Skocz do zawartości

Big_daddy

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Big_daddy

  1. co do kluczyka jesteś pewien ? M3 ma system 8,5 .. i chyba każdy 8,5 system powinien pozwalać na działanie telefonu jak keyless ? Czyli zbliżanie się Co do przeskoku - niesetety to nadal 3.. czyli jak by nie bylo 2 segementy nizej 😄 Ale uwazam, ze m3 rekompensuje wszystkie braki i jest przecudowne ... zazdraszczam
  2. Big_daddy odpowiedział(a) na Marchall temat w X5 (G05)
    Ja uzywam Good Stuffa. nie wiem jak bardzo masz zjechaną kierę. Ja uzywam tego regularnie aby wlaśnie nie dopuścić do świecącej kierownicy.
  3. Big_daddy odpowiedział(a) na Marchall temat w X5 (G05)
    FX Protect Interior Detailer 🙈
  4. Big_daddy odpowiedział(a) na Marchall temat w X5 (G05)
    ale to potrzebuje innego zasilania 🙂 MI chodzilo o coś ma baterię i przenośnego
  5. Big_daddy odpowiedział(a) na Marchall temat w X5 (G05)
    oo ciekawe. Masz jakiś link do takiej ? z APC to trzeba ostrożnienie i dobrze rozcięczyć .. sąsiad zrobił stężenie 1:20 i sobie zrobił plamę na siedzeniu skórzanym w audi 😄
  6. Big_daddy odpowiedział(a) na Marchall temat w X5 (G05)
    Czy to FX czy Gooda.. nanosze na pada preparat, czyszcze skore i potem nadmiar wycieram mikrofibra jak cos zostanie uzywalem i do tego pianowniczki i szlo sie zaje.. 😄 .. zostawiam to moi misiom od detailingu zabawy z szczotkami i piankami ręcznika już dawno nie używam.... bo ciemny lakier zamienia sie w mikro ryski ktore widac w ostrym słońcu .. a ja wtedy mam palpitacje serca niestety nie probowalem, ale na snieg wydaje mi sie ze trzeba dmuchawe na liscie kupic i wtedy pojdzie.
  7. Big_daddy odpowiedział(a) na nadel temat w X5 (G05)
    Jeżeli masz GAP to im mniejsza wartość tym lepiej, bo łatwiej o całkę 😄 Jeżeli nie masz GAP to nisko bardzo ci wyliczyli ..bo auto przez rok nie moze stracic prawie 40%.
  8. To w końcu sprzedane czy nie. Nie tylko mi amorki dobiły więc prosze nie heheszkować 😄 😄 Ja lubie sikać do x5 😄 .. to wytwarza miedzy nami taka więź 😄
  9. Big_daddy odpowiedział(a) na Marchall temat w X5 (G05)
    Zaraz napiszę do FX i do Good Stuffa o prowizję dla mnie. Bo napędzam im sprzedaż 😄 😄 Tak. Dużo wody zdemiralizowanej z myjki , a potem suszenie tym https://www.mediaexpert.pl/dom-i-ogrod/elektronarzedzia/pozostale-elektronarzedzia/pompka-dmuchawa-akumulatorowa-makita-das180z?utm_source=Ceneo&utm_medium=cpc&utm_content=2026721&utm_campaign=2025-05&utm_term=Pozostale-elektronarzedzia&ceneo_spo=false&ceneo_cid=d19bfa79-fc2d-628c-3ad9-093728b0ced8 Świetnie wydmuchuje i zdmuchuje cala wode, jak masz ceramike, wosk, albo wysmarowane smalcem. Polecam, z czystym sumieniem.
  10. Nie czuje roznicy. Zawsze na trasie sport individual ( kierownica i zawias sport, silnik komfort) i jest cudownie na trasie. obnizalem tez tylko -1 bez zmiany trybu.. i nie czulem roznicy w zawieszeniu , tylko w kierownicy …
  11. No to powiedz jak to się nazywa i czemu słyszymy wielki huk i nawet uderzenie przenosi się na karoserie ? Ja zawsze słyszałem ze nazywa się to dobicie zawieszenia.
  12. Big_daddy odpowiedział(a) na Marchall temat w X5 (G05)
