Treść opublikowana przez emir55
-
problem z predkoscia E36 328i
duży zmniejsza ciśnienie paliwa na listwie
-
problem z predkoscia E36 328i
może być,trzeba sprawdzić, jakie on ma przełożenie
-
problem z predkoscia E36 328i
fabryka nie zakłada kagańca,przy tej prędkości trzeba szukać przyczyny czy filtr paliwa był wymieniany?
-
328i - problemy z obrotami / mocą
Kolego nie ma co spekulować,podłącz auto do kompa i zobaczymy
-
problem z predkoscia E36 328i
napisz o co chodzi,jest za wysoka? :)
-
BMW 316i Urwany waż od Układu Chłodzenia ?
po tej operacji pamiętaj o odpowietrzeniu układu chłodzenia robi się to na otwartej nagrzewnicy gaz zakręć,albo przynajmniej wyjmij bezpiecznik od instalacji gazowej-musi być dojedziesz na benzynie-szerokości
-
320 kopci po hamowaniu silnikiem
trzeba zmierzyć kompresję i jeżeli nie będzie za dobra,to zrobić próbę olejową i będzie wiadomo czy bierze pierścieniami czy przez zawory w M52 ważna jest sprawna odma,jeżeli membrana jest uszkodzona,to też wciągnie sporo oleju do kolektora ssącego
-
BMW 316i Urwany waż od Układu Chłodzenia ?
zdejmij drugi wąż z parownika i połacz ze sobą tzn. z tym urwanym,aby był obwód cieczy nie będzie gazu,ale pojedziesz
-
320 kopci po hamowaniu silnikiem
przepala olej?
-
kreci sie na 4,7 i daje olej przez bagnet 325 tds
sprawdż odmę
-
E36 320I Problem z zaworem odpowietrzającym.
syczenie to może być uszkodzona membrana w odmie
-
[E36] 2.0 dziwne stuki
http://www.realoem.com/bmw/select.do sprawdż tutaj po numerze VIN,czy jest dwumas
-
[E36] 2.0 dziwne stuki
stuki przy gaszeniu,mogą świadczyć o zużytym kole dwumasowym
-
320i M52 przegrzewa sie, brak ogrzewania, zimna chlodnica
trzeba odpowietrzyć układ w zbiorniczku wyrównawczym po dodaniu gazu musi być widoczny strumień płynu odpowietrzaj na otwartej nagrzewnicy
-
Compact e36 2.8 problem z zapłonem?
wymień czujnik, sondy nie powodują ,aż takich objawów ,tym bardziej na zimnym silniku
-
Witam po przerwie i pytam o olej mineralny w E36
wszystkie są dobre,zmieniaj i będzie git
-
e36 2.5 nie ma iskry pompa paliwa nie dziala
Kolego tu znajdziesz schemat kompa http://www.wedophones.com/Manuals/BMW/1995%20BMW%20318i-s-c%20-%20320i%20-%20325i-s-c%20%20Electrical%20Troubleshooting%20Manual.pdf musi załączyć się przekażnik engine control module wtedy włączy się pompa
-
Witam po przerwie i pytam o olej mineralny w E36
są płyny do płukania dobrych firm,wlewasz to na 10min. na pracującym cieplym silniku i potem wymieniasz olej ja zalałbym Valvoline 10W40 Max live i będzie wystarczająco
-
Compact e36 2.8 problem z zapłonem?
silnik odpala na czujniku wałka rozrządu prawdopodobnie ten czujnik wału masz do wymiany podłącz go do kompa
-
Kłopot z olejem 316i
jak ,najbardziej
-
[E36] 2.0 dziwne stuki
może stukać gumowy łącznik,między skrzynią a wałem
-
chlodzenie
żle odpowietrzony,nagrzewnica przy odpowietrzeniu musi być otwarta
-
Jakie amortyzatory BMW E36 320i Touring
BILSTEIN B4
-
Kłopot z olejem 316i
dużo ludzi przy takim przebiegu jeżdzi na pełnym syntetyku ja zalałbym Valvoline 10W40 max live
-
szarpanie auta podczas ruszania po rozgrzaniu
miałem taki przypadek,że szarpał w korkach przy ruszaniu pomogła wymiana sprzęgła