Treść opublikowana przez rudesmen
-
Stukanie przy mocnym przyspieszaniu
Witam Gdy mocno przycisnę to na 2 biegu pow. 4k obrotów słychać głuche ale głośne pukanie (mniej wiecej pod kierowcą lub trochę za nim) i czuć mocne wibracje i na 3 od 2,5k do 3k obrotów tez to występuje. Co to będzie według Was?
-
czy był masaż w siedzeniach?
Przyciski od tego są obok przycisku od np. ASC
-
TDS Touring - tylna klapa się nie otwiera
Od przycisków jest gruba wiązka po lewej
-
Touring instalacja tylnej szyby
U mnie to jest plastikowy oplot zakończony gumową nakładką (nie wiem jak to nazwać), musiałem ścignąć - rozciąć tą nakładkę i wtedy oplot swobodnie się zsuwa, nie bój tylko idź i się za to weź to bardzo prosta sprawa.
-
Touring instalacja tylnej szyby
Problem już rozwiązałem (chyba bo bezpiecznika już nie przepala, ale nie miałem jeszcze okazji sprawdzić czy ogrzewanie działa) - izolacja na kablach (zaraz przy szybie w tym rozciągliwym oplocie) była stopiona i kabelki się połączyły :). Z lewej strony idzie wiązka od ogrzewania - żeby to naprawić wystarczy ściągnąć ten oplot i poizolować.
-
Touring instalacja tylnej szyby
Przepala mi bezpiecznik od ogrzewania szyby, kabel miał przetarta izolacje i dotykał zawiasu, ale po zaizolowaniu dalej przepala. Z tego co mi się wydaje to idzie tam tylko jeden przewód (prawdopodobnie +) więc gdzie jeszcze mogło dojść do uszkodzenia i powstania zwarcia?
-
E34 Hydrauliczny ręczny hamulec
Zazwyczaj drifterzy taki montują.
-
Pytanie.czy e39 wychodziły 4x4 i z pneumatycznym zawieszen
4x4 nie było, pneumatycznego zawieszenia też nie, jedynie nivo (samopoziomujący się tył)
-
zamkniety obieg powietrza
U mnie słychac tylko jakby dociskane klapki pod koniec, sliniczka nie slychac.
-
Wymontowanie intercoolera?
Filtr wymieniłem 5k km temu, egr też wyczyściłem, a IC przy prawym weżu jest całe mokre od oleju dlatego chciałem to zrobić.
-
Wymontowanie intercoolera?
Chciałem wyczyścić, ale w takim wypadku spróbuje go przepłukać.
-
Wymontowanie intercoolera?
Witam Żeby wyciągnąć intercooler trzeba wyciągnąć chłodnicę wody? Ściągnąłem zderzak i nie jest tak jak miałem nadzieję że będzie :(
-
Podświetlenie czerwonej i niebieskiej kropeczki
Witam Przy głównych kratkach nawiewu jest kropeczka czerwona-ciepłe i niebieska-zimne. Jak najłatwiej sprawdzić czy są podświetlane i przepaliły mi się żarówki czy mam wersję nie podświetlaną?
-
PDGRZEWANE DYSZE SPRYSKIWACZY E-34
Raczej nie, napięcie we wtyczce jest nawet gdy nie spryskujemy, ale nie pamiętam czy sprawdzałem na odpalonym czy nie.
-
Wypadłem z drogi - chłodnica do wymiany - pytanie o części
Z jakiej racji?
-
Praca wycieraczek - raz jeszcze.
Sam tego problemu nie doświadczyłem, ale z tego co mi w pamieci zostalo to problem jest chyba w czujniku prędkości w dyfrze.
-
serwis po kupnie auta
Kupując E38 3k funtów nie wiem czego się spodziewales, ale chyba logicznym jest ze najtansze E38 na rynku nie bedzie w dobrym stanie.
-
czy kazda ma katalizator?
Co do przepływomierza to na forum www.mye28.com znalazłem taka wypowiedz: Wynika z niej że wraz z wprowadzeniem DDE 2.1 w 95 montowany byl też przepływomierz.
-
bmw wyświetlacz na zegarach
To jest instrukcja od E39, posiadaczom E34 na nic się nie zda bo tam jest inaczej!
-
touring - hałasuje klapa
Rozwiazałem problem, trzpień którego "łapie sie" zamek w klapie jest przykręcony 2 śrubami imbusowymi, obniżyłem go trochę i teraz nie ma już hałasu, ale za to trzeba mocniej klapą trzasnać zeby się zamkneła.
-
[F01] Nowa BMW 7
To Wifi w aucie szukajace hotspotow czy coś konkretniejszego? Nie to chyba cos innego:
-
serwis po kupnie auta
Zalej co najmniej olej połsyntetyczny czyli 10w40, 15w40 to mineralny - nie do BMW :wink:
-
touring - hałasuje klapa
Po dociagnięciu szyby może jest lepiej może nie, nie zauważam róznicy. Wydaje mi się to cała klapa lata i tak hałasuje. Można coś pokombinować przy zamku żeby lepiej się trzymała?
-
Rozdzielnik gniazda zapalniczki
W instrukcji do E34 napiasane jest, że mozna max pobierac 200w
-
czy kazda ma katalizator?
Witam W instrukcji obsługi przy katalizatorze nie ma gwiazdki wiec teoretycznie oznacza to, że każde E34 miało katalizator? U mnie w spodziewanym miejscu katalizatora znajduje się łącznik elastyczny. Przy okazji mam laickie pytanie, czy w TDS-ach jest sonda lambda i przepływomierz?