Treść opublikowana przez arturo193
-
540 vs M5(315KM)
Ponieważ ludzie nie wiedzą NIC o tych autach, bardzo mocno są zdziwieni kiedy przychodzi takie auto doprowadzić do ładu. Kupują M5 za 10 tys, ładują kolejne 10 tys, i dalej jest złom.... Swieta prawda...w M5 wszystko jest troche inne i czesci sa duzo drozsze.Mysle,ze Boogie ma racje sugerujac Ci kupno 540 Msport albo od razu skladaj na E38.Serdecznie pozdrawiam.
-
Wibracje nadwozia.
Całe zaciski i nawet oba?????Zmien warsztat...nie sadze aby było az tak zle...panom z warsztatu po prostu najwygodniej wymienic całe zaciski.Ja nawet nie wyjmowałem tłoczka.Wyjałem klocki,wysunałem tłoczek do konca i widziałem do ktorego momenyu jest zabrudzony...WD40,wcisnalem go takim zaciskiem stolarskim i wysunałem kilka razy za kazdym razem czyszczac i jest super.Przemysl to bo ja wydałem kase tylko na WD40 jakies 80 koron norweskich czyli nawet nie 40 zł,no i na klocki bo stare juz były skonczone.Nowe klocki w serwisie w Norwegii 1150 koron czyli 550 zł ale dostałem 15 procent upustu bo kupiłem u nich wał napedowy, wiec wyniosły mnie jakies 470zł.To całe koszta.Czas jaki mi to zajęło ok4 godz bo siła rozpedu zrobiłem tez drugie koło na wszelki wypadek i nawt nie odkrecałem wezykow ...tłoczki daja sie cofnac bez odkrecania.Przemysl to sobie.Pozdrawiam
-
Wibracje nadwozia.
Miałem identyczne objawy...dosownie identyczne.Był zapieczony cylinderek hamulcowy w przednim,prawym kole.Przeczysciłem,rozruszałem i juz po problemie.Zacznij od tego.Pozdrawiam.
-
jak rozpoznać rodzaj skrzyni aut. w e-39
Na skrzyni powinna byc tabliczka z rodzajem skrzyni i wszystkimi identyfikacyjnymi numerami.Pozdrowionka.
-
w bmw 528i czy można całkiem bez problemów usunąć katalizato
Byc moze masz walnieta przepływke...miałem podobne objawy...po wymianie przepływomierza i resecie kompa auto rakieta.Jesli miałes jakies strały gazu przepływka mogła klęknąć.Pozdrawiam.PS...własnie z powodu gazu włozyłem w bunie sporo kasy...zdemontowałem instalacje i juz nie chce gazu.Autko sie cieszy...ja tez.
-
mocne Bicie kierownicy podczas jazdy 80 -120km/h
Ja ostatnio miałem takie same objawy...juz mnie szlak trafiał.I co było????...zapieczone cylinderki w prawym przednim kole...cały czas lekko chamowały.Przczysciłem,rozruszałem i jest pieknie.Byc moze masz to samo.Pozdrawiam.
-
mocne Bicie kierownicy podczas jazdy 80 -120km/h
ortografia się kłania... ja stawiam na tarcze lub koła-może opona gdzieś uszkodzona.może masz nie orginalne felgi i brakuje pierścienia centrującego Łukasz daj luz z ta ortografia...musisz brac pod uwage to,ze ktos moze byc dyslektykiem.Skupmy sie na problemie jaki gosc ma z autem.Pozdrawiam serdecznie.
-
chlodnica
U mnie wysiadła w ten sam sposob...kupiłem podrobke za 570 zł wyglada identycznie jak oryginał.Wymiana zajęła jakąś godzinke,spisuje sie super.Polecam zrobic to samo,nie pchaj ujszczelniaczy w system bo potem bedzie płacz.Pozdrawiam.
-
Skrzynia wariuje.
Niestety ten czujnik ,ktory posiadam zapasowy to czujnik od temp powietrza.Tutaj ciekawostka...na allegro jest czujnik połozenia przepustnicy nowy ale jakas podrobka i cena 210 zł.Sprawdziłem...nowka oryginalna w serwisie BMW 45 euro czyli jakies 165 zł.Wniosek nasuwa sie sam.Pozdrawiam.
-
Skrzynia wariuje.
Banol dzieki...tylko powiedz mi czy to jest ten czujnik,ktory wkrecony jest zaraz za przepustnica...mam taki drugi i wyglada on jak taki cienki palec.Przepływka raczej nie bo wymieniłem,poniewaz strasznie szarpało skrzynia.Po wymianie przepływki juz nie szarpie.
-
Skrzynia wariuje.
Moi drodzy mam skrzynie 5HP30 i skrzynka ma dziwne objawy.Gdy ruszam przełacza na drugi bieg bardzo szybko a potem od razu na 3 gdy auto jeszcze powinno pociagnac na dwojce i wtedy muli na tym biegu i nie ma mocy.Tak samo gdy jade np na 4tym biegu i czuje,ze auto powinno juz przełaczyc na trojke bo na 4tym jej ciezko nie przłacza nawet jak wcisne pedał albo przełaczy z duzym opóznieniem.Dopiero jak wcisne kick down to przełaczy ale chyba o dwa biegi w dół.Czy moze mi takie zamieszanie robic komputer od gazu.Na gazie juz nie jezdze od dawna ale komp cały czas jest wpiety we wiazke...dosyc fajansiarsko zreszta.Moze ktos miał podobne objawy.Na search nic nie znalazłem co by odpowiadało takim objawom.
-
halogeny
Zaden problem...w serwisie lewy halogen nr czesci 63 17 1 375 065 a prawy 63 17 1 375 066,cena jednej sztuki w niemczech 55.50 euro.Mysle,ze jak zamowisz w PL,zreszta do niemiec masz blizej jak do Poznania cena nie bedzie sie wiele roznic.Sa to halogeny konkretnie do Twojego autka.Nie sadze zebys za uzywane...jesli je znajdziesz...zaplacil wiele mniej.Pozdrawiam.
-
Czy te 19 calowe fele wejdą do e34
z pełnym szacunkiem ale te fegi nie pasuja do E34.Inna epoka.Moim zdaniem wcale nie pasuja do limuzyny tylko do SUV.
-
Przegrzane BMW 525 12v jak to bedzie dalej jezdzic??????
Lukasz jesli sie nie myle to silniki w E28 i E34 12 zaworowe sa takie same.
-
[E38]GDZIE KUPIC PIERSCIENIE CENTRUJACE?
Ja gdy kupowałem swoja bmke 4 lata temu gosc zanim mi ja sprzedał wymieni amorki jakies 5 mcy wczesniej na bilstain,chyba tak sie to pisze albo bilstein.Jezdze na nich juz 4 lata i powiem wam ze nadal spisuja sie swietnie.
-
Pytanie o filtr oleju do 5HP30
dzieki Pinczer...od 4ech dni mam goraczke,wiec pewnie moja koncentracja dlatego nie jest najlepsza.Pozdrawiam.
-
Pytanie o filtr oleju do 5HP30
Moi drodzy mam pytanie.Czy czesc oil tank lub oil carrier to jest wlasnie filtr oleju w tej skrzyni bo nie wystepuje w spisie czesci nic jako oil filter.Dziekuje.
-
Czy to przepływomierz?
No i ja własnie podałem dane przepływki do diesla 2.5 tds w budzie E39.W E34 nie było przeplywki w tds a w E39 jest.
-
Czy to przepływomierz?
W E39 jest przepływomierz.Nr czesci 13 62 2 246 084 cena w serwisie w niemczech 399 euro.Pozdrawiam.
-
Czy to przepływomierz?
A mnie jedna rzecz zastanawia...jak to sie stało ,ze nie uznali Ci gwarancji na przepływomierz??????
-
Jakie klocki hamulcowe?
Ja kupiłem własnie oryginalne w serwisie w Norwegii,Wyniosły mnie na polsie pieniadze jakies 400zł.Sa super.Jesli textary nie beda duzo tansze to lepiej wez oryginały,zreszta w PL moga byc tansze niz w norwegii.Pozdrawiam.
-
Proszę o poradę w sprawie ZNACZKA :)
a moja rada jest taka...jesli juz tak bardzo chcesz to przykleic to nie na klapie,jakos mi to tam nie pasuje a poza tym jak przykleisz jeszcze 750 to jest to inna czcionka i bedzie sie gryzło.Ja proponuje nad błotnikach i taki pomysł...z uwagi,ze masz shadow line moze zakup te znaczki w kolorze czarnym.Bedzie to wyglądało dosyc subtelnie.Pozdrawiam.
-
[E32] Spalanie v8 3l
Nie wiem czy to moze byc mozliwe,ale moze pozostał jakis bląd w komp[ie i teraz znow dał znac o sobie...zrób reset.Moje auto miało strasznie dziwne objawy,szarpanie skrzyni,było raz strasznie mułowate a innym razem jak rakieta.Stwierdziłem,ze to przepływka bo gaz mi strzelił wiele razy.Pisałem o tym posty.Pp wymianie przepływki prawie zadnej roznicy.Jednak gdy zresetowałem komp efekt porazajacy.szarpanie skrzyni ustapiło i auto ma wreszcie moc 286ciu koni.Pozdrawiam.
-
Gaśnie gdy w baku jest jeszcze 15 litrów
Moj kolega miał to samo...pompka paliwa.Oryginalna w BMW w Niemczech do twojego modelu koszt 120 euro,nr częsci 16.14.1.183.178.Pozdrawiam.
-
Co myślicie o tych lampach?
Moja rada ...zostaw lampy tak jak wyszła Lala z fabryki a cepelią nie profanuj.Pozdrawiam.