Skocz do zawartości

emir55

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez emir55

  1. emir55 odpowiedział(a) na Paweł B temat w E36
    Vanos pracuje od około 2500obr,i wraca na miejsce przy około 4500 mogą się te wartości nieco różnić
  2. emir55 odpowiedział(a) na misiun2 temat w E36
    wtryskiwacze są takie same,to pewnie i listwa pasuje
  3. emir55 odpowiedział(a) na misiun2 temat w E36
    kompy simensa raczej wszystkie mają EWS w tej 2,0 też powinien być
  4. emir55 odpowiedział(a) na misiun2 temat w E36
    tak,jest
  5. emir55 odpowiedział(a) na misiun2 temat w E36
    niestety tego,nie wiem,trzeba by przymierzyć wtyczki pamiętaj kupując kompa simensa o komplecie osprzętu do EWS,bo nie odpalisz
  6. emir55 odpowiedział(a) na misiun2 temat w E36
    komp od 2,0 ma inne mapy niż 2,5 i wątpię aby to dobrze chodziło,ale nie mam z tym doświadczenia,poza tym tam jest większy filtr powietrza i przepływka jakby co,to mam dobry sam słupek silnika 2,0 95r
  7. emir55 odpowiedział(a) na misiun2 temat w E36
    jeżeli nowy silnik jest na boschu,to musisz wszystko dać boscha wiązkę,komp,czujniki,przepływka,sondy,itp co do łap,nie jestem pewny,choć według mnie powinny pasować wydech też trzeba od 2,5
  8. emir55 odpowiedział(a) na KostekKnz temat w E36
    możliwe,że to taśma,się blokuje jest pod kierą
  9. może w drzwiach jest woda?
  10. może być słaba masa od lamp zobacz też napięcie ładowania
  11. emir55 odpowiedział(a) na joyco temat w E36
    jeżeli czasami jest dobrze,to może coś nie styka? jakiś zimny lut? trudno powiedzieć
  12. emir55 odpowiedział(a) na joyco temat w E36
    według mnie coś na desce przy teście wszystkie zegary powinny ruszyć
  13. na początek, trzeba go podpiąć pod kompa czy obydwa DME są tego samego systemu Bosch lub Simens?
  14. czy komp zmieniony?
  15. na kompie widać pracę sondy i czujnika spalania stukowego
  16. emir55 odpowiedział(a) na majx15 temat w E36
    trudno zrozumieć ten wpis Chodzi o to że zmieniali ją w ciemni z kolegą O.Prince (pewnie jakiś znajomy) na biegu (czyli szybko) i zwarli stycznik (pewnie nie ten co trzeba w dodatku bo po ciemku) Dzięki,jak to dobrze, jest znać języki obce
  17. najpierw zainteresuj się lewarkiem obejrzyj pod spodem połączenia,czy tam jest OK
  18. o ile się orientuję,w 2,8 sprzęgło jest większe
  19. emir55 odpowiedział(a) na majx15 temat w E36
    trudno zrozumieć ten wpis
  20. emir55 odpowiedział(a) na minko12 temat w E36
    wygląda na zapchany wydech
  21. emir55 odpowiedział(a) na olo83 temat w E36
    Kolego,na razie jedyna rada to umyć zachlapane miejsca i zlokalizować wyciek
  22. emir55 odpowiedział(a) na majx15 temat w E36
    masz typowy objaw uszkodzenia opornika dmuchawy tzw.jeża w E36 jest on w różnych miejscach,zależy od typu
  23. Kolego sprzęgło jest żle odpowietrzone poszukaj na forum o odpowietrzeniu sprzęgła spróbuj to zrobić wysprzęgnikiem odkręć go od skrzyni i naciskaj na ten trzpień,oczywiscie wężyk na odpowietrznik i do płynu tak jak pedałem,naciskasz trzpień i luzujesz odpowietrznik sprawdzaj poziom płynu,tam są dwie komory i można nie zauważyć
  24. miałem takie terkotanie,skończyło się na wymianie skrzyni

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.