Treść opublikowana przez Big_daddy
-
Zamówienie X5 LCI - opinie
zobacz na x3… mimo ze jest nowy model, jest troche stocku starego x3 i nie ma jakis kosmicznych rabatow. Uzywane 5 podrazaly jak wszedl nowy model.
-
Zamówienie X5 LCI - opinie
Cos wiecej ? IMHO bez pneumatyki to x5 to taka taczka…szczegolnie na r22. Zawieszenie pneumatyczne to najlepsza rzecz jaka mozna miec w samochodzie - jak potrzeba to komfort, jak nie to usztywnic obnizyc i jazda. i nie wazne czy x5, czy dawna 5, czy meroll etc.
-
Zamówienie X5 LCI - opinie
Na stock bmw locator - to zostaly im praktycznie 50e - do miasta ok, w trasy moczy morda(lepiej m60i) , m60i - malo osob kupuje, bo to juz specyficzne auto i trzeba amatora, a reszta np 40d z fotelami m, bez tylnej osi skretnej, na pneumatyce…dziwny konfig, gdzie indziej rabat sporo…ale 40d rzeczywiscie full, ale nie na pneumatyce tylko na zwyklym adaptacyjnym m..nawet nie prof.. wiec stoja koszmarki 😂
-
Zamówienie X5 LCI - opinie
Ale wykonanie to straszny kasztan - deska luxury…to siatka, ktora masz w mini 😂
-
Zamówienie X5 LCI - opinie
Na dzikie konfigi ktorych nikt nie chcial 🤭, no i jednak rocznik do tylu.
-
Ciągłe nagrywanie z 4 wbudowanych kamer LCI OS 8,5 - ciekawostka
Trzeba ich gnebic, bo oni tam nie wiedza co chca. Jak chcesz to nagram filmik jak to u mnie dziala i im przeslac.
-
Wymiana oleju w skrzynki przy 60 tys km!?
A dlaczego ? Nawet ZF zaleca statyczna. Ja wiem co to dynamiczna, ale pytanie czy statyczna nie jest bezpieczniejsza dla skrzyni ?
-
Rabaty na g05
Tam na 90% 30d stanie sie 40d… a40d zniknie. Wiec to ostatni gwizdek na w miare mocnego klekota. To tak samo .. nowy model moze totalnie ci nie przypasowac … Porshe ma chore ceny serwiosowania, minimalne rabaty , i wolal bym q7/q8 zdecydowanie jesli co z vaga . Jezeli benzyna wolal x5 z v8 niz prosiaka Fajna opcja, tylko to juz stodola 😂
-
Ciągłe nagrywanie z 4 wbudowanych kamer LCI OS 8,5 - ciekawostka
No to 🤔. U jednych dziala u innych nie. ASO pewnie rozlozy rece. Ja bym pisal odrazu do BMW polska i ich zaspamowal..bo tam siedza i nie wiedza co z czasem zrobic.
-
Dodatkowe wymiany oleju - ASO czy warsztat?
I tak i nie. Ja od lat kupuje auta i serwisuje tylko w jednym salonie - nie zawsze mam najwyzszy rabat na samochod, ale zawsze mam najlepsze ceny na serwis, znam mistrza serwisu, za free daja demo auto na czas nawet wymiany oleju, dbaja o auto, szanuja i robia tak jak by robili swoje ..relacje i „wiernosc” plusuje. Dlatego ja zawsze jestem zwolennikiem nie latania z kwiatka na kwiatek, tylko budowanie dlugofalowych relacji. Moze jestem dinozaurem, moze naiwny , ale szczesliwy.
-
Ciągłe nagrywanie z 4 wbudowanych kamer LCI OS 8,5 - ciekawostka
Moze wszystko ponizej 128 gb nie dziala. Mama auto z wrzesnia 2024…
-
Ciągłe nagrywanie z 4 wbudowanych kamer LCI OS 8,5 - ciekawostka
ja mam 07/2024.40 dokładnie tak. Powinno być to zawsze IMHO zaczynam rozkminiać czy to nie chodzi o pendriva. Ja podłączam 125 gb pendraka i może chodzi im o wielkość ? Poszukam w wolnej chwili w domu czy mam gdzieś starego pendraka i spradze.
-
Nowa mapa - Road Map EUROPE Joy 2025-1
No wlasnie, robi drobne aktulizacje. Ale nawet jak wyjdzie nowa mapa cala, to warto ja wgrac. Bo wtedy wskakuje pelna aktulizacja.
-
Nowa mapa - Road Map EUROPE Joy 2025-1
Nawigacja - ustwienia - i tam masz informacja o wersji oraz postep updatu jak nawi sie zaktulizuje to ci sie wlaczy i wylaczy sama
-
Nowa mapa - Road Map EUROPE Joy 2025-1
To nie przychodzi samemu przez apke . Musisz zalogować się na konto BMW na stronie mybmw. Pobrac program do ściągania map, podłączyć pendraka (min 64 gb) , program sciagnie i zrobi ci na pendrive aktulizacje, podlaczasz do samochodu i on instaluje.
-
Nowa mapa - Road Map EUROPE Joy 2025-1
Ja osobiście korzystam z fabrycznej nawigacji i narzekać nie mogę.Aktulizacja jest juz dostepne przynajmniej 2 tyg. Owszem zdarzają się roznice z google, ale google tez nie jest idealne. Jednoczesnie koresponduje z centrala bmw ..poniweaz bmw faworyzuje system os 9 i tam mapy dzialaja jeszcze lepiej i maja wieksze pokrycie vs os 8,5. BDW. Korespondencja z nimi to dobry material na ksiazke 😂. Maja zerowa wiedze, pisza jak boty… Dla mnie na plus fabryczna navi to: - dobry asystent pasa ruchu i wskazania zjazdow - AR - lepiej na head up dziala niz google .
-
Zamówienie X5 LCI - opinie
Ma taka moc bo to jest m50… bo ma za zadanie troche być jak x3m ktorego nie bedzie. Jest tez x340d ake on ma tylko 305 hp… w nowej x5 40i bedzie mialo maksymalnie tyle ile obecne x5, lub duza szansa ze go zdlawia, aby nie bylo przepasci z 40d
-
Zamówiłem X5 - pomóżcie mi rozwiać kilka wątpliwości
I tak i nie. Dla gadzieciarzy nowa seria moze byc swietna, ale dla lubiacych mocne diesle i benzyny bez dodatku elektryfikacj g05 moze okazac sie najlepszym wyborem. zobacz jak poprzednia 7 trzyma cene ;]
-
Ciągłe nagrywanie z 4 wbudowanych kamer LCI OS 8,5 - ciekawostka
Mozna wybrac kamery czy przod czy tyl, czy przod i tyl. Jutro bede jezdzil to sprawdze. ciekawe dlaczego nie mozesz, masz pendrive sformatowanego w exfat ?
-
Nowa generacja BMW x5
Czy to będzie produkcja połowa przyszłego roku, czy inna to i tak trzeba będzie poczekać na choroby wieku dzięciego. Może być ich sporo ponieważ BMW poszaleje mocno z nowościami w tym modelu i na poczatku może to być jeżdżąca kinder niespodzianka. Mowa tutaj choćby o braku klamek, nowej kierownicy, systemie X z całym panoramic view.
-
Ciągłe nagrywanie z 4 wbudowanych kamer LCI OS 8,5 - ciekawostka
Mój pojazd i pojazd z naprzeciwka, pojazd z tyłu był w ruchu. Jeżeli ja stoję i inne pojazdy stoją to tak odczytasz numery rej. Cholera wie ..
-
Ciągłe nagrywanie z 4 wbudowanych kamer LCI OS 8,5 - ciekawostka
Obserwację: - Jak masz włączone nagrywanie, to podczas parkowania nagrywanie się przerywa i startuje AUTOMATYCZNIE po wyłączeniu kamer - 12 min nagrywania waży około 470 mb per kamera. Czyli 12 min z 4 kamer to prawie 1,9 GB (sporo) - Jakość w dzień - w stop klatce nie ma szans odczytania numerów REJ ani z przodu ani z tyłu - nagrywa w formacie mpeg-4
-
Ciągłe nagrywanie z 4 wbudowanych kamer LCI OS 8,5 - ciekawostka
W sumie nie sprawdzilem, bo mialem pendraka z aktualizacja map …pod reka i go podlaczylem. jutro bede jezdzil to zobacze 😇
-
Ciągłe nagrywanie z 4 wbudowanych kamer LCI OS 8,5 - ciekawostka
Testowalem, dziala. Nie wiem co sie dzieje po zapelnieniu pendraka.
-
Ciągłe nagrywanie z 4 wbudowanych kamer LCI OS 8,5 - ciekawostka
Hey, Nie wiem ile osób o tym wie, ja nie wiedziałem dopóki nie przeczytałem tego na bimmerpost 😂 , więc grzecznie dziele się pozyskaną wiedza . Jeżeli wepniecie w port USB (ten przedni, tam gdzie jest cupholder) pendriva możecie kliknąć nagrywaj.. i BMW wam cały czas nagrywa obraz z 4 kamer aż zabraknie pamieci, nie tylko 30s przed i 30s po. Nagranie musicie zawsze rozpoczać ręcznie czyli po uruchomieniu samochodu musicie od nowa wejść jak w instrukcji. Instrukcja: Wpinacie w pendraka Wchodzie w Driver Recorder Klikacie rozpocznij nagrywanie na Pendrive .. i zapisuje wam wszystko - co prawda bez prędkości i lokalizacji , ale nagrywa obraz i to w całkiem niezłej jakości.