Treść opublikowana przez rudesmen
-
2.0 150 KM vs 170 KM jakie różnice?
ale według instrukcji ten z 170km ma mniejsze spalanie od tego z 150km
-
Czy w e39 warto zmienić 16" na 18" - na jakich jeź
nie uwierze Ci ze w New York City są gorsze drogi niz w gorzowie wielkopolskim (szczególnie sikorskiego i całe zawarcie), a teraz po zimie to juz szczególnie po drodze do domu ma dziury na ćwierc szerokosci ulicy i zatrzymuję sie jak jedzie cos z naprzeciwka zeby nie wjechac w te dziury sam ma 17" i nie zamieniłbym ich na 18"
-
e39 525 tds - Shadowline czy Chromline ???
też ma chrom i mi się bardzo podoba (mam ciemny lakier) :mrgreen:, z tym że ma też chromowana listewkę na klapie i chromowany "grill" jak to przeczytałem w opisie jedne aukcji :lol:
-
wprogramowanie kluczyka w E46
no tak ale wszystkie kluczyki są takie same i różnia sie tylko zaprogramowaniem?
-
Schodzi na 3 gary
sorry ze nie na temat każdy zielony (jak ja) zauważy, że na któryms cylindrze mu nie pali? to nie palenie na jakimś cylindrze jest popularne czy sporadyczne?
-
stluczka a naprawa w ASO.
pewnie głupie pytanie ale dla pewności :) winnemu też przysługuje naprawa bezgotówkowa?
-
zapach spalenizny z nawiewu
miałem nadzieję na więcej sugestii mi sie natomiast wydaje że to ma związek z ukladem hamulcowym, bo ten zapach czuje po silniejszym hamowaniu
-
przyciemnianie szyb
mi folia na tylnej w cofaniu nie przeszkadza, a że mało jeżdżę to zabardzo nie wiem jak to ma się nocą, ale chyba nie tak żebym musiał otwierać drzwi, bo u mnie ogólnie jest tak że przyciemnione jest z zewnątrz a od środka wydać dobrze
-
E 38 radio Philips fabryczne
ty się tak nie spiesz i nie dewastuja auta, kabli nie przecinaj ani nie wyżucaj oryg. radia tylko poczytaj na forum i sie wszystkiego dowiesz
-
szpera w e39
trochę sie tym interesowałem i to co wiem, ale na 100% nie jestem pewnien: - szpera była tylko w M5 - można załozyć np. z E34
-
no i dałem sie wycyckać
Erikson wystarczy teks typu: "abym mógł zgłosic sprawę do rzecznik praw konsumenta będę musiał złożyc zeznania na policji" i jeżeli koleś jest zielony w tych sprawach łyknie :wink: może nie od razu ale jak dasz mu czas na przemyślenie to odda jeżeli nie to strasz go tego typu sprawami (policja, prawa konsumenta) to wymięknie najlepiej idź też na jakies forum prawne i tam powiedzą Ci jaki paragraf mu grozi robie dosyc dużo transakcji na allegro i wystarczy postraszyć, a odda forsę
-
przyciemnianie szyb
w sensie kupiłem samochód juz z załozona folią, i nie wiem jaka jest przepuszczalność, ale wiem że to nie w mojej miejscowosci było robione :)
-
przyciemnianie szyb
masz racje to folia, ale taką już kupiłem i nic więcej o tym nie wiem, i wydaje mi się że na zdjeciu gorzej wyglada
-
przyciemnianie szyb
mam bardzo kiepska fotkę bo nie mam cyfrowego aparatu http://img125.imageshack.us/img125/6581/bmw26qw.th.jpg
-
BMW M3 GTR SUMOPOWER z U.K.
bardzo podobna do tej z Most Wanted :) ciekaw jestem co on ma po prawej stronie tylnego spojlera na klapie?
-
przyciemnianie szyb
u moim wozie mam przyciemnione wszystkie (oprócz przedniej) z tym że przednie mam "słabiej", mało km narazie zrobiłem i jeszcze mnie nie zatrzymali
-
Czy m40 jest rzeczywiście takie zmulone?
no niby ciekawy ale jak on to wszystko mierzy będąc przyczepionym do szyby?
-
Czy m40 jest rzeczywiście takie zmulone?
jak mierzycie czas do 100km/h??
-
zapach spalenizny z nawiewu
przy włączonej dmuchawie co jakis czas czuje zapach spalenizny i nie wiem co się pali/przypala :mad2: najczęsciej robie ok. 10km i tak raz na te 10km czuć ten zapach mam pewne podejrzenie, ale narazie nie powiem :wink:
-
Licznik - kontrolka otwartych drzwi
Check control to komputer z tekstowym (na zegarach) powiadamianiem o usterkach - sam wymyśliłem tą definicję, ale panowie z BMW pewnie by mnie za nia zabili w temacie o najczęstszych usterkach e30 przeczytałem cos takiego:
-
Licznik - kontrolka otwartych drzwi
jeżeli masz check control to nie masz "samochodzika", a jak nie masz CC to Ci nie świeci/nie działa czyli ten sam problem
-
Licznik - kontrolka otwartych drzwi
no tak ale ten jest z CC
-
wspomaganie na mrozie
to jest to samo co płyndo wpomagania? :mrgreen: :duh: gdzie znajduje się wlew do tej przekładni?
-
Licznik - kontrolka otwartych drzwi
ja nie ma CC
-
Licznik - kontrolka otwartych drzwi
miałeś tylko nie działało