Treść opublikowana przez rudesmen
-
Webasto wzbudza dowolny impuls
Jeżeli webasto działa na jednym bezpieczniku z klimatronikiem to przyszlo mi do glowy ze mozesz miec uszkodzonego jeża.
-
[E39] Wymiana regulatorów świateł przednich E39 przed liftem
Rozkleiłem lampę po FL ale nie moge wyciągnąć soczewki i odbłyśnika w okół niej bo trzyma to jeszcze elektryczny regulator wysokości samopoziomowania. Jak to ściagnac?
-
kasowanie sredniego spalania?
A ja radia narazie nie mam, ale już szukam oryginalnego MiD-a
-
E39 touring wyciaganie kanapy?
Wielkie dzięki, udało się.
-
[e39]Wyciaganie pompy wtryskowej i miski olejowej w TDS?
Miskę oleju można wyciągnąć bez wyciągania silnika? po samym uniesieniu wyjdzie bez problemu? Przy wyciąganiu pompy wtryskowej są jakieś cyrki z rozrządem że trzeba go później ustawiać czy jest to w miarę łatwa operacja? Mam pęknięta miskę olejową i cieknący olej z pod pompy wtryskowej. Mój mechanik tego jeszcze nie robił i nie wiedział jaką cenę podać i po długim zastanowieniu powiedział 600-800zł za samą robociznę. Czy to wymaga aż tyle zachodu?
-
E39 touring wyciaganie kanapy?
Mam kabel od zmieniarki puszczony pod kanapą i chce go wyciągnąć ale nie mogę zdjąć kanapy, ciągniecie jej do góry jak w sedanie nie przynosi rezultatu, jak do tego się zabrać?
-
kasowanie sredniego spalania?
Mam E39 z Check Control i przyciskiem BC nie mogę skasować średniego spalania, przytrzymywałem na odpalonym, na zgaszonym i w roznych pozycjach kluczyka. Co jest nie tak?
-
INPA
Czy dzięki interfejsowi z tematu możliwa jest regulacja kąta wtrysku w TDS-ie?
-
Przepalony rezystor I biegu wentylatora chłodnicy
0,47 ohm
-
takie coś w E39 pod klimatronikiem
Ta nawigacja jest od AC czy ktoś sobie tylko naklejkę tam nakleił?
-
takie coś w E39 pod klimatronikiem
Witam http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8598106 Pod panelem klimatronika jest tam jakaś dokładka z naklejką AC, do czego to było bo ładniejsze niż oryginał raczej nie jest.
-
klimatyzacja przestaje chłodzić po 30 min pracy dlaczego?
Instalacje po r12 trzeba przerabiać by wszystko było Ok przy r134 wiec albo masz to juz robione albo stad Twoje problemy. Ja mam auto z 93r. i mam naklejkę BMW z informacja o czynniku r134.
-
Maska nie wyskakuje do końca przy otwieraniu !
U mnie też nie wyskakuje, ale na niektórych filmikach widać że wyskakuje do końca, wiec zaliczyłbym to jako kolejną niesprawność.
-
przyspieszanie na klimie 320I
Mam podobny problem, silnik traci dużo mocy, przy ruszaniu muszę go nawet mocniej wkręcać żeby nie zgasł. Ale spece od klimy mnie spławili bo obroty mi falują.
-
klimatyzacja zwieksza spalanie o 2l
Jadę na tempomacie i ekonomizer pokazuje niecałe 4l, po właczeniu sprężarki niecałe 6l, czyli spalanie rośnie o 2l. Sprężarka chodzi jakieś 5-10s i wyłącza sie na jakies 5-10s więc średnio spalanie zwiększa się o 1l. Poza tym na obrotach jałowy bardzo falue obroty nawet o 100 i nie jest to falowanie od pompy wtryskowej bo po wyłączeniu klimy obroty nie falują. Dodatkowo po włączeniu sprężarki czuć wyraźny spadek mocy. Sprężarka jest nowa, razem ze skraplaczem i nabiciem zapłaciłem 1500zł. Co może być przyczyną?
-
Wtyczka przy nawiewie na tył
Nie to jest na 99% wtyczka do podlaczenia przycisków od szyb, na realoem nr tej czesci jest zwiazany z przyciskami ale jakos malo dokladnei jest tam to pokazane.
-
Wtyczka przy nawiewie na tył
Elektrycznych szyb nie ma wcale. silver86 możesz podać nazwę producenta albo symbol tego alarmu żebym mógł poszukać do niego instrukcji?
-
Wtyczka przy nawiewie na tył
1. Od zaplniczki jest 2 pinowa wtyczka (widoczna na foto w głebi. 2 i 3 bez dokumentacji alarmu nie ustalimy wiec liczy sie tylko kabelek z pkt. 1 :)
-
Problem ze zbiornikiem paliwa, czy coś innego się uwaliło?
Tak? Dziwna ta matematyka, 0l + 60l = 80l (pełny bak) - to wg Ciebie. Pompka paliwa bo poniżej 20l ciśnienie spada na tyle ze paliwo samo nie poplynie, jak jest wiecej to cisnienie samo wpycha je do przewodu paliwowego. Milion razy już powierdzone na forum.
-
Wtyczka przy nawiewie na tył
Przygotowując się do zamontowania tempomatu znalazłem różne kabelki i nie podpięte wtyczki. 1. Za dźwignia ręcznego przy nawiewie na tył: http://images40.fotosik.pl/102/2a39860528980e24m.jpg 2. Kabelek z 2 pinowa wtyczka (była koło tej dużej wtyczki przy nawiewie na tył) poprowadzony pod podsufitkę, brazowy kabelek z którym jest sklejony idzie do lampek, ale nie jest podlaczony. http://images49.fotosik.pl/107/48139839d0ad2cf7m.jpg 3. Do alarmu podlaczony jest przycisk ale nei musze go naciskac zeby odpalic, ani nic na pracujacym silniku sie nie dzieje jak go naciskam wiec od czego on jest? http://images46.fotosik.pl/106/500e77b3a66f16a6m.jpg
-
Problem ze zbiornikiem paliwa, czy coś innego się uwaliło?
W e34 bak ma 80l, a Ty masz do wymiany pompkę paliwa.
-
Przeżyłem szok! 750i w manualu...
Ciekaw jestem gdzie wy widzicie tam krzywa podloge? Zdjęcie jest takie ze tej podlogi nawet nei widac.
-
trzeszczenie szyb/uszczelek/listw czy ktoś zwalczył??
Podejrzewam że w E34 sprawcą tego problemu jest ten sam klin, ale dzisiaj próbowałem go odkręcić (żeby przykręcić go nieco wyżej bo na mojej tulejce jest minimalne wytarcie) i nawet wkrętarka sobie z nim nie poradziła. Jak Wy go odkręcacie? W bawari jakas promocja :) http://www.allegro.pl/item602230271_klin_zamka_bmw_e38.html
-
swiece zarowe
W tds-ach beazpiecznik od swiec jest tam gdzie ecu - pokrywa na 4 śruby za prawym kielichem
-
Stukanie przy mocnym przyspieszaniu
Na wale jest trochę luzu, a co do podpory wału to jak określic jej stan? bo wał rusza siew niej na tyle na ile pozwala ta gumowa czesc trzymajaca lożysko.