    Prawdziwy detaling w sensie przez profesjonalna firme moje x5 przechodzi 2 razy w roku wraz z czyszczeniem dogłębnym elementow w srodku i skory. Ale i tak sie smieja ze nie maja zabardzo co robix. Ja (ktos moze powiedziez ze walniety) staram sie czyscic auto co 2-3 tyg przez siebie z calym tabunem chemii 😂. Do skór i kierownicy uzywam scrubber pad oraz Leather Detailer czy to FX czy Good Stuff,a docieram mikrofibra. Czysci pięknie, kierownica jest matowa, nie swieci sie i po 20 tys wyglada jak nowa.
  13. Wiesz co oznacza haslo dobicie ? To ze amortyzatory czy to zwykle czy pneumatyczne dochodza do konca/ granicy swojej pracy i uderzaja wlasnie o odbojnik i wtedy jest huk i mozesz poczuc nawet na dupie to uderzenie
  14. Poczytaj 😉 mozna dobic amortyzator z pneumatyka. To nie działa tak szybko jak ci sie wydaje i czasami nie zdazy zaregowac i dojdzie so swojej granicy i wtedy masz dobicie. Mialem kilka auto z pneuamtyka i tylko bmw x5 tak wolno reaguje i potrafi dobic. Tez myslalem ze to niemozliwe Mi na esce ..na remontowanym odcinku byl duzy uskok..i sie zdziwilem mocno… zbieznosc to calosc …mi nie poszla.
  15. Big_daddy odpowiedział(a) na słonik40 temat w X5 (G05)
    Zwracam honor..zawsze myslalem ze to D…
  16. Dokladnie tak 😂. Ja tez myślałem ze zawieszenie poszlo sie je…😂 I co najlepsze nie trzeba przy tym duzych predkosci. Normalnie, w BMW x5 to naprawde nie jest trudne…
  17. Big_daddy odpowiedział(a) na słonik40 temat w X5 (G05)
    Oj tam … moze im pokaz. 1:1 x1 i x2 to jak x5 i x6 …. . X2 to po prostu inne ubranko.
  18. Mam BW i mam wszystmie 4 zaczepy 😉 razem z siatka.
  19. Na autostrade polecam sport - lepsze prowadzenie, mniejszy halas, mniejsze spalanie. nawet na comforcie potrafi dobic - to moim zdaniem wada x5 …naprawde latwo zawieszenie dobija…
  20. Widze ze jestes wiekszy panikarz odemnie 😂 Myslalem ze to niemozliwe. x5 jest idioto odporne….nic sie nie stanie…juz czekam na twoj post jak pierwszy raz wpadniesz w wieksza dziure, albo uskok i zawieszenie dobije ( w trybie sport bardzo szybko dobija wtedy jest wielki huk, a czasami nawet na fotelu poczujesz). Mozesz spac spokojnie, nic sie nie stalo.
  21. Big_daddy odpowiedział(a) na słonik40 temat w X5 (G05)
    Poczytaj o x1 to to samo tylko w innym ubranku. System os 9, brak idrvie. X1 bardzo udany model, schodzi jak cieple buleczki, jezdzi tego w cholere. Wykonanie ok jak na segment kompakt, silniki nawet 3r bardzo udane. Rabaty od 10 do 20% - zalezy od wyposazenia czyli ceny koncowej. Rav4 to niby segement D ale dla mnie kazda toyota to kasztan 😂 Zamiast rav 4 moze pokaz im miniacza countrymena ? To jest to samo co x1\x2 tylko w bardziej stylowym IMHO wydaniu 😉
  22. Big_daddy odpowiedział(a) na słonik40 temat w X5 (G05)
    No to super 🙂 . Na stocku jak patrze troche ich stoi. Swietne auto, zazdraszczam w chusteczke. Duzo opusciles ? Gratki, na x5 zawsze beda chetni.
  23. Big_daddy odpowiedział(a) na słonik40 temat w X5 (G05)
    dlatego x5 najlepiej sprzedac po 2-3 latach (za gotowke, badz cejse) najwiecej sie zarobi 🙂 na stock ?
  24. mi pierwsza szyba od 3 lat poleciała. Wczoraj , i co najlepsze nie na zderzaku, tylko normalnie w ruchu miejskim. Wystarczy że spod koła coś wystrzelić, odpowiedni kąt i po szybie.
  25. Szyba zgłoszona, teraz jednak twierdzą.. że raportują do UFG. Nie mniej jednak szyba będzie wymieniona i zobaczymy czy będzie w UFG czy nie. W razie czego mam od nich rozmowę że nie raportują .. i zobaczymy czy to prawda czy będzie z nimi się trzeba poprzepychać czy nie.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.