Skocz do zawartości

Woytas

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Woytas

  1. Bez obaw , działa bardzo dobrze , start-stop można wyłączyć .. poprostu w trybie sport indy. ustawiasz żeby się nie wyłączał silnik a resztę ustawień silnika skrzyni na np. komfort
  2. może kolega ma trochę szerszą perspektywę niż pobliska eska w Polsce , naprawdę chciałbym zobaczyć ja wy wszyscy szybcy i wściekli ciśnienie te wspomniane 320i/D choćby w Holandiii gdzie na autostradzie między 6-19stą obowiązuje ograniczenie do 100km/h, podobnie jeździ się w Austrii, Francji , Szwajcarii , Norwegii itd. 😁 ... stety/niestety przeloty >170+ drogami szybkiego ruchu się w Polsce bezpowrotnie kończą
  3. dodałbym do tego , ze jak wrzucisz torbę z laptopem za siedzenie to jej specjalnie nie widać i przechodzący przypadkiem szczyl Ci nie wywali szyby
  4. raczej bym negował to auto z uwagi na niższą jakości wykończenie ( szczególnie drzwi i środkowy tunel , które mocno odbiegają od tego co jest np. w S90) i nie za ciche zawieszenie niż zawracał sobie głowę tą blokadą. Choć generalnie w zakresie spasowania czy awaryjności to z moich doświadczeń na S/V60 złego słowa powiedzieć nie mogę
  5. co do A4 ... byłbym daleki od zakupu auta produkowanego od 2015 roku 😉 , na dzień dobry przynajmniej mnie odpycha ta archaiczna deska z metrami srebrnego plastiku 🙂
  6. Woytas odpowiedział(a) na adiki temat w G20, G21, G80, G81
    😱 ... o jpd .. toż to gorzej klekocze niż B47
  7. do dwóch strzałów laserówki lub jednego dobrego w zabudowanym 😁
  8. chciałbym zobaczyć takie wielosezonówki po przelocie autostradą z 4 tyś km przy + 30-35 😄
  9. wszystko zależy od indywidualnego podejścia i przyzwyczajeń , stanu umysłu jak i punktów karnych na koncie 😁 Do tego dochodzą koszty eksploatacji i zakupu , jak kogoś stać to niech upalał M3 lub 340i i co parę dni tankuje gdy ktoś inny spokojnie przejeżdża miesiąc na jednym zbiorniku lub bez tankowania dojedzie do Włoch lub Chorwacji . Ale nawet najsłabszy diesel w zupełności wystarczy do dość dynamicznej jazdy jak i również do szybkiej jazdy autostradowej. Osoby, które mają wygodnie i sprawnie podróżować często mają wywalone na to czy auto będzie o 1,5-2 s 0-100 szybsze lub parę sekund urwie 100-200 bo praktycznie nigdy z tych osiągów nie korzystają i z tego powodu dopłacanie np. 50-60 tyś do R6 mija się z celem. Stąd każdy sam powinien odbyć parę jazd testowych i sobie odpowiedzieć co jest istotne z jego punktu widzenia. A co do mocy i osiągów , człowiek do nich bardzo szybko się przyzwyczaja i z perspektywy posiadacza 40i to zawsze powie , że cokolwiek poniżej "stoi w miejscu" co jest lekkim zakrzywianiem rzeczywistości bo w normalnym ruchu drogowym bardzo rzadko widać wykorzystywanie w pełni osiągów typowych aut, nie mówiąc o mocniejszych wersjach silnikowych. Zaraz ktoś napisze się odezwał mądrala z gnojowozu nie mający punktu doniesienia 😁, wierzcie mi z perspektywy dość szybkiego GSX-a 🙃 to jeden h..j co tam pod tą maską siedzi w tych puszkach bo nie robi najmniejszej różnicy czy wrażenia ... i tak to to nie jedzie 😄.
  10. podsumowują fajną wypowiedź albo kolego ma astygmatyzm albo niesprawne czujniki parkowania 😁 , choć pokrowiec to już hit 😄
  11. zgodnie z zaleceniami producenta, generalnie jakikolwiek ( sygnowany przez BMW jest ok , kupisz w sklepie internetowym z częściami do BMW) byleby zmieniany częściej max 15 tyś
  12. Proszę nie pisz takich głupot albo przejdź się po salonach , z ciekawości spawdziłem jak to wygląda w G30 , "chińskim" volvo i formentorze ... i wygląda perfekcyjnie Zwyczajnie wstyd jak tak to wygląda w 3-ce 😱😱😱 , Kaziu w stodole po spawaniu ćwiartek by to ładniej złożył 🤣 Nie pamiętam auta , które posiadałem aby tak obrzydliwie wyglądały uszczelki
  13. ... znajoma po czekaniu ponad pół roku na auto zamówione w zeszłym jak miała czekać kolejne parę msc właśnie poszła , reklamować do bólu taki szajs
  14. Auta z salonu PL na rynek krajowy
  15. inne auto ale silnik ten sam , 19 tyś km 70% do uzupełnienia 7l , zamierzam wyjeździć na maxa i dolać świeże adblue tylko w tym tempie to to pewnie jeszcze kolejne 20 tyś zajmie 😁 wg moich obserwacji ubywa przy ostrym deptaniu i teraz ... jechałem testówką , która przy niepełnych 10 tyś miała prawie zero , co daje wyobrażenie co robiono z tym autem 😮
  16. Woytas odpowiedział(a) na adiki temat w G20, G21, G80, G81
    Tanio to nigdy nie będzie , za paliwo opony i czas instruktora trzeba zapłacić, fajnie to wyglądało w Zandvoort , przy torze maja swój stały punkt https://bmwdrivingexperience.nl/
  17. Woytas odpowiedział(a) na twenty temat w Felgi i opony
    opony wielosezonowe to absolutna porażka, ale każdy ma swój rozum
  18. tył może być szerszy ale nie musi , wszystko zależy od tego jakie felgi założysz , specyfikacja dopuszcza mieszane i takie same , tak samo z oponami
  19. Woytas odpowiedział(a) na jaworq temat w G60, G61, G90, G99
    Na końcu zawsze działa niewidzialna ręka rynku cokolwiek by się producentowi nie wydawało , tak jak przesadzili z 7mką co już zresztą widać w centrum Londynu na 100 szt W223 jak przypadnie 2 szt G70 .. to dużo 🤣
  20. Woytas odpowiedział(a) na PAVKO temat w G30, G31, F90
    W teorii tak tylko potem Ci nastolatkowie w furkach "wyciągniętych z przystanku" na łysych oponach na drzewach z nikąd się nie biorą 🤔
  21. Woytas odpowiedział(a) na amzvip101 temat w G30, G31, F90
    Podsumowanie jest proste i obserwowane na wielu forach i proszę nie zarzucać patrzenia komuś w kieszeń ale sprowadza się to zwyczajnie do zakupu auta/ modelu, którego potem koszt utrzymania przerastają nowego właściciela i zaczynają się kombinacje a ROF a może nie , a może opony w rozmiarze bez homologacji, a może różne na osiach, a może wielosezonowe a może bieżnikowane itd. .... a może poprostu inny segment , inna marka ....
  22. Woytas odpowiedział(a) na wehyr temat w G60, G61, G90, G99
    Ta... i pewnie z tego samego powodu masz 320i 330i 340i i M3 .. których sprzedaje się dużo więcej niż piątek
  23. Woytas odpowiedział(a) na MarekRi temat w G20, G21, G80, G81
    tylko tego nikt lub prawie nikt nie robi co 2-3 miesiące te jasne środki wyglądają potem tak a nie inaczej, jasne środki oczywiście są fajne i też takie auta miałem ale z perspektywy czasu jest to niesamowicie niepraktyczne
  24. Woytas odpowiedział(a) na MarekRi temat w G20, G21, G80, G81
    co do skóry masz rację i obojętnie czy prawdziwa z krowy czy syntetyczne ale pod jednym warunkiem nie jasna , która prędzej czy później będzie upier....a 🙂 , ciemna zresztą też ale przynajmniej nie widać 😁
  25. to prawie jak zerwane łańcuchy dostaw przez covid .. gdzie pandemia skończyła się 2 lata temu 😁

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.