
320 d katalizator czy strumiennica
A co z sondą która sprawdza spaliny za katalizatorem?
-
318i nie przyśpiesza na pełnym gazie??
A musiałes robic adaptacje? przepływka nowa czy uzywka? oryginal bosh czy jakies MTM'y
-
318i nie przyśpiesza na pełnym gazie??
Ja nie posiadam LPG
-
318i nie przyśpiesza na pełnym gazie??
A powiedz jeszcze czy przy zatkanym katalizatorze miałes wieksze spalanie i gorsze osiagi? Dodam tylko ze silnik pali bez problemu wskazówka obrotomierza ani drgnie obroty własciwe, co zauwazyłem to objawy opisane u góry i okopcona rura wydechowa
-
318i nie przyśpiesza na pełnym gazie??
U mnie jest identycznie nie wiem czemu tak się dzieje pytałem na forum ale odpowiedzi brak - auto dajmy rozpędzone do 100 pedał w podłodze, rozpędza się popuszczę o 1/4,1/3 i czuć większe przyspieszenie wtedy :o
-
316i problem z układem chłodzenia
Kumplowi ostatnio wywalało płyn przez korek u góry weze twarde na dole zimne diagnoza - termostat
-
323i SILNIK SIE KONCZY!!!???
A może właśnie z olejem wylałeś jakiegoś moto doktora albo inny specyfik i wychodzi naprawdę w jakim stanie jest silnik :?:
-
320d 150 km E46 BRAK MOCY PO WYMIANIE TURBINY
Turbina nowa czy regenerowana??
-
320d 2003 Nie wkreca sie na obr - co jeszcze sprawdzcic?
Z tego co się orientuje gdy są dwie sondy to wycięcie kata będzie miało przeciwne skutki niż kolega oczekuje..
-
323i jak to bedzie na 18"?
No to ja mam 2 cale mniej a byś pieść wsadził miedzy koło a nadkole.
-
323i jak to bedzie na 18"?
No właśnie tez mnie to irytuje bo kupiłem większe fele opony a efekt żaden :/ nie wiem auto po sprowadzeniu z Niemiec jeździło w Żywcu może tamten właściciel podniósł trochę bo wiadomo jak tam drogi wyglądają i podjazdy podniósł :arrow: podniósł
-
323i jak to bedzie na 18"?
Mam dwa zdj tylko ze pod skos i z przodu i z tyłu http://img8.imageshack.us/i/bmwe462.jpg/ http://img10.imageshack.us/i/bmwe46.jpg/ Tak to wyglada na 17' chodz nie wiem czy ja sie czepiam ale wydaje mi sie ze u mnie sa jakies nie standardowe sprezyny tzn szczególnie z przodu jakos nie naturalnie wysoko siedzi :?: Jak to u was wyglada?
-
320d światła do jazdy dziennej
A co myślicie jeśli ktoś ma założone ringi i załączać tylko je do jazdy dziennej tzn wł światła pozycyjne?
-
323i jak to bedzie na 18"?
Tez po zamontowaniu 17 nie czuje tragedii chodz moje 2 felgi po roku czasu na polskich drogach lekka biją :evil:
-
320d Zbieżność tylnego zawieszenia-problem?
Panowie a może aso? tak sobie myślę ze nawet w moim przypadku mógłbym dopłacić ale zeby było to zrobione profesjonalnie bo bmw słynie z prowadzenia , na YouTube oglądałem filmik z Jeremy Clarksonem jak testuje e46 w jakiś górskich serpentynach i jak zobaczyłem jakie on pokonuje zakręty w jakich prędkościach to głowa boli :shock: . Moze juz ktos był w aso i orientuje sie ile to może kosztować i czy faktycznie ustawiaja pod obciazeniem.
-
316i 1,9 M43 Jak zwiększyc moc???
Ty bierzesz jakies leki na banie? wiesz jak auto sie sprawdza czujnikiem elektronicznym to sie nie kupuje szpachli, i trzeba sie nachodzic za takim autem, i nie kupiłem 150 m47n bo nie moglem ladnej sztuki trafić, zreszta co Ci to obchodzi odeszlac od tematu przyjebałeś sie do mnie i wielkiego cwaniaczka zgrywasz, Ja napisalem co sadze o gazie i tyle, nie podoba sie to nie komentuj. Kolego ja nie mam gazu ale smieszy mnie jak ktos stawia diesla w "rankingu" wyzej niz gaz dla mnie to jedno i tu i tu kierowca chce tanio jezdzic, wiec jak piszesz ropa super gaz do zapalniczek to...... tak jak kiedys pisałem idac tym tokiem myslenia pb do auta ropa do traktora gaz do zapalniczek, rozumiesz? jestes w tym samym worze.
-
318i Przepływomierz - jakiej firmy?
- 318i Przepływomierz - jakiej firmy?
Ja tez mam jedno zapytanie przypuśćmy ze padł mi przepływomierz i co teraz mogę np wejść na stronę intercar'u wybrać mój model nr silnika i zamówić czy trzeba podawać jakieś nr typu np 226363782267826383... i czy po zamontowaniu dajmy boscha trzeba coś robić jeszcze na kompie i nie mówię tu o skasowaniu błędu.. np adaptacja?- 320d Pytanie do fachowców
Ja mam trochę podobne pytanie po wciśnięciu na 4 i 5 biegu gazu do oporu auto przyspiesza stopniowo a jak odejmę połowę skoku pedała to jakby 5 gar się uruchamiał :)- 320d - faktyczne koszty utrzymania
O to właśnie chodzi zależy ile kto jeździ przykład z mojego środowiska : kumpel miał auto w gazie ale nasłuchał się głupot ze Passat b5 pali 4.5 w trasie i 5.5 mieszana... kupił golfa i jego jazda a nie Depta mocno z nie długimi trasami pali 7 L... wiec raz płacisz więcej przy kupnie, później w materiałach auto więcej ma przejechane wiec jest bardziej wyeksploatowane. Benzyny tez się psują ale dużo dużo rzadziej bo mają mniej osprzętu na sobie, i podkreślam moim zdaniem diesel dla mnie ma jeszcze dwa poważne minusy jeden to to jak opisują tu właściciele idzie do auta przekręca kluczyk i nic bo coś tam padło zapchało się albo jeszcze milion innych rzeczy a druga sprawa który z kierowców np zaoszczędzone pieniądze na paliwie odkłada na jakąś nie spodziewaną awarie? jeździsz jeździsz a nagle dup i trzeba z dnia na dzień wywalić dajmy 2 tys na turbo, chyba ze ma się 2 auto wtedy problem znika ale jak pisałem to jest moje indywidualne zdanie i mam nadzieje ze zaraz nie rozpęta się wojna diesel vs benzyna. Tak jak kolega pisał jesli nie robisz do 20 tys daruj sobie traktor a niewiem czy to ty pisałes ze masz na auto 18-20 tys niewiem czy za ta sume kupisz zadbana 320i a co dopiero ciągnik.- 320i 318i - Jaki silnik do instalacji gazowej?
Wes 2l-itrówke większa moc praca silnika nawet jak spalanie będzie ciut większe to i tak będziesz miał gaz wiem ze swojego doswiadczenia ze jak jakdą 4 osoby plus bagaz to pod nogą brakuje- 330Ci Przy wyciśniętym sprzęgle, gaszeniu silnik "telepie"
W benzynie dwumas? a ja myslałem ze tylko w dieslach wystepuje :shock:- 320d - faktyczne koszty utrzymania
Kolego jak tu widzisz po wypowiedziach zastanów sie czy faktycznie opłaca ci się jeździć dieslem podam przykład swojej benzin chodź wiem ze tu temat ropniaków chce żebyś miał porównanie : - rocznik 99 poj 1.9 - zrobiłem nim 26 tys - dwa łaczniki stabilizatora 140 zł - filtry 170 - olej 160 - 318i Przepływomierz - jakiej firmy?
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.