Treść opublikowana przez kris1973
-
Szukam speca od pikseli w radio
Czyli u Ciebiewypadaja piksele ? Koles ma tylko podswietlenie na wyswietlaczu bez zadnego info, w sensie nic nie ma na nim.
-
Szukam speca od pikseli w radio
Myslisz ze to wyswietlacz polecial ?
-
Szukam speca od pikseli w radio
Tutaj nie ma efektu znikajacych pixeli. Poprostu znikaja informacje z wyswietlacza, pozostaje tylko podswietlenie nawet jak radio wylaczy sie galka znika po wyjeciu kluczyka. Temperatura/nagrzanie radia nie ma tutaj wplywu?
-
Szukam speca od pikseli w radio
U kolegi zrobil sie pomaranczowy wyswietlacz, lekko podswietlony, wszystko gra znaczy radio i cd ale nic nie widac. Wiecie co to moze byc ? Radio prof z 2006 roku.
-
Piny w radiu bmw prof e90
Widze, ze zawsze mozna liczyc na kolegow z forum tylko czemu za kase. Sami siedza na zagranicznych forach i skamla o pomoc a tu wszystko za kaske. Dla tych co by chcieli montowac pin 1 to + a 6 to gnd w radiu a mikrofon pin 1 +, pin 2 gnd.
-
Wymiana radia
Mowisz, ze w cas ? Na bmwe90post koles ktory to wymienial pisal zeby dorzucic w rad2 3 kody vo i wszystko smiga.
-
Szukam speca od pikseli w radio
Tzn robi się pomarańczowy wyświetlacz i nie widać "napisów" ??
-
e90 325i, WBAVB11080PS46688, Starachowice
kris1973 odpowiedział(a) na adrianCB temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie wiem po co koles robi po 3 takie same zdjecia przodu ? Co do kielicha to pewnie przesadzil z plakiem :mrgreen:
-
Szukam speca od pikseli w radio
A jakie masz objawy i jak stare radio ?
-
Wymiana radia
Oki, dzięki za info. Mikrofonu nie mam podlaczonego fizycznie, zamowilem bede mial w przyszlym tygodniu. Jak widzi wszystko w radiu to trzeba dopisac VO do rad2 ?
-
Wymiana radia
Witam, dziś wymieniałem radio buissnes na professional z BT. Wszystko działa oki, BT, AUX, polecenia głosowe, obsługa z kiery, bez żadnego dodatkowego kodowania. Zauważyłem, że w body wywala mi błąd MASK C56D. Nie dopisywałem vinu auta do radia. Błąd ten może być z tym związany ?? Jak dopisać vin auta do radia ? Błędy odczytywałem BMWhat, niestety nie było opisu przy błędzie.
-
[E60] C090997 - 520d 2008 LCI - wycena
kris1973 odpowiedział(a) na Mauro temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażObawiam sie ze obrazisz sprzedajacego kwota 60 tysiecy ...
-
Piny w radiu bmw prof e90
Witam, szukam info o pinach w 2 kostkach 12 pinowych w radiu professional z blutooth'e z e90. Radio jest z 2011r, chce podlaczyc mikrofon do bt, jest on podpiety na pin 1 i 6. Macie moze jakies info nt ?
-
[EXX, FXX] Carly (dawniej BMWhat) Android, IOS
Po zakupie softu trzeba skontaktowac sie z autorem programu, podac mu dane z google play i dane z paypal wtedy autor wplaci ok 30% wartosci softu na konto paypal, warunek trzeba zebrac 10 osob do zakupu
-
[EXX, FXX] Carly (dawniej BMWhat) Android, IOS
Fajny program, jak na nasze warunki trochę drogi, ale nie muszę ganiać z mackiem do auta żeby sobie błędy przekukać :)
-
[EXX, FXX] Carly (dawniej BMWhat) Android, IOS
jaki link chcesz ? trzeba kupic pelna wersje w google play na androida, innej opcji nie ma, jezeli kupiles to sam sie powinien zaktualizowac
-
E90 LCI BT, AUX, USB (ncs)
Radio i graty w drodze. Radio jest z bt więc żaden moduł nie jest potrzebny. Usb/aux będę miał, znaczy ori gniazdo i kabel. Pytam wcześniej wiadomo ze kwestia dogadanua sie do terminu. Ogarniasz temat czy tak pytasz ?
-
E90 LCI BT, AUX, USB (ncs)
Witam. Jest ktoś w stanie opisać jak zakodować funkcję BT, USB, AUX do e90 LCI ? Kupiłem radio professional z BT a do tej pory miałem buissnes. Wersja radia oczywiście bez navi. W grę wchodzi też zmiana vin w radiu na ten z mojego auta. Mam fejs D-CAN + NCS. Może być odpłatnie. Pzdr
-
[EXX, FXX] Carly (dawniej BMWhat) Android, IOS
Jest wersja 2.92, dziala juz kodowanie, kurde nie mam czasu zeby sie nawet troche pobawic :(
-
[E90] Podlacznie radia Professional
A możesz opisać jak NCS'em to zrobić ?? Na dniach będę miał radio professional z BT i chcę żeby wszystko działało tak jak w oryginale. Kupię wiązkę pod AUX i gniazdo AUX+USB, mikrofon jest tylko problem z wiązką pod mikrofon bo nigdzie nie mogę tego znaleźć ...
- OPS kupić
- OPS kupić
-
[E90][325][N52] Jakie są objawy problemów z przepustnicą?
zacznij od diagnozy, jak pada przepustnica to bedzie blad, jest sterowana elektronicznie, rownie dobrze moze byc ktoras sonda walnieta, nic nie piszzesz o przebiegu auta
-
[E90] Podlacznie radia Professional
Jak mam auto z 01/2009 to tez musze je dokodowac do auta czy powinno wszystko dzialac, pdc, multifunkcja, aux zwykle bez usb ?
-
[E90] Podlacznie radia Professional
A ori wtyczka od buissnes'a nie pasuję ?? Przecież to jest to samo. Światłowodów nie musisz przecież podłączyć. Kilka osób na forum wymieniało buissnes na prof i nic nie trzeba było wymieniać tylko przepiąć radia. Sam się przymierzam do takiej wymiany ale ja mam e90 2009 czyli LCI.