Treść opublikowana przez Kruk
-
[seria 5] Automatyczna skrzynia biegów GM A5S390R - jej wady
Hmmm u mnie nic nie "tąpa" teraz mam X5 z tą samą skrzynką i cisz a w poprzedniej 530d też była cisza...
-
320d zalany 10w40, nie wykonczy silnika????
Zanim wydacie opinię o zniszczeniu czegokolwiek przez olej to sprawdźcie co pisze w instrukcji swojego autka.
-
320d zalany 10w40, nie wykonczy silnika????
Eee.. bez paniki!!BMW dopuszcza stosowanie 10W40 w swoich dieslach ale pamiętaj aby wymieniać po 10tys.
-
VIN
Dostałem odpowiedź z tego [email protected] ale wysyłałem na formularz kontaktowy z Ich strony. Między bajki należy włożyć niechęć pracowników serwisu BMW .
- VIN
-
Możliwość sprawdzenia przebiegu w E46 z 1999r.
Mogę Cie zapewnić że Kebaby robią to profesjonalnie.
-
VIN
Czytając ten wątek z ciekawości wczoraj wysłałem swój VIN do ASO BMW i dziś rano dostałem wszystko co chciałem i nikt nie żądał pieniędzy!!
-
Możliwość sprawdzenia przebiegu w E46 z 1999r.
Carsoftem sprawdzisz czy przebieg był kręcony tylko i wyłącznie wtedy gdy ktoś kto to robił nie zał się na tym."Profesjonaliści" robią to bez śladowo tzn. zmieniają przebieg we wszystkich trzech miejscach.
-
Możliwość sprawdzenia przebiegu w E46 z 1999r.
Dlatego chcę to sprawdzić w serwisie !!!! To może nie będę sprawdzał w ASO i ty kolego powiesz mi ile moje auto ma przejechane, bo widze że najlepiej się orientujesz. Jak sprawdze to napisze dla zaspokojenia ciekawości. Tylko jak się dowiesz to nie padnij na zawał.... :mrgreen:
-
Wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegow GM
Ten temat był tyle razy wałkowany że daj już spokój.... ETL7045E i tylko ten chociaż teraz pojawiło się sporo zamienników.
-
Wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegow GM
ETL 8072 jest wlewany do skrzyń z silnikami benzynowymi.
-
Regenaracja przekładni kierowniczej - gdzie w 3miescie ?
Firma Nagengast sie tym para.....
-
[ E39 ] Brzęczenie w silniku
Przecież widać że ma 530d :wink:
-
zderzak przedni przed FL i po FL
Pasują kratki,belka.Listwy tak średnio po kombinacjach ale da się założyć,nie pasują za bardzo też nadkola i aby nie było rzeźby trzeba by je też wymienić no i oczywiście halogeny.
-
[ E39 ] Brzęczenie w silniku
Zdejmij osłony z dołu i góry i wtedy sprawdź.
-
Automaty w E39
To razem ze SZFAGREM macie pecha.....
-
soft v32
Dla MK1 MK2 MK3 i MK4 nic....
-
Drgania samochodu
Sprawdź przeguby napędowe przednich kół.
-
jakie usterki
A jakże ... jeździłem jest to naprawdę rewelka ale kto to by mi tankował? To nie USA.
-
[Exx] odpalenie diesla po opróżnieniu baku
Odpowietrzy się sam.Pisze o tym np. w instrukcji aby kręcić rozrusznikiem do zapalenia silnika.
-
jakie usterki
Na szczęście opanowałem swoje zapędy i mam 3.0d :mrgreen:
-
JAKI OLEJ DO BMW E39 3.0 D
ja jeżdżę na oleju spełniającym normę LL98 i wymieniam co 10 do max. 12tys km.
-
Komunikaty kompa pod zegarami.
U mnie wyświetla zawsze to co przed wyłączeniem zapłonu.
-
JAKI OLEJ DO BMW E39 3.0 D
Jesli rzeczywiście spełnia normę Longlife LL04 lub LL98 to oczywiście tak i to można wyczytać w fabrycznej instrukcji.
-
JAKI OLEJ DO BMW E39 3.0 D
wlacze sie do dyskusji. Poniewaz zbliza mi sie wymiana oleju i ze wzgledu na bliskosc niemieckiego serwisu postanowilem tam zasiegnac jezyka. I oto co wyszlo: do mojej buni 530d zalecaja olej 10W40 castrola. Przebieg 220tys. Z tego co czytam wypowiedzi szanownych kolegow wynika ze taki olej nie da rady. a w serwisie daje rade. jak to w koncu jest? komu wierzyc? Dodam, ze wymiana z filtrem kosztuje u nich 140 euro. czy ktos moze cos sensownego powiedziec w tej kwestii?? Instrukcja podaje olej 10W40 jako jeden z zalecanych do silnika 3.0d tylko powstaje pytanie, czy to jest olej, na ktorym mozna zrobic kolejne 20-25tys. km. Bo jezeli nie, to wymiana wychodzi dosc drogo. Aby robić na oleju 20tys czyli jeździć wg. inspekcji w aucie olej musi spełniać LL98.