Skocz do zawartości

Kruk

Główni Moderatorzy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kruk

  1. A to Ty połasiłeś się na ten uszkodzony z Allegro? http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=488372652
  2. Zobacz na tej akukcji http://allegro.pl/item488992496_kenwood_ddx_6029_dvd_2din_jak_nowka_okazja.html To siedzi w E39.
  3. Mieści się bez problemu ale musisz zastosować specjalna maskownicę. Chciałem to zamontować ale nie wygląda zbyt ciekawie.
  4. To ja poproszę tego maila , na którego mam wysłać prośbę o rozkodowanie. Czytałem dużo postów na ten temat i pierwsze słyszę :shock: Napisz do jakiegokolwiek autoryzowanego serwisu BMW.Ja pisałem do Foty i odpowiedź dostałem natychmiast.Nie dawno było o tym na forum......
  5. Usługa rozkodowania wyposażenia jest bezpłatna.Udzielają informacji nawet na e-mail.
  6. Hmmm.. wygląda to raczej średnio...
  7. Prawidłowy stan jest przy 50st. :wink:
  8. 1150 w serwisie BMW.U Boscha można dostać za 800-900.
  9. Porównuje do mojej.U mnie przy przebiegu ponad 300tys. opiłków było dużo mniej.
  10. Kruk odpowiedział(a) na EULEM temat w X5 (E53)
    Jak mogłeś takie szkaradztwo.... :twisted2: :twisted2:
  11. rozumiem:) widac na foto ze troszke opiłkow było chyba ?? nie?? Raczej nawet sporo tych opiłków.
  12. Kruk odpowiedział(a) na Tupac temat w Nawigacja samochodowa
    Sam nie musi być czytnik i aby działało radio to również tuner radiowy. Napisz do Sebast - BMW Klub Polska On się tym zajmuje.
  13. Czy ktoś montował radio 2 DIN w X5 lub E39?Czy sa takie ramki montażowe z maskownica?Jak to wygląda?Jeśli komuś się to udało to proszę o pochwalenie się.
  14. Kruk odpowiedział(a) na Tupac temat w Nawigacja samochodowa
    Niestety trzeba zmienić instalacje(wiązkę).
  15. Kruk odpowiedział(a) na EULEM temat w X5 (E53)
    Dobry wybór też chciałem X5 3.0i ale po sprawdzeniu ile połyka mam 3.0d.
  16. Było kupić z Allegro.Pod likiem który podałem zestaw uszczelka i filtr 67zł.
  17. Ja bym się za takie rzeczy nie brał ale kolega wymieniał sam i z tego co mówił nie było problemów.
  18. Patrz tu:http://moto.allegro.pl/item475756974_bmw_e39_e46_z3_filtr_oleju_uszczelka_gm_5l40e.html
  19. Racja testowałem mojego SPV M650 w E60 i 61 i w obydwu działał.
  20. Kruk odpowiedział(a) na makaron87 temat w E39
    Mogę polecić warsztat w Kolbudach.Prowadzi go p.Myszkier Większość turbin w Trójmieście przechodzi przez Ich ręce. Osobiście też korzystam z Ich usług i jestem zadowolony.W ostatniej E39 530d robili mi turbinkę i śmigała aż miło.
  21. Kruk odpowiedział(a) na J-23 temat w E46
    Gdzie kolega tam widzi sprzęgło wiskotyczne??? Ja tam widzę tylko wentylator elektryczny. Pzdr, Np. tu widzę: http://www.realoem.com/bmw/partgrp.do?model=AL71&mospid=47634&hg=11&fg=35
  22. Kruk odpowiedział(a) na J-23 temat w E46
    Gdy wisco nie daje rady schładzać silnika wspomaga je wentylator klimy i wbrew pozorom nie widać wzrostu temperatury na zegarach.
  23. Kruk odpowiedział(a) na J-23 temat w E46
    Ja obstawiam uszkodzone wisco.
  24. Tak duże przebiegi są możliwe tylko z olejami spełniającymi normę BMW Longlife więc należy sprawdzić w specyfikacji oleju.
  25. Ze względu na utrudniony rozruch.Castrol 10W40 ma nawet certyfikat BMW Special Oil BMW.Więc nie ma co dramatyzować wystarczy pamietać o wymianie co 10tys.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.