Treść opublikowana przez Kruk
-
Uszkodzony tuner BM54
A to Ty połasiłeś się na ten uszkodzony z Allegro? http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=488372652
-
e39 radio 2din czy wejdzie
Zobacz na tej akukcji http://allegro.pl/item488992496_kenwood_ddx_6029_dvd_2din_jak_nowka_okazja.html To siedzi w E39.
-
e39 radio 2din czy wejdzie
Mieści się bez problemu ale musisz zastosować specjalna maskownicę. Chciałem to zamontować ale nie wygląda zbyt ciekawie.
-
czego można się dowiedzieć na podstawie VIN-u?
To ja poproszę tego maila , na którego mam wysłać prośbę o rozkodowanie. Czytałem dużo postów na ten temat i pierwsze słyszę :shock: Napisz do jakiegokolwiek autoryzowanego serwisu BMW.Ja pisałem do Foty i odpowiedź dostałem natychmiast.Nie dawno było o tym na forum......
-
czego można się dowiedzieć na podstawie VIN-u?
Usługa rozkodowania wyposażenia jest bezpłatna.Udzielają informacji nawet na e-mail.
-
Czy ktos montował radio 2 DIN w X5 lub E39?
Hmmm.. wygląda to raczej średnio...
-
Wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegow GM
Prawidłowy stan jest przy 50st. :wink:
-
Problem z pompą wtryskową lub wtryskiwaczem. Proszę o pomoc
1150 w serwisie BMW.U Boscha można dostać za 800-900.
-
Wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegow GM
Porównuje do mojej.U mnie przy przebiegu ponad 300tys. opiłków było dużo mniej.
-
Spalanie 3.0i
Jak mogłeś takie szkaradztwo.... :twisted2: :twisted2:
-
Wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegow GM
rozumiem:) widac na foto ze troszke opiłkow było chyba ?? nie?? Raczej nawet sporo tych opiłków.
-
Navi do bmw e46
Sam nie musi być czytnik i aby działało radio to również tuner radiowy. Napisz do Sebast - BMW Klub Polska On się tym zajmuje.
-
Czy ktos montował radio 2 DIN w X5 lub E39?
Czy ktoś montował radio 2 DIN w X5 lub E39?Czy sa takie ramki montażowe z maskownica?Jak to wygląda?Jeśli komuś się to udało to proszę o pochwalenie się.
-
Navi do bmw e46
Niestety trzeba zmienić instalacje(wiązkę).
-
Spalanie 3.0i
Dobry wybór też chciałem X5 3.0i ale po sprawdzeniu ile połyka mam 3.0d.
-
Wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegow GM
Było kupić z Allegro.Pod likiem który podałem zestaw uszczelka i filtr 67zł.
-
Wymiana wtryskiwaczy.Czy ktoś to robił samodzielnie?
Ja bym się za takie rzeczy nie brał ale kolega wymieniał sam i z tego co mówił nie było problemów.
-
Wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegow GM
Patrz tu:http://moto.allegro.pl/item475756974_bmw_e39_e46_z3_filtr_oleju_uszczelka_gm_5l40e.html
-
530d problem z bluetoothem i połączeniem z telefonem
Racja testowałem mojego SPV M650 w E60 i 61 i w obydwu działał.
-
530d regeneracja turbiny?
Mogę polecić warsztat w Kolbudach.Prowadzi go p.Myszkier Większość turbin w Trójmieście przechodzi przez Ich ręce. Osobiście też korzystam z Ich usług i jestem zadowolony.W ostatniej E39 530d robili mi turbinkę i śmigała aż miło.
-
Zalaczajacy sie wentylator ???
Gdzie kolega tam widzi sprzęgło wiskotyczne??? Ja tam widzę tylko wentylator elektryczny. Pzdr, Np. tu widzę: http://www.realoem.com/bmw/partgrp.do?model=AL71&mospid=47634&hg=11&fg=35
-
Zalaczajacy sie wentylator ???
Gdy wisco nie daje rady schładzać silnika wspomaga je wentylator klimy i wbrew pozorom nie widać wzrostu temperatury na zegarach.
-
Zalaczajacy sie wentylator ???
Ja obstawiam uszkodzone wisco.
-
320d zalany 10w40, nie wykonczy silnika????
Tak duże przebiegi są możliwe tylko z olejami spełniającymi normę BMW Longlife więc należy sprawdzić w specyfikacji oleju.
-
320d zalany 10w40, nie wykonczy silnika????
Ze względu na utrudniony rozruch.Castrol 10W40 ma nawet certyfikat BMW Special Oil BMW.Więc nie ma co dramatyzować wystarczy pamietać o wymianie co 10tys.