Treść opublikowana przez Kruk
-
Automat i wymiana oleju
Nie "prawdopodobnie" tylko na pewno gdyż z silnikami 2.5d oraz 3.0d stosowano w E39 tylko skrzynki GM.
-
INPA
Inpą da się zmienić język w autku?Jak?
-
[X3, E83] zabkowanie opon
Kurde, doczekałem się... Właściciele drogich BMW kombinują jak oszczędzać na oponach... Się ten kryzys objawia także u nas... :duh: ... Nooo oszczędzają bogaci i nam się opłaci :duh: :mrgreen:
-
[e39] Radio Mute Signal
Pin numer 4 (biało-brązowy kabel wtyczka czarna 17pin) w tunerze radiowym to właśnie "mute" dla telefonu.
-
Koła do e39...Będą pasowały??????
Raczej będziesz musiał przetoczyć gniazdo bo E39 ma mniejsze. Na lewym słupku masz tabelkę z rozmiarami opon i tego się trzymaj.
-
[E39] Wymiana radia Reverse na Buisnes z MID
To jest całkiem inna wiązka i musisz ją wymienić. ps. wystaw Twoje nawi we właściwej kategorii Allegro to może szybciej zejdzie.
-
navi mk4
Wszystko świetnie tylko komu Ty pomagasz tak bzdetnymi postami?? W szkole to chyba jeszcze nie doszliście do ortografii?? :mrgreen:
-
navi mk4
No to chyba Ci się zdawało.Map do MK4 nie wgrywa się.....
-
Pomoc w zakupie
Ja pomykam na wielosezonowych cały rok i jest ok.
-
Pomoc w zakupie
Przetrzepali auto i stwierdzili że jeśli przebieg kluczyka zgadza się z tym który jest w aucie to raczej nie ma sensu dalej sprawdzać i wchodzić w większe koszty gdyż ktoś kto jeśli by nawet cofał to zrobił to tak dobrze że żadne testy nie wykarzą. Podobno najczęściej licznik różni się z tym który jest w kluczyku i aucie. Fakture otrzymałem na połowę wartości auta, pewnie mógłbym większą dostać ale wtedy sprzedający zapłaci większy podatek a co za tym idzie cene by mi podniósł o kilka tysięcy. Może i źle zrobiłem że odpuściłęm, ale mam nadzieję że nic nie padnie. Ja na Wrocławską się dodzwoiłem odrazu, do Fus dopiero na następny dzień a do Bawarii wogule ... Jak narazie wróciłęm autem 250km i jestem zadowolony. Mieliście rację że auto się fajnie zbiera. Wyskakuje komunikat aby sprawdzić poziom płynu w chłodnicy ... a jest go full .. może czujnik uszkodzony ? Jutro jadę rejestrować auto, a gdy to zrobię to wtedy do ASO ciągnę aby wymieniali olej i przy okazji sprawdzili ten komunikat. A może płynu w spryskiwaczach?
-
navi mk4
hmmm.. czy to jakiś kącik samochwały?? Czy chodzi o coś innego?
-
E39-kamera cofania
A w X5 gdzie montują kamery?
-
poprowadzenie kabli przez autko-rozebranie tapicerek touring
Musi zejść.
-
ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4
hehe... dobre :mrgreen: Cofnij o jedna strone....
-
poprowadzenie kabli przez autko-rozebranie tapicerek touring
Aby wyjąć kanapę musisz odkręcić uchwyty kratki te koło nóg pasażerów. Dalej możesz prowadzić kable pod tapicerką podłogi i przejść na tunel środkowy pod siedzeniem a później prosto do konsoli.Tak idzie oryginalna wiązka radia.
-
S.O.S. - akumulator
Możesz też podać napięcie na zaciski rozruchowe w komorze silnika i otworzyć elektrycznie :wink:
-
BMW INTERFEJS SOFT - CKM-EDIABAS-GT1-DIS-SSS i INNE
Mam fejs od Nerwusa i Inpę.Działa pięknie i bez problemu. Mam pytanko do doświadczonych: jakie powinny być korekcje na wtryskach 3.0d i przy jakich obrotach?Jakie powinno być ciśnienie pompy wysokiego ciśnienia?
-
Roznica miedzy zegarami e39
Zanim będziesz wybierał wygląd z przodu sprawdź ilość gniazd podłączeniowych z tyłu.Były dwa rodzaje z dwoma oraz z trzema gniazdami zależnie od tego czy auto miało fabrycznie nawi czy tez nie.
-
navi a dvd
"Czytnik" to komputer nawigacji!!Możesz podłączyć DVD do wyjścia AV tunera TV.Poszukaj było na forum.
-
navi a dvd
Czytnik jest tylko do map.Możesz dokupić odtwarzacz samochodowy DVD i podłączyć jeśli masz tuner TV.
-
Telewizja w E46
Jeśli nie ma fabrycznie to trzeba dokupić wiązkę rozszerzającą, tuner TVi parę gratów.Napisz do Sebasta(moderator na tym forum) on się tym zajmuje.
-
ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4
MKIII w E46 są od 06.2000.Popatrz tu:http://www.x5world.com/articles/all-bmw/navigation/9458-bmw-navigation-system-faq.html
-
[seria 5] Automatyczna skrzynia biegów GM A5S390R - jej wady
Wiadomo jak skrzynia sprawna to chodzi płynnie.Moja bez remontu też chodzi idealnie zresztą z inną bym auta nie kupił.
-
[E38][E39] Montaż kamery cofania
Jak masz tuner TV to zadziała bez problemu.
-
AV w e39(telewizor)
:mrgreen: Nie monitora tylko tunera TV.Tuner w touringu znajduje się pod podłoga bagażnika między kołem zapasowym a siedzeniem tylnym.