Witam. Na wstępie proszę o wyrozumiałość, (czytałem inne tematu z cyklu "planuje zakup") Planuje zakup e39 okrojony budżet zmusza mnie do poszukiwań auta z początku produkcji 98-96', z racji ze jestem młodym kierowcą przymierzam się do dwóch litrów z lpg a to drugie dlatego bo jestem studentem :) Nigdy nie miałem bmw, boje się strasznie kosztów użytkowania. Jak 520 znosi gaz? Szukać benzyny czy od razu auta z lpg? Wyżej jest temat.....