Treść opublikowana przez Woytas
-
Rodzaje lamp w G31 i pytanie o miękką hubrydę
Bez obaw , działa bardzo dobrze , start-stop można wyłączyć .. poprostu w trybie sport indy. ustawiasz żeby się nie wyłączał silnik a resztę ustawień silnika skrzyni na np. komfort
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
może kolega ma trochę szerszą perspektywę niż pobliska eska w Polsce , naprawdę chciałbym zobaczyć ja wy wszyscy szybcy i wściekli ciśnienie te wspomniane 320i/D choćby w Holandiii gdzie na autostradzie między 6-19stą obowiązuje ograniczenie do 100km/h, podobnie jeździ się w Austrii, Francji , Szwajcarii , Norwegii itd. 😁 ... stety/niestety przeloty >170+ drogami szybkiego ruchu się w Polsce bezpowrotnie kończą
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
dodałbym do tego , ze jak wrzucisz torbę z laptopem za siedzenie to jej specjalnie nie widać i przechodzący przypadkiem szczyl Ci nie wywali szyby
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
raczej bym negował to auto z uwagi na niższą jakości wykończenie ( szczególnie drzwi i środkowy tunel , które mocno odbiegają od tego co jest np. w S90) i nie za ciche zawieszenie niż zawracał sobie głowę tą blokadą. Choć generalnie w zakresie spasowania czy awaryjności to z moich doświadczeń na S/V60 złego słowa powiedzieć nie mogę
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
co do A4 ... byłbym daleki od zakupu auta produkowanego od 2015 roku 😉 , na dzień dobry przynajmniej mnie odpycha ta archaiczna deska z metrami srebrnego plastiku 🙂
-
Dźwięk B58
😱 ... o jpd .. toż to gorzej klekocze niż B47
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
do dwóch strzałów laserówki lub jednego dobrego w zabudowanym 😁
-
Czy ktos śmiga na całorocznych oponach?
chciałbym zobaczyć takie wielosezonówki po przelocie autostradą z 4 tyś km przy + 30-35 😄
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
wszystko zależy od indywidualnego podejścia i przyzwyczajeń , stanu umysłu jak i punktów karnych na koncie 😁 Do tego dochodzą koszty eksploatacji i zakupu , jak kogoś stać to niech upalał M3 lub 340i i co parę dni tankuje gdy ktoś inny spokojnie przejeżdża miesiąc na jednym zbiorniku lub bez tankowania dojedzie do Włoch lub Chorwacji . Ale nawet najsłabszy diesel w zupełności wystarczy do dość dynamicznej jazdy jak i również do szybkiej jazdy autostradowej. Osoby, które mają wygodnie i sprawnie podróżować często mają wywalone na to czy auto będzie o 1,5-2 s 0-100 szybsze lub parę sekund urwie 100-200 bo praktycznie nigdy z tych osiągów nie korzystają i z tego powodu dopłacanie np. 50-60 tyś do R6 mija się z celem. Stąd każdy sam powinien odbyć parę jazd testowych i sobie odpowiedzieć co jest istotne z jego punktu widzenia. A co do mocy i osiągów , człowiek do nich bardzo szybko się przyzwyczaja i z perspektywy posiadacza 40i to zawsze powie , że cokolwiek poniżej "stoi w miejscu" co jest lekkim zakrzywianiem rzeczywistości bo w normalnym ruchu drogowym bardzo rzadko widać wykorzystywanie w pełni osiągów typowych aut, nie mówiąc o mocniejszych wersjach silnikowych. Zaraz ktoś napisze się odezwał mądrala z gnojowozu nie mający punktu doniesienia 😁, wierzcie mi z perspektywy dość szybkiego GSX-a 🙃 to jeden h..j co tam pod tą maską siedzi w tych puszkach bo nie robi najmniejszej różnicy czy wrażenia ... i tak to to nie jedzie 😄.
