Treść opublikowana przez Sołtys
-
Koszt nowych plastików?
Znajdź na realoem lub bmwfans nr części i po prostu zadzwoń do ASO.
-
Koła styl 32 z e38 do e39
Chyba 1,6 mm a nie 16 mm.
-
pokrywa zaworów E39 520i silnik m54
Temat powinien chyba dziale Giełda a nie tutaj...
-
Polerowanie szkieł lamp przednich
Szkło ruszysz jedynie tlenkiem ceru. Praktycznie żadna pasta polerska temu nie podoła.
-
3.0d 184 km padła pompa cr i wtryskiwacze...
Napisz to jeszcze raz w języku bardziej zrozumiałym dla zwykłego Polaka.
-
odnowa połysk lakieru czarny e90
Napisz co lepsze: "farekla czy G3"?
-
odnowa połysk lakieru czarny e90
Czytając to co napisałeś mogę stwierdzić tylko tyle :duh: Przede wszystkim gratuluję pomysłu podchodzenia do auta ze szlifierką rotacyjną, no chyba, że ktoś od razu po zabiegu planuje lakierowanie całego auta :8) Kolejny przykład, że w ogóle nie wiesz o czym piszesz,to cytat: "farekle lub G3". Farecla jest marką, której jednym z produktów jest właśnie pasta G3 (używają jej tylko lakiernicy, którzy kończą pracę tam, gdzie osoba znająca się na kosmetyce dopiero zaczyna i do doprowadzenia lakieru do ładnego stanu ta pasta się nie nadaje). Skoro piszesz, że samą polerką i pastami się niewiele zdziała, to Ci powiem, że bardzo mało widziałeś (sądząc po Twojej wypowiedzi, chyba tylko pracę pana Ryśka w stodole). Przeprowadzając pełną 3-etapową korektę z użyciem odpowiednich past i padów, można doprowadzić lakier do stanu niemal fabrycznego (oczywiście przez osobę znającą się na rzeczy).
-
Małopolskie
Misiak przestał istnieć z końcem bodajże października. A odnośnie pracowników to prawda, że kto chciał przeszedł do Dobrzańskiego. Dwóch najlepszych nie przeszło do Dobrzańskiego, bo odeszli od Misiaka zanim go zamknęli i właśnie stworzyli PiM :twisted: Wracając jeszcze do kwestii PiM. Często u nich bywam i nie raz byłem świadkiem rozmów typu: rabat ma być taki a taki oraz ma być zrobione na dzisiaj, bo ja jestem z forum. Może o to koledze chodzi??
-
Małopolskie
No po raz kolejny kolega lukepp coś plącze się w zeznaniach.
-
e39 mały komputer
Najważniejszą kwestią jest to, jaki masz licznik. Jeśli nie masz na nim nawet samochodzika sygnalizującego m.in. otwarte drzwi, to wymiana samej manetki nic nie da. I jeszcze jedno: pisząc zwracaj uwagę na poprawność gramatyczną, używając również interpunkcji, aby było to zrozumiałe dla ogółu.
-
E39 96r m52b20 s3 Brak odzewu od rozrusznika , reszta ok
Widzę, że na wszystkich forach zakładasz ten sam temat. Skoro rozrusznik nie kręci, a poza tym jak twierdzisz wszystko jest ok, to chyba odpowiedź jest prosta. Jakiej odpowiedzi oczekujesz??
-
SCHIEFERGRUEN problem ze znalezienem tylnej klapy
Nie ma sensu szukać w kolorze. Kolor na pewno będzie się odróżniał.
-
odnowa połysk lakieru czarny e90
Przede wszystkim niech autor tematu określi o co konkretnie mu chodzi. Odnowa, a samo nadanie połysku lakierowi to dwie zupełnie różne kwestie. Jeśli chcesz odnowić, to najlepiej oddaj auto do kogoś znającego się na rzeczy, kto przeprowadzi pełną korektę lakieru (nie myślę tu o lakiernikach, którzy przelecą na szybko auto G3-ką, pozostawiając przy tym masę hologramów). Natomiast jeśli zależy Ci tylko na chwilowym nadaniu połysku, przykryciu niedoskonałości to polecam zajrzeć tutaj http://bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=99&t=200138. Jest to partner forum, który dla forumowiczów daje rabat i na pewno doradzi i dopasuje coś w zakładanym przez Ciebie budżecie. Specyfikami z Amway'a raczej nie zawracał bym sobie głowy. Lepiej zainwestować w jakąś markę zajmującą typowo kosmetykami samochodowymi.
-
Niebieski dym
Kolego przede wszystkim popraw tytuł, bo w przeciwnym wypadku temat zaraz poleci do kosza. Wracając do meritum, jak kopci na zimnym to prawdopodobnie wina uszczelniaczy zaworowych.
-
Swieci sie kontrola trakcji...
Kolego poszukaj bo było o tym na forum dziesiątki razy. Podpowiem tylko abyś sprawdzanie zaczął od linki na przepustnicy.
-
520+lpg kupno
Auto to totalny ulep. Bezwypadkowe chyba wg definicji Turków handlujących w DE. Praktycznie nic się nie zgadza z tym co pozaznaczał i napisał sprzedający. Z M pakietu tylko dołożony przedni zderzak, do tego brak świateł przeciwmgłowych (zaślepione jakąś agro siateczką), chociaż przełącznik jest. Czujniki parkowania (niekompletne) są tylko dlatego, że były w dokładanym zderzaku i są na 100% niepodłączone. Świecą kontrolki ABS i ASC. Szkoda by mi było nawet jechać 20 km aby obejrzeć to auto.
-
tapicerka BMW E39
Możesz to napisać jeszcze raz poprawnie po polsku, uwzględniając interpunkcję, itp., bo ciężko zrozumieć taki bełkot.
-
Jakie wkłady lusterek ?
Nie ma osobnego bezpiecznika tylko od podgrzewania lusterek. Gdyby nie grzało przez bezpiecznik, to na pewno nie działało by Ci coś jeszcze.
-
Odpryski na masce
Ja dorabiałem u nich i jestem zadowolony http://www.pielegnowacauto.pl/lakiery-samochodowe/lakiery-zaprawkowe/zaprawki-dorabiane.html Zamawiasz przez sklep internetowy, a możesz odebrać osobiście m.in. w Łodzi. Działają bardzo szybko. Jak zamawiałem to przesyłka do mnie dotarła na 2-gi dzień.
-
e39 520i podłącznie do komputera
Skoro nawet nie wiesz co jest potrzebne, to nie radzę Ci samemu podłączać bo i tak nie ogarniesz programu, a tylko bałaganu narobisz i zaraz będzie kolejny temat na forum np.: po podłączeniu do kompa dzieje się dziwnego, czy auto nie chce zapalić.
-
e39 523i Czy ktoś z was kupował ostatnio linkę maski?
Ja mam na zbyciu całość z pancerzem bez linki. http://images48.fotosik.pl/742/a92e48459c4b6c8fmed.jpg PW.
-
Małopolskie
Salon to otwierają od lutego i jakoś otworzyć nie mogą. Jeśli chodzi o sklep z częściami to już działa, więc nie trzeba jeździć do MCars'u.
-
Wosk do czarngo lakieru
Mieszanka czego :?:
-
Wosk do czarngo lakieru
Coś mi się wydaje, że ściemniasz :wink: Dlaczego tak twierdzisz? Bo nie ma takiego takiego produktu. Jeśli już to Swissvax Crystal Rock. Dostałeś jakiś rabat czy płaciłeś katalogowe 4000 PLN? Kładłeś go na jakimś cleanerze?
-
Wosk do czarngo lakieru
Coś mi się wydaje, że ściemniasz :wink: