Treść opublikowana przez Kruk
-
530d regeneracja turbiny?
Jak kupisz ujechaną diesla czy benzynę to jedno i drugie będzie złomem. Mam X5 3.0d a paliłem się do 3.0i lub 4.4 ale do czasu aż miałem okazje pojeździć i tankować takiego potwora.W mieście ten 3.0i palił nawet powyżej 20L/100km gdzie w 3.0d mieszczę się w 14L. Kiedyś też mówiłem że BMW diesel to traktor ale to było do czasu ... Kupiłem pierwszego diesla i to TDSa i od tego czasu tylko olej napędowy...
-
INPA
Na 100% można za pomocą Navcodera http://www.x5world.com/navigation-system/51085-navcoder-v2-5-20-released.html W e39? Programowo odblokować się da? Bez żadnego dodatkowego kabelka itp? Pierwsze słyszę ... :jawdrop: Oczywiście :mrgreen: Navcoder sobie świetnie z tym radzi.Właśnie kończę tłumaczenie programu na nasz język więc za parę dni będzie dostępna wersja PL.
-
Gdzie znajduje się kabel anteny GPS w e39 Touring?
- Lapy po lifcie, sciagniecie klosza
Jeśli lampa jest sklejona "gumą" to lepiej oddać fachowcom.Można to zrobić samemu ale jest to dość ryzykowne bo wymaga podgrzania do 120°C i to całej lampy.- INPA
Na 100% można za pomocą Navcodera http://www.x5world.com/navigation-system/51085-navcoder-v2-5-20-released.html- Lapy po lifcie, sciagniecie klosza
Są firmy które robią każdą lampę bez marudzenia.Na każdy klej są sposoby. :mrgreen: Poczytaj na X5world tam mają chyba największe doświadczenie.- Lapy po lifcie, sciagniecie klosza
Ja mam taką zasadę, że nigdy nie wierzę handlarzowi części samochodowych. Zdecydowana większość z nich to oszuści i zawodowi kłamcy, szczególnie ci z giełdy. Przeczytaj post kolegi Adimaska - jest pod Twoim. Wszystkie lampy w E39 po lifcie da się rozebrać , sprawdź u innego fachowca. A nigdy nie wierz takiemu który twierdzi że w 2004 wyprodukowano jakąkolwiek E39!!- Pytanie o navi 16:9
A tu masz jeszcze montaż zestawu nawigacjo do E39.Są tam też anteny. http://www.kb97.co.uk/satnav/pdf/e39guide.pdf- Pytanie o navi 16:9
Jeśli masz już zakupiony tuner TV to tak jak pisze kruk musisz dokupić wiązkę rozszerzającą i anteny bo gdyby była konieczna wymiana całej wiązki to bunie trzeba by było w środku rozbierać :roll2: kruk203 dobrze radzi a Pan Sebastian mi też kiedyś pomógł właśnie z instalacją także mogę potwierdzić że jest specem jakich mało :cool2: Sebast od kilku miesiecy chyba nie pojawia sie juz na forum - od tak dawna nic nie napisal :) a wie ktos z Was, gdzie powinna byc zamontowana antena tv? dzieki za pomoc Sebast bywa często na Allegro:http://allegro.pl/item562145533_lcd_do_monitora_do_nawigacji_bmw_e39_e38_gwarancja.html- Lapy po lifcie, sciagniecie klosza
Jeśli są brudne w środku to jedyny sposób bez rozkręcania.Chociaż spotkałem się z opisem gościa który wymontował lampy wyjął żarówki i regulację elektryczną i płukał wodą destylowaną.Ponoć działają.- Lapy po lifcie, sciagniecie klosza
Spróbuj wyjąć wszystkie żarówki i wydmuchaj sprężonym powietrzem.- Pytanie o navi 16:9
Nic nie musisz wymieniać.Musisz dokupić wiązkę rozszerzającą i anteny .Napisz do Sebasta.- Lapy po lifcie, sciagniecie klosza
To Twoj fachowiec wprowadza Cie w błąd- Lapy po lifcie, sciagniecie klosza
Nie każdą. Lamp z końcówki produkcji modelu e39 i kupionych w ASO po zakończeniu produkcji modelu nie da się rozkleić na ciepło. Powiedział mi to facet który zajmuję się naprawą i przeróbkami reflektorów (wymieniał mi regulatory w reflektorze). Potrafił to poznać patrząc na lampę. Jedną mam z 2008 roku (wymiana w ASO na nową po stłuczce) i powiedział, że tej nie da się rozebrać gdyby coś stało się z regulatorami. Ale tu sie pytaja o lampy w oryginale czyli zamontowane fabrycznie!!- Lapy po lifcie, sciagniecie klosza
Każdą lampę po lifcie w E39 rozklejasz na ciepło ,żaden klej nie ma się topić tylko zmięknąć.Najprościej włożyć lampę do piekarnika nagrzanego do 60-80st.C i przy użyciu rękawic oddzielić klosz od lampy. Wypróbowane!!!- BMW INTERFEJS SOFT - CKM-EDIABAS-GT1-DIS-SSS i INNE
Dzięki kolego Hunter!!! :hand: Dis śmiga!! :modlitwa: :clap:- X5 - angel eyes do wersji przed liftingiem
a jakis pomysl dla X3 ze zwyklymi swiatlami na taki bajer?? Ależ proszę: http://www.x3world.com/articles/x3/lights/9616-angel-eyes-retrofit-x3.html http://www.x5world.com/articles/x3/lights/9588-angel-eyes-bmw-x3.html#post81477- swiatlo przeciwmgielne z tylu
Ściągnij WDS tam masz wszystkie schematy elektryczne do każdej BMW.- [seria 5] Automatyczna skrzynia biegów GM A5S390R - jej wady
Prawidłowa adaptacja: 1. Ruszamy spokojnie do ok 80 km/h. Zwalniamy, hamujemy do zatrzymania i stoimy minute na D 2. Kolejny raz 0 - 80 km/h i stoimy na D. 3. Tym razem trochę mocniej przyspieszamy do 80 km/h, znowu minuta na D 4. Ostatni raz można do 120 km/h , troszkę szybciej niż poprzednio, znowu minute na D. 5. Gasimy, wyłaczamy stacyjke. 6. Gotowe. Ha i tu bym się spierał.Kilka razy robiłem adaptację w tej i poprzedniej bemce i najlepsze efekty uzyskiwałem jeżdżąc "normalnie" tzn. tak jak na codzień.- [seria 5] Automatyczna skrzynia biegów GM A5S390R - jej wady
Adaptacja dokona się sama tzn. program skrzyni nauczy się Twojego stylu jazdy.Auto słabo się zbiera bo zapewne skasowałeś też adaptacje kompa. silnika?Pojeździsz kilkadziesiąt kilometrów i będzie ok.- [X3] Dołożenie tunera TV.
Napisz do Sebast - BMW Klub Polska ,On zajmuje się tym. Na 100% sam tuner nie wystarczy w X5 trzeba dokupić tuner, wiązkę rozszerzającą i anteny a jak w X3 to Sebast prawdę Ci powie.....- