Treść opublikowana przez grzechusk
-
320d - opór/przeskakiwanie w kierownicy
JA własnie mam podobny problem jak skrececam w lewo na postoju lub delikatnym ruszenie przy koncowym momencie skretu kierownicą cos jakby wpadało w dołek i musze uzyc wiecej siły zeby "wyskoczyło" i pozniej idzie płynnie nie umiem tego inaczej wytłumaczyć, mam opony 205 i wspomaganie ciezko idzie tzn palcem na postoju nie pokrece :norty:
-
316i Dziwne drgania i odgłosy podczas jazdy.
Tez mam podobnie okolice 100 i buczenie nie wiem czy łożysko czy dyfer ale z tego co kojarze to nie wiem czy jak auto jest bardziej dociążone nie słychach tego bardziej
-
320d szarpie czy wina złej jazdy ??
Nie zazdroszcze..mój egzemplarz ma 148000 przebieg, oleje, filtry wymieniane na czas, auto nigdy nie dostało złego paliwa ( no ja raz zalałem na Neste, nigdy tego błędu nie powtórzę), jak pisałem w poprzednim poście tankuję już tylko GTL-a. Auto jest wyśmienite!!!Dziś w korach przejechałem przez wawę + dodatkowe 160km średnia szybkość 89km/h spalanie 5.1, zasieg 1100km... Przy 130km/h w aucie jest absolutnie cicho, i co jest fajne 180km/h osiąga zadziwiająco szybko. Jedyny mankament - jedynka do 1500obr/min nie za bardzo ciągnie;], ale nie ma tragedi, można się przyzwyczaić...Oczywiście wolał bym 320d, 330d, w sumie pojechałem po 320d, ale niestety była zmęczona...za to jak zobaczyłem mój egzemplarz, i to w jakich warunkach jeździł ( właściciel poprzedni sporo mówi o stanie auta...) odrazu go kupiłem, pomimo tych 115KM, nie żałuję.... Tak pozatym jechałem M5 e39, 300k km przebiegu, kopciła, wyła, a jechała tak jak by połowe koni straciła, a mimo wszystko nie stwierdzę że BMW z tym silnikiem to podało... Pozdrawiam No to ładnie kolego moze tak własnie chodzą te naprawde sprawne diesle bmw... A powiedz jeszcze czy zasieg 1100 to według kompa czy sprawdzone przez ciebie i jak wyglada twoja jazda czy deptasz a moze raczej spokojnie jezdzisz?
-
318i Syk po zgaszeniu silnika 1.9
No to moze tak ma byc :D
-
318i Syk po zgaszeniu silnika 1.9
Czy mógłby ktos pokazac na realoem gdzie ten element sie znajduje 316i 1.9
-
318i Syk po zgaszeniu silnika 1.9
to znalazłem na googlach : MAŁEK82 siemka sprawdz ODME to jest czarny okrągły plastik z zaworkiem w środku. znajduje się zaraz nad kolektorem ssącym. jak syczy przy gaszeniu silnika to znaczy ze trzeba wymienić i będzie spoko. pozdro:)
-
318i Syk po zgaszeniu silnika 1.9
Panowie takie pytanie nic sie nie dzieje przynajmniej tak mi sie wydaje ale wole wiedziec po zgaszeniu auta słychac u mnie taki syk, jakby cos sie odpowietrzało cos podobnego jak jest w ciezarówkach
-
320d szarpie czy wina złej jazdy ??
Kolego niechce byc uszczypliwy ale to moze startuj z 5 -tki moze uda sie setke ropy mnie spalic..
-
Błąd świateł tylnych, nie świecą światła tylne
Wymieniłem zarówki obydwie spalone i kontrolki znikły...wiec wyswietlają błąd.
-
E46 jakie amortyzatory i sprężyny
Serek mógłbys napisac gdzie znalazłes i jaki model tych meyli do e46 za 170 zł? I to jeszcze do diesla?
-
bmw e46 316 woda na 2 cylindrze pomocy
Jesli mozna wiedziec ile zaplaciles za auto i jaki rocznik
-
kasowanie inspekcji
tez mam z tym problem czytałem w zrób to sam według instrukcji i nic rocznik 99' styczen
-
Błąd świateł tylnych, nie świecą światła tylne
Panowie dzisiaj jak przekreciłem kluczyc zaswieciły mi sie obydwie kontrolki spalonych swiateł tylnych wychodze z auta kumpel załanczal wszystko pokolei stop postój wsteczny wszystkie swieca poruszałem zarówkami i wtyczkami wszystko wyglada na ok i niewiem co to moze byc... przypomne tylko ze mam z przodu ringi ccfl wrac z emulatorami zeby zas przednie sie nie swieciły moze to one powoduja jakis bład ale to zas czemu z tyłu swieci? ktos sie z tym spotkał moze?
-
m47 burczenie pompy(?) przy otwarciu auta, normalne?
W golfie znajomego własnie po otwarciu drzwi buksowała pompa paliwa
-
Problem z silnikiem, odma, katalizator ??
Zawór egr w 316i ? wow a wystepuje taki w ogóle pytam bo tez mam ten model... i mam problem z uszczelką przy korpusie niewiem co sie stalo ale wycisło mi ją z lewej strony i mam lekkie pocenie..
-
e46- tuleje wahacza tył- wymiana
Jakie masz objawy zuzycia tuleji?
-
E46 320d 150km vs golf V 1.9 tdi
nikt nic nie powie?
-
E46 320d 150km vs golf V 1.9 tdi
Panowie a jeszcze jedna sprawa nie chce zakładac nowego wątku, powiedzcie mi czy waszym zdaniem pokonując w roku do 16 tys na dzis dzien w półtorej zrobiłem 21 tys jest zasadnosc pakowania sie w diesla? Bo tak sie cały czas zastanawiam bo tu podaje przykład kumpel kupił golfa 110 km i juz na dzis dzien auta ma do zarobienia na siebie około 2 tys zł bo to trza było za chwile co innego, a spalanie z tego co mi podał to 7.5 wiec jesli mój nawet wezmie 9 to gra jest o liter półtorej w porywach... chce w tym roku zmienic na cos po lifcie myslałem nad e46 320d 150 km golfem v 105 km ale z drugiej za ta kase kupiłbym fajna 318 143 konie z fajnym wyposazeniem bo juz mieli w planach e90 wiec doposażali modele zeby sie jeszcze sprzedawały co o tym myslicie?
-
Przebiegi trójek mobile
- Przebiegi trójek mobile
Wczoraj troche mi sie chciało smiac ale to jest taki smiech przez płacz, e46 320d koło 179 tys przebiegu fajna zadbana tylko z mała gafa na zdjeciu widac przebieg 279 tys :twisted:- Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
TO prawda ze wtryski sa trzy razy drozsze w M47N ? I ze turbo szybciej leci?- Co to za czesc jak nazwac?
No dokładnie o te czarne zatrzaski jak wkładasz klosz z góry zatrzaskujesz go trzema zatrzaskami i chyba dwoma z boku od strony chłodnicy- Co to za czesc jak nazwac?
Ja mam przed liftem zdjecie wziałem z alledrogo, a zaczepy do których jest montowana lampa?- Co to za czesc jak nazwac?
Całą tą gume i zatrzaski- Co to za czesc jak nazwac?
Panowie musze kupic taki element http://img203.imageshack.us/i/9392289905.jpg/ ale nawet niewiem jak go nazwac moze wy wiecie?? - Przebiegi trójek mobile
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.