Treść opublikowana przez Sołtys
-
[e39] 525d - czujnik położenia wału korbowego. Jaki ?
Nie ma czegoś takiego. Jest czujnik wałka rozrządu i wału korbowego.
-
[e39] lacznik elastyczny walu
No to fajnych masz "mechaników" :duh:
-
[e39] lacznik elastyczny walu
Zawieszenie i hamulce również wymieniasz na ""ori używkę"? :roll: To, że na pierwszy rzut oka łącznik wygląda ładnie o niczym nie świadczy. Jak pewnie wiesz, jest on z gumy, a guma ma taką właściwość, że się starzeje (z czasem robi się twarda i bardzo krucha).
-
BMW e39 528 VIN: WBADD51010BP15503
Sołtys odpowiedział(a) na damiannec temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA co można zobaczyć na tych pseudo-fotach. Ja bym się wstydził dawać takie foty do ogłoszenia, no chyba, że to celowa robota, aby jak najmniej było widać.
-
Fajny gadżet? Co myślicie?
To właśnie miałem na myśli.
-
Fajny gadżet? Co myślicie?
Otrzymałem okularki, więc kilka słów ode mnie. Okulary mają czarne szkła, po bokach pojawiają duże refleksy, przez co pole widzenia jest bardzo ograniczone i jazdy samochodem bym w nich nie zaryzykował. Naklejki na zausznikach bardzo średniej jakości, nierównomiernie wybarwione i krzywo powycinane. Wątpię aby wytrzymały 2 miesiące przy normalnym użytkowaniu. Jako okazjonalny gadżet za parę złotych OK, do codziennego użytku jednak jak dla mnie się nie nadają (może dlatego, że od kilku lat używam markowych okularów z polaryzacją i dużą ilością filtrów i po chwili w tych okularach oczy miałem zmęczone). Jak za 25 PLN to mogą być, bo 50 byłoby mi szkoda.
-
BMW E91 320 Skarżysko WBAVU51000A104498
Sołtys odpowiedział(a) na gregorek69 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZobacz jak powinien wyglądać tytuł tematu, bo i ten zaraz zostanie zamknięty.
-
Fajny gadżet? Co myślicie?
W takim razie ja również poproszę 2 szt.
-
BMW e38 740 vin: WBAGF51020DG00827
Sołtys odpowiedział(a) na adrian1234792 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOd dawna zastanawiam się czym kierują się ludzie, w ogóle interesujący się ogłoszeniami z takimi autami. Mi osobiście szkoda by było czasu na przeczytanie treści ogłoszenia, nie mówiąc już o jechaniu oglądać taki wynalazek.
-
[E39] 530d Czujnik kąta skrętu kierownicy - kalibracja
Zmiana poduszek z jedno na dwunabojowe nie była związana z liftem (nastąpiło to znacznie wcześniej).
-
E39 530i VIN WBADS61030GV43540
Sołtys odpowiedział(a) na czcigodny temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoże jakiegoś sznurka byś rzucił??
-
radio reverse rds, a zmieniarka xcarlink
Wszystkie radia mają takie wejście. Nie oznacza to jednak, że do czegoś służą (w Twoim radiu jest ono nieaktywne). Reverse rds nie obsługuje zmieniarki.
-
radio reverse rds, a zmieniarka xcarlink
To radio nie ma wyjścia pod zmieniarkę.
-
Małopolskie
Taa, a spam na PW z reklamą tego serwisu rozsyłasz ku chwale ojczyzny :mad2: :mad2: :mad2:
-
e39 530d manul na zapalonym nie wchodzą biegi
Ja bym stawiał na hydraulikę.
-
e46 330d zła praca ciepłego silnika
A nazwę działu ciężko przeczytać??
-
przedni i tylni zderzak bmw e60
Sorka za OT, ale da się cofać przodem?? :wink:
-
Wymiana listw bocznych
My tu na forum jesteśmy jasnowidzami i oczywiście wiemy o jakie auto Ci chodzi.
-
Wymiana drzwi w e46, ciężko?
Sądzisz, że jak wstawisz inne drzwi w teoretycznie takim samym kolorze, to się nie będą różnić? Oj, żebyś się nie zdziwił, i to bardzo.
-
E39 535i V8 problem z połączeniem komputera
Auto z '96, więc pod kierownicą gniazda nie ma.
-
M52B20tu Wolna wtyczka
W takim razie są to kable do świateł przeciwmgłowych. U siebie miałem tak samo. Wystarczyło zmienić przełącznik i podpiąć światła.
-
M52B20tu Wolna wtyczka
Masz światła przeciwmgłowe?
- Małopolskie
-
E39 540i problem elektryki
Kontrolka ma zgasnąć po 15-20 minutach, a nie od razu po zamknięciu auta. Mierzenie poboru prądu po 10 minutach, tak jak to robisz, nie ma najmniejszego sensu.
-
E39 540i problem elektryki
Wiem co masz na myśli, odczekałem 8-10 min żeby wszystko się powyłączało. Pobór zatrzymał się na 0,48 A Czyli odczekałeś zdecydowanie za krótko. E39 w "stan uśpienia" przechodzi po 15-17 minutach.