-
Kilka słów od wariata z 540 ;p - po wymianie oleju w skrzyni
podsumowują fajną wypowiedź albo kolego ma astygmatyzm albo niesprawne czujniki parkowania 😁 , choć pokrowiec to już hit 😄
-
Jaki olej 218D B47U - 70 tys. przebiegu
zgodnie z zaleceniami producenta, generalnie jakikolwiek ( sygnowany przez BMW jest ok , kupisz w sklepie internetowym z częściami do BMW) byleby zmieniany częściej max 15 tyś
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Proszę nie pisz takich głupot albo przejdź się po salonach , z ciekawości spawdziłem jak to wygląda w G30 , "chińskim" volvo i formentorze ... i wygląda perfekcyjnie Zwyczajnie wstyd jak tak to wygląda w 3-ce 😱😱😱 , Kaziu w stodole po spawaniu ćwiartek by to ładniej złożył 🤣 Nie pamiętam auta , które posiadałem aby tak obrzydliwie wyglądały uszczelki
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
... znajoma po czekaniu ponad pół roku na auto zamówione w zeszłym jak miała czekać kolejne parę msc właśnie poszła , reklamować do bólu taki szajs
-
[G30/G31] Niska wydajnosc klimatyzacji
Auta z salonu PL na rynek krajowy
-
Adblue w G20 320xd
inne auto ale silnik ten sam , 19 tyś km 70% do uzupełnienia 7l , zamierzam wyjeździć na maxa i dolać świeże adblue tylko w tym tempie to to pewnie jeszcze kolejne 20 tyś zajmie 😁 wg moich obserwacji ubywa przy ostrym deptaniu i teraz ... jechałem testówką , która przy niepełnych 10 tyś miała prawie zero , co daje wyobrażenie co robiono z tym autem 😮
-
Dźwięk B58
Tanio to nigdy nie będzie , za paliwo opony i czas instruktora trzeba zapłacić, fajnie to wyglądało w Zandvoort , przy torze maja swój stały punkt https://bmwdrivingexperience.nl/
-
BMW G20 wielosezon
opony wielosezonowe to absolutna porażka, ale każdy ma swój rozum
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
tył może być szerszy ale nie musi , wszystko zależy od tego jakie felgi założysz , specyfikacja dopuszcza mieszane i takie same , tak samo z oponami
-
BMW M5 (G90)
Na końcu zawsze działa niewidzialna ręka rynku cokolwiek by się producentowi nie wydawało , tak jak przesadzili z 7mką co już zresztą widać w centrum Londynu na 100 szt W223 jak przypadnie 2 szt G70 .. to dużo 🤣
-
550d
W teorii tak tylko potem Ci nastolatkowie w furkach "wyciągniętych z przystanku" na łysych oponach na drzewach z nikąd się nie biorą 🤔
-
naped xDrive a opony
Podsumowanie jest proste i obserwowane na wielu forach i proszę nie zarzucać patrzenia komuś w kieszeń ale sprowadza się to zwyczajnie do zakupu auta/ modelu, którego potem koszt utrzymania przerastają nowego właściciela i zaczynają się kombinacje a ROF a może nie , a może opony w rozmiarze bez homologacji, a może różne na osiach, a może wielosezonowe a może bieżnikowane itd. .... a może poprostu inny segment , inna marka ....
-
RABATY
Ta... i pewnie z tego samego powodu masz 320i 330i 340i i M3 .. których sprzedaje się dużo więcej niż piątek
-
G20 LCI2 2025
tylko tego nikt lub prawie nikt nie robi co 2-3 miesiące te jasne środki wyglądają potem tak a nie inaczej, jasne środki oczywiście są fajne i też takie auta miałem ale z perspektywy czasu jest to niesamowicie niepraktyczne
-
G20 LCI2 2025
co do skóry masz rację i obojętnie czy prawdziwa z krowy czy syntetyczne ale pod jednym warunkiem nie jasna , która prędzej czy później będzie upier....a 🙂 , ciemna zresztą też ale przynajmniej nie widać 😁
-
Nowa 5 G60/G61
to prawie jak zerwane łańcuchy dostaw przez covid .. gdzie pandemia skończyła się 2 lata temu 😁