Skocz do zawartości

Kruk

Główni Moderatorzy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kruk

  1. Kruk odpowiedział(a) na ice331 temat w E39
    Nie "prawdopodobnie" tylko na pewno gdyż z silnikami 2.5d oraz 3.0d stosowano w E39 tylko skrzynki GM.
  2. Kruk odpowiedział(a) na muras73 temat w inpa, ncs, nfs, winkfp, dis, sss
    Inpą da się zmienić język w autku?Jak?
  3. Kruk odpowiedział(a) na Robin X3 temat w X3 (E83)
    Kurde, doczekałem się... Właściciele drogich BMW kombinują jak oszczędzać na oponach... Się ten kryzys objawia także u nas... :duh: ... Nooo oszczędzają bogaci i nam się opłaci :duh: :mrgreen:
  4. Pin numer 4 (biało-brązowy kabel wtyczka czarna 17pin) w tunerze radiowym to właśnie "mute" dla telefonu.
  5. Raczej będziesz musiał przetoczyć gniazdo bo E39 ma mniejsze. Na lewym słupku masz tabelkę z rozmiarami opon i tego się trzymaj.
  6. To jest całkiem inna wiązka i musisz ją wymienić. ps. wystaw Twoje nawi we właściwej kategorii Allegro to może szybciej zejdzie.
  7. Kruk odpowiedział(a) na alpaczino temat w Nawigacja samochodowa
    Wszystko świetnie tylko komu Ty pomagasz tak bzdetnymi postami?? W szkole to chyba jeszcze nie doszliście do ortografii?? :mrgreen:
  8. Kruk odpowiedział(a) na alpaczino temat w Nawigacja samochodowa
    No to chyba Ci się zdawało.Map do MK4 nie wgrywa się.....
  9. Kruk odpowiedział(a) na Astro temat w X5 (E53)
    Ja pomykam na wielosezonowych cały rok i jest ok.
  10. Kruk odpowiedział(a) na Astro temat w X5 (E53)
    Przetrzepali auto i stwierdzili że jeśli przebieg kluczyka zgadza się z tym który jest w aucie to raczej nie ma sensu dalej sprawdzać i wchodzić w większe koszty gdyż ktoś kto jeśli by nawet cofał to zrobił to tak dobrze że żadne testy nie wykarzą. Podobno najczęściej licznik różni się z tym który jest w kluczyku i aucie. Fakture otrzymałem na połowę wartości auta, pewnie mógłbym większą dostać ale wtedy sprzedający zapłaci większy podatek a co za tym idzie cene by mi podniósł o kilka tysięcy. Może i źle zrobiłem że odpuściłęm, ale mam nadzieję że nic nie padnie. Ja na Wrocławską się dodzwoiłem odrazu, do Fus dopiero na następny dzień a do Bawarii wogule ... Jak narazie wróciłęm autem 250km i jestem zadowolony. Mieliście rację że auto się fajnie zbiera. Wyskakuje komunikat aby sprawdzić poziom płynu w chłodnicy ... a jest go full .. może czujnik uszkodzony ? Jutro jadę rejestrować auto, a gdy to zrobię to wtedy do ASO ciągnę aby wymieniali olej i przy okazji sprawdzili ten komunikat. A może płynu w spryskiwaczach?
  11. Kruk odpowiedział(a) na alpaczino temat w Nawigacja samochodowa
    hmmm.. czy to jakiś kącik samochwały?? Czy chodzi o coś innego?
  12. Kruk odpowiedział(a) na ice331 temat w DSC,ASC,ABS, PDC
    A w X5 gdzie montują kamery?
  13. hehe... dobre :mrgreen: Cofnij o jedna strone....
  14. Aby wyjąć kanapę musisz odkręcić uchwyty kratki te koło nóg pasażerów. Dalej możesz prowadzić kable pod tapicerką podłogi i przejść na tunel środkowy pod siedzeniem a później prosto do konsoli.Tak idzie oryginalna wiązka radia.
  15. Kruk odpowiedział(a) na mistrzu_arek temat w E39
    Możesz też podać napięcie na zaciski rozruchowe w komorze silnika i otworzyć elektrycznie :wink:
  16. Mam fejs od Nerwusa i Inpę.Działa pięknie i bez problemu. Mam pytanko do doświadczonych: jakie powinny być korekcje na wtryskach 3.0d i przy jakich obrotach?Jakie powinno być ciśnienie pompy wysokiego ciśnienia?
  17. Kruk odpowiedział(a) na jarosjaros temat w E39
    Zanim będziesz wybierał wygląd z przodu sprawdź ilość gniazd podłączeniowych z tyłu.Były dwa rodzaje z dwoma oraz z trzema gniazdami zależnie od tego czy auto miało fabrycznie nawi czy tez nie.
  18. Kruk odpowiedział(a) na mariuszsuchy temat w Nawigacja samochodowa
    "Czytnik" to komputer nawigacji!!Możesz podłączyć DVD do wyjścia AV tunera TV.Poszukaj było na forum.
  19. Kruk odpowiedział(a) na mariuszsuchy temat w Nawigacja samochodowa
    Czytnik jest tylko do map.Możesz dokupić odtwarzacz samochodowy DVD i podłączyć jeśli masz tuner TV.
  20. Jeśli nie ma fabrycznie to trzeba dokupić wiązkę rozszerzającą, tuner TVi parę gratów.Napisz do Sebasta(moderator na tym forum) on się tym zajmuje.
  21. MKIII w E46 są od 06.2000.Popatrz tu:http://www.x5world.com/articles/all-bmw/navigation/9458-bmw-navigation-system-faq.html
  22. Wiadomo jak skrzynia sprawna to chodzi płynnie.Moja bez remontu też chodzi idealnie zresztą z inną bym auta nie kupił.
  23. Jak masz tuner TV to zadziała bez problemu.
  24. :mrgreen: Nie monitora tylko tunera TV.Tuner w touringu znajduje się pod podłoga bagażnika między kołem zapasowym a siedzeniem tylnym.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.