Treść opublikowana przez dyzio255
-
BMW e60 - Nie działają subwoofery
https://www.newtis.info/tisv2/a/de/e60-530d-lim/wiring-functional-info/body/audio-video-telephone-navigation-most-combination/sound-output/hifi-loudspeaker-system/ugOiakS Dodajesz FA $676 MASK kodujesz pustym MAN. Przewody od radia puszczasz do wzmacniacza < z małej kostki > Wzmacniacz zasila TYLKO suby. Puszczasz do nich przewody 2,5mm2 Gra.
-
530d Wymiana wtryskiwacza
Trzeba. Kod jest na wtryskiwaczu.
-
Błąd ciśnienia na listwie
Może wtryski?
-
Nie działają subwoofery hifi
No widać wiesz lepiej... Zadzwoń na Chełmżyńską do warszawy . Tam chłopak robi takie radia to się dowiesz.
-
Nie działają subwoofery hifi
Z końcówki.
-
Nie działają subwoofery hifi
Upewnij się co do kodowania radia. Zakoduj pustym plikiem MAN. Jeśli jest zakodowane pod HIFI to trzeba by sprawdzić przewody. Jeśli OK to radio uwalone. Jak sprawdziłeś , że wzmacniacz działa?
-
Nie działają subwoofery hifi
A no to zmienia postać rzeczy ... To szukaj co ktoś naknocił? Radio nie zakodowane pod HIFI? Twoje wyposażenie 676 wynika z numeru VIN auta czy jest odczytane z listy FA?
-
Nie działają subwoofery hifi
Nagle przestało?
-
Niebieskie gniazdo w radiu - do czego?
GPS antena
-
e61 dach panoramiczny - problem
Dlatego , że wtedy mechanizm jest domykany na siłę bez sprawdzania jak duże siły na niego działają. Usterkę trzeba naprawić.
-
e61 dach panoramiczny - problem
Powtarzanie inicjacji tylko dobija mechanizm tego dachu.
-
[E60] Łożyska alternatora
łożyska alternatora muszą być klasy pasowania C3. Najlepiej jakieś firmowe. Ina FAG SKF . Weź kawałek metalowego pręta . Jeden koniec przystaw do obudowy alternatora drugi do ucha < tak trzymając w dłoni a dłoń do ucha>. Dociśnij dość mocno. Jeśli to on to wyraźnie usłyszysz. W ten sposób sprawdź pozostały osprzęt.
-
Zbija doładowanie powyżej 3tys obr 535D 272km
Auto miało wyprogramowany egr klapki, dpf oraz wstawiony downpipe i przy okazji zrobiony lekki chip, Pytaj tego co to robił.
-
BMW E61 530D wysoka temperatura płynu, grzeje się
A ile tam jest czujników? Nie dwa czasem? Nie mam pewności. Co do temperatury mierzonej termometrem w zbiorniczku to zawsze będzie sporo niższa niż w głowicy silnika. Dokładność termometrów też pozostawia czasem wiele do życzenia.
-
BMW E61 530D wysoka temperatura płynu, grzeje się
No to magia... Stawiam na czujnik. Pokazuje bzdury.
-
Obniżanie prawego lusterka
Na bank w NCSie była możliwość dostrojenia tego jak bardzo ma się opuścić. Niestety nie pamiętam tej instrukcji jak to zrobić.
-
Problem ze zmieniarką
Bardzo często pada podłaczenie masy w zmieniarce. Do zmieniarki potrzeba tylko +12V masę i światłowody . Bez światłowodów też się załączy i przemieli zawartość magazynka.
-
BMW E61 530D wysoka temperatura płynu, grzeje się
No to jeśli podmieniałeś czujniki to sprawdź piny przy sterowniku silnika czy są czyste < śniedź> i same przewody oraz masę silnika. No i jeszcze ważna uwaga. Ten wentylator załączy się też gdy ciśnienie w układzie klimy < lub temperatura> jest zbyt wysokie. klimy nie nabijałeś ostatnio? Nie mam pewności czy czasem i temperatura skrzyni automatycznej też nie może go załączyć?
-
wymiana klocków
Po twoich pytaniach sugerował bym dać to komuś do zrobienia kto się na tym zna lepiej niż ty... To są hamulce i lepiej żeby to działało...
-
BMW E61 530D wysoka temperatura płynu, grzeje się
Może głupie pytanie ale jak sprawdzasz , że chłodnica jest zimna? Tam nie ma jak łapy wsadzić? A dolny wąż chłodnicy ciepły? Co do temperatury to u mnie też czasem na postoju pokaże ponad 100stopni. W czasie jazdy 97 to standard. I wszystko jest OK.
-
Problem z nagłośnieniem s676a hifi speaker system
Tam są hybrydowe końcówki. Nie są łatwo dostępne a sam nie wymienisz na bank. Są firmy co to naprawiają.
-
Problem z nagłośnieniem s676a hifi speaker system
S676 głośniki małe 4 omy. Suby 2 omy. Suby zasilane ze wzmacniacza. reszta z radia. A wzmacniacz sygnał bierze z końcówek mocy radia i one najpewniej są uszkodzone.
-
Sterownik świec żarowych
Nie naprawiajcie tych sterowników tylko wymieniajcie na nowe. Te niby wadliwe cienkie druciki to JEDYNE zabezpieczenie przeciążeniowe obwodu świecy. Naprawa to wstawienie grubego drutu który się nigdy nie przepali. Prędzej dojdzie do awarii instalacji lub pożaru.
-
praca skrzyni 6hp26 w e60 530d
Tak tak... Stare uszczelki... Wiesz najlepiej... :cool2:
-
praca skrzyni 6hp26 w e60 530d
Kolego nie wiesz to nie pisz głupot bo nawet szanownego PROFESORA nie zrozumiałeś.... Owszem można wywalić klapki ale trzeba je WYKODOWAĆ z mapy DDE. A kto to robi? Do tego klapki to nie tylko ekologia. Zresztą nie chcę tu nikogo nawracać. Wiem po swoim aucie i temat też na tym forum szczegółowo omówiony .