Treść opublikowana przez Sołtys
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Jest to silnik M54B30 i montowany był w modelach poliftowych (zastąpił M52B28TU). Pytanie czy 3.0 dużo różni się od 2.8, jest bardzo nieprecyzyjne. Należałoby posługiwać się symbolami. Np. M52B28 (montowany do 09.1998) ma sporo różnić w porównaniu do M54B30, natomiast M52B28TU (występujący do 08.2000) jest już bardzo podobny do M54B30. Jeśli interesuje Cię 3.0, poczytaj ogólnie o silnikach M54. Jest sporo informacji. Silniki bardzo dobre, o fajnych spalaniu. Niestety ich wadą jest spory apetyt na oliwę.
-
dylemat kiedy polerka
Z tego co piszesz wnioskuję, że masz bardzo małe pojęcie nt. kosmetyki samochodowej. Pasta Tempo :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: http://www.klubseatibiza.pl/forum/detailing/dlaczego-pasta-tempo-jest-zla-t33951.html Jeśli chcesz to zrobić porządnie, to oddaj auto komuś kto zna się na rzeczy aby zrobił polerkę. Wosk koloryzujący, dobry do pierwszego mycia lub pierwszego deszczu. Ręcznie z lakierem BMW niewiele zdziałasz.
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Materiał tych foteli jest dość specyficzny. Znam go bardzo dobrze i po tych fotach widzę ile syfu tam siedzi. Oj zdziwiłbyś się ile błota dało by się tam odessać. Dobra skończmy OT. To nie temat o praniu tapicerki. Odniosłem się po prostu do "salonowego" stanu omawianego auta :cool2:
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Praniem tapicerek zajmuję się na co dzień, więc uwierz, że widziałem. :mrgreen:
-
E46 W-wa VIN : WBABM51090JH30962
Sołtys odpowiedział(a) na miszcz360 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA link??
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Dla kogoś, kto nie kupuje rocznika, to chyba najlepsza opcja. P.S. Vanosów nie było do 09.1998, więc dotyczy to starszych przedliftów.
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Jak wg Ciebie te fotele są czyste, to masz coś z oczami, albo masz grafikę z 256 kolorami :norty: To pytanie pasowałoby uznać za retoryczne, bo wątpię abyś takie pytanie zadał na serio :twisted: Utrzymanie i serwisowanie M62 należy w przybliżeniu liczyć x2 w porównaniu z M52. Naprawa samych Vanosów w M62 to koszt co najmniej 5k PLN, jeśli z rozrządem (czego wymaga niemal każde M62 z przebiegiem większym niż 250kkm) trzeba liczyć ok. 10k PLN. Jak to mądrze napisał user z innego forum:
-
E39 520d 2003r WBADM71000GU59210
Sołtys odpowiedział(a) na Tomaszmc temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPopraw ten tytuł
-
E87 118d WBAUB31060VH56477 Łódź
Sołtys odpowiedział(a) na szczepan.kazior temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPanie miłosierny co Ty bredzisz? :cry2: Racja mój błąd.. regulacje wysokości ma obok też :) Ty naprawdę nie wiesz o czym piszesz.
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Magia "fotoszopa". Dużo aut z ogłoszeń z Elbląga ma robione "profi" sesje. Są to właśnie ogłoszenia dla osób kupujących oczami, którym wystarczy wysmarowanie smalcem opon i podkręcenie kolorów. W pisaniu bajek, handlarz mógłby stanąć w szranki z braćmi Grimm. Pakiet M-Power :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Auto od "wzorowego właściciela", "z niemieckiego salonu", a fotele tak zasyfione, jakby ktoś babki błotne na nich robił. No ale w "fotoszopie" łatwiej podkręcić kolor lakieru. Podkolorowanie foteli to już chyba zbyt trudne.
-
E60 530D Wbanc71010b149460
Sołtys odpowiedział(a) na raczek1985 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTeż widziałem taki raport i nie powiedziałbym, aby był "bidny". Wg mnie 95% kupujących nie sprawdza tak szczegółowo auta, jak właśnie takie firmy. Poza tym z firmą zawierasz umową, gdzie masz jasno określone reguły. Twój wybór. A co do auta, to z całą pewnością fotoszopowa perełka.
-
E60 530D Wbanc71010b149460
Sołtys odpowiedział(a) na raczek1985 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSkoro nie chcesz jechać w ciemno, może warto by zastanowić się nad tym http://www.autotesto.pl/rodzaje-raportow/ Auta sprawdzają bardzo szczegółowo.
-
E60 530D Wbanc71010b149460
Sołtys odpowiedział(a) na raczek1985 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRegulamin :mad2: :mad2: :mad2:
-
BMW E46 316 otomoto
Sołtys odpowiedział(a) na bpawel65 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSądzimy, że powinieneś zapoznać się z regulaminem działu.
-
520D 2001r. - Dmuchwana dla pasażerów z tyłu
Jak z tyłu nie ma regulacji temperatury, leci tylko zimne.
-
e 39 check enge
Ale czemu CAPSOLCK'iem?? :roll:
-
740 e38 WBAGF81090DK65578
Sołtys odpowiedział(a) na krzysiek72 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNavi też poliftowa.
-
e38 740i vs e38 750i vs b12
Szukaj dalej. Może coś starszego jeszcze wykopiesz.
-
530dAT koszty utrzymania, części, naprawy
Shadow69 :cool2: Niemniej sądzę, że co niektórym nawet tak szczegółowa rozpiska nie przemówi do rozsądku. Nadal będą wierzyć w idealne, nie wymagające żadnego wkładu, 15 letnie 530d z przebiegiem 150kkm od dziadka, za 10k PLN.
-
Bmw E39 523i sedan pytanie o oponki
Ja również nie widzę sensu takiego posunięcia. Co innego gdy mamy inne rozmiary felg przód/tył, ale zakładać różne rozmiary opon na takie same felgi :roll:
-
525tds Co to za wężyk, gdzie powinien być podłączony ??
A ile zostało usuniętych :?: :wink: :wink:
-
BMW 318d e91 - vin: WBAUX11070A628632
Sołtys odpowiedział(a) na mcdr temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDokładnie jak napisał pioneer Dodatkowo trzeba brać pod uwagę fakt, że to są auta używane, mające już swoje przebiegi i często, gęsto mogą wymagać naprawy usterki, której nawet handlarz nie jest w stanie ukryć.
-
BMW 318d e91 - vin: WBAUX11070A628632
Sołtys odpowiedział(a) na mcdr temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPolska to kraj cudów, gdzie auta mają średnio połowę mniejsze przebiegi i są niemal połowę tańsze niż w DE, a są przecież stamtąd sprowadzane :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
-
BMW E39 530D Jak uniknąć miny ???
Kilka linijek wyżej jest odpowiedni temat w tym dziale. Radzę się z nim zapoznać i ewentualnie tam zadać pytanie, bo ten temat zaraz zostanie zamknięty.
-
[E60] WBANC71070B621290
Sołtys odpowiedział(a) na wandyna temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażIle jeszcze postów napiszesz?? Poza tym, wg mnie szkoda kasy na ASO. Lepiej do ogarniętego elektronika.