Skocz do zawartości

kris1973

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kris1973

  1. Czyli u Ciebiewypadaja piksele ? Koles ma tylko podswietlenie na wyswietlaczu bez zadnego info, w sensie nic nie ma na nim.
  2. Myslisz ze to wyswietlacz polecial ?
  3. Tutaj nie ma efektu znikajacych pixeli. Poprostu znikaja informacje z wyswietlacza, pozostaje tylko podswietlenie nawet jak radio wylaczy sie galka znika po wyjeciu kluczyka. Temperatura/nagrzanie radia nie ma tutaj wplywu?
  4. U kolegi zrobil sie pomaranczowy wyswietlacz, lekko podswietlony, wszystko gra znaczy radio i cd ale nic nie widac. Wiecie co to moze byc ? Radio prof z 2006 roku.
  5. Widze, ze zawsze mozna liczyc na kolegow z forum tylko czemu za kase. Sami siedza na zagranicznych forach i skamla o pomoc a tu wszystko za kaske. Dla tych co by chcieli montowac pin 1 to + a 6 to gnd w radiu a mikrofon pin 1 +, pin 2 gnd.
  6. kris1973 odpowiedział(a) na kris1973 temat w E90, E91, E92, E93
    Mowisz, ze w cas ? Na bmwe90post koles ktory to wymienial pisal zeby dorzucic w rad2 3 kody vo i wszystko smiga.
  7. Tzn robi się pomarańczowy wyświetlacz i nie widać "napisów" ??
  8. Nie wiem po co koles robi po 3 takie same zdjecia przodu ? Co do kielicha to pewnie przesadzil z plakiem :mrgreen:
  9. A jakie masz objawy i jak stare radio ?
  10. kris1973 odpowiedział(a) na kris1973 temat w E90, E91, E92, E93
    Oki, dzięki za info. Mikrofonu nie mam podlaczonego fizycznie, zamowilem bede mial w przyszlym tygodniu. Jak widzi wszystko w radiu to trzeba dopisac VO do rad2 ?
  11. kris1973 opublikował(a) temat w E90, E91, E92, E93
    Witam, dziś wymieniałem radio buissnes na professional z BT. Wszystko działa oki, BT, AUX, polecenia głosowe, obsługa z kiery, bez żadnego dodatkowego kodowania. Zauważyłem, że w body wywala mi błąd MASK C56D. Nie dopisywałem vinu auta do radia. Błąd ten może być z tym związany ?? Jak dopisać vin auta do radia ? Błędy odczytywałem BMWhat, niestety nie było opisu przy błędzie.
  12. Obawiam sie ze obrazisz sprzedajacego kwota 60 tysiecy ...
  13. Witam, szukam info o pinach w 2 kostkach 12 pinowych w radiu professional z blutooth'e z e90. Radio jest z 2011r, chce podlaczyc mikrofon do bt, jest on podpiety na pin 1 i 6. Macie moze jakies info nt ?
  14. Po zakupie softu trzeba skontaktowac sie z autorem programu, podac mu dane z google play i dane z paypal wtedy autor wplaci ok 30% wartosci softu na konto paypal, warunek trzeba zebrac 10 osob do zakupu
  15. Fajny program, jak na nasze warunki trochę drogi, ale nie muszę ganiać z mackiem do auta żeby sobie błędy przekukać :)
  16. jaki link chcesz ? trzeba kupic pelna wersje w google play na androida, innej opcji nie ma, jezeli kupiles to sam sie powinien zaktualizowac
  17. Radio i graty w drodze. Radio jest z bt więc żaden moduł nie jest potrzebny. Usb/aux będę miał, znaczy ori gniazdo i kabel. Pytam wcześniej wiadomo ze kwestia dogadanua sie do terminu. Ogarniasz temat czy tak pytasz ?
  18. Witam. Jest ktoś w stanie opisać jak zakodować funkcję BT, USB, AUX do e90 LCI ? Kupiłem radio professional z BT a do tej pory miałem buissnes. Wersja radia oczywiście bez navi. W grę wchodzi też zmiana vin w radiu na ten z mojego auta. Mam fejs D-CAN + NCS. Może być odpłatnie. Pzdr
  19. Jest wersja 2.92, dziala juz kodowanie, kurde nie mam czasu zeby sie nawet troche pobawic :(
  20. A możesz opisać jak NCS'em to zrobić ?? Na dniach będę miał radio professional z BT i chcę żeby wszystko działało tak jak w oryginale. Kupię wiązkę pod AUX i gniazdo AUX+USB, mikrofon jest tylko problem z wiązką pod mikrofon bo nigdzie nie mogę tego znaleźć ...
  21. kris1973 odpowiedział(a) na mahoubi temat w Hardware
    Jak to dziala na vm ? Dla siebie da sie cos tym zrobic zeby nie umrzec z nudow ze wzgledu na wolna prace ? Chodzi to na zewnetrznym dysku ? Ile to wazy na chomiku ?
  22. kris1973 odpowiedział(a) na mahoubi temat w Hardware
    maja wersje za 437 euro to jest chyba z hdd ale chodzi to na vm, orientujesz sie czy jest to jak dysk zewnetrzny i mozna to odpalic na kazdym silniejszym sprzecie czy lepiej szukac wersji natywnej
  23. zacznij od diagnozy, jak pada przepustnica to bedzie blad, jest sterowana elektronicznie, rownie dobrze moze byc ktoras sonda walnieta, nic nie piszzesz o przebiegu auta
  24. Jak mam auto z 01/2009 to tez musze je dokodowac do auta czy powinno wszystko dzialac, pdc, multifunkcja, aux zwykle bez usb ?
  25. A ori wtyczka od buissnes'a nie pasuję ?? Przecież to jest to samo. Światłowodów nie musisz przecież podłączyć. Kilka osób na forum wymieniało buissnes na prof i nic nie trzeba było wymieniać tylko przepiąć radia. Sam się przymierzam do takiej wymiany ale ja mam e90 2009 czyli LCI.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.