Skocz do zawartości

rudesmen

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rudesmen

  1. Witam Gdy mocno przycisnę to na 2 biegu pow. 4k obrotów słychać głuche ale głośne pukanie (mniej wiecej pod kierowcą lub trochę za nim) i czuć mocne wibracje i na 3 od 2,5k do 3k obrotów tez to występuje. Co to będzie według Was?
  2. Przyciski od tego są obok przycisku od np. ASC
  3. Od przycisków jest gruba wiązka po lewej
  4. U mnie to jest plastikowy oplot zakończony gumową nakładką (nie wiem jak to nazwać), musiałem ścignąć - rozciąć tą nakładkę i wtedy oplot swobodnie się zsuwa, nie bój tylko idź i się za to weź to bardzo prosta sprawa.
  5. Problem już rozwiązałem (chyba bo bezpiecznika już nie przepala, ale nie miałem jeszcze okazji sprawdzić czy ogrzewanie działa) - izolacja na kablach (zaraz przy szybie w tym rozciągliwym oplocie) była stopiona i kabelki się połączyły :). Z lewej strony idzie wiązka od ogrzewania - żeby to naprawić wystarczy ściągnąć ten oplot i poizolować.
  6. rudesmen opublikował(a) temat w E34
    Przepala mi bezpiecznik od ogrzewania szyby, kabel miał przetarta izolacje i dotykał zawiasu, ale po zaizolowaniu dalej przepala. Z tego co mi się wydaje to idzie tam tylko jeden przewód (prawdopodobnie +) więc gdzie jeszcze mogło dojść do uszkodzenia i powstania zwarcia?
  7. rudesmen odpowiedział(a) na madman temat w E34
    Zazwyczaj drifterzy taki montują.
  8. 4x4 nie było, pneumatycznego zawieszenia też nie, jedynie nivo (samopoziomujący się tył)
  9. rudesmen odpowiedział(a) na eniro temat w E34
    U mnie słychac tylko jakby dociskane klapki pod koniec, sliniczka nie slychac.
  10. rudesmen odpowiedział(a) na rudesmen temat w E34
    Filtr wymieniłem 5k km temu, egr też wyczyściłem, a IC przy prawym weżu jest całe mokre od oleju dlatego chciałem to zrobić.
  11. rudesmen odpowiedział(a) na rudesmen temat w E34
    Chciałem wyczyścić, ale w takim wypadku spróbuje go przepłukać.
  12. rudesmen opublikował(a) temat w E34
    Witam Żeby wyciągnąć intercooler trzeba wyciągnąć chłodnicę wody? Ściągnąłem zderzak i nie jest tak jak miałem nadzieję że będzie :(
  13. Witam Przy głównych kratkach nawiewu jest kropeczka czerwona-ciepłe i niebieska-zimne. Jak najłatwiej sprawdzić czy są podświetlane i przepaliły mi się żarówki czy mam wersję nie podświetlaną?
  14. Raczej nie, napięcie we wtyczce jest nawet gdy nie spryskujemy, ale nie pamiętam czy sprawdzałem na odpalonym czy nie.
  15. rudesmen odpowiedział(a) na Demos temat w E34
    Sam tego problemu nie doświadczyłem, ale z tego co mi w pamieci zostalo to problem jest chyba w czujniku prędkości w dyfrze.
  16. rudesmen odpowiedział(a) na trebron82 temat w E38
    Kupując E38 3k funtów nie wiem czego się spodziewales, ale chyba logicznym jest ze najtansze E38 na rynku nie bedzie w dobrym stanie.
  17. rudesmen odpowiedział(a) na rudesmen temat w E34
    Co do przepływomierza to na forum www.mye28.com znalazłem taka wypowiedz: Wynika z niej że wraz z wprowadzeniem DDE 2.1 w 95 montowany byl też przepływomierz.
  18. To jest instrukcja od E39, posiadaczom E34 na nic się nie zda bo tam jest inaczej!
  19. rudesmen odpowiedział(a) na rudesmen temat w E34
    Rozwiazałem problem, trzpień którego "łapie sie" zamek w klapie jest przykręcony 2 śrubami imbusowymi, obniżyłem go trochę i teraz nie ma już hałasu, ale za to trzeba mocniej klapą trzasnać zeby się zamkneła.
  20. To Wifi w aucie szukajace hotspotow czy coś konkretniejszego? Nie to chyba cos innego:
  21. rudesmen odpowiedział(a) na trebron82 temat w E38
    Zalej co najmniej olej połsyntetyczny czyli 10w40, 15w40 to mineralny - nie do BMW :wink:
  22. rudesmen odpowiedział(a) na rudesmen temat w E34
    Po dociagnięciu szyby może jest lepiej może nie, nie zauważam róznicy. Wydaje mi się to cała klapa lata i tak hałasuje. Można coś pokombinować przy zamku żeby lepiej się trzymała?
  23. W instrukcji do E34 napiasane jest, że mozna max pobierac 200w
  24. rudesmen opublikował(a) temat w E34
    Witam W instrukcji obsługi przy katalizatorze nie ma gwiazdki wiec teoretycznie oznacza to, że każde E34 miało katalizator? U mnie w spodziewanym miejscu katalizatora znajduje się łącznik elastyczny. Przy okazji mam laickie pytanie, czy w TDS-ach jest sonda lambda i przepływomierz?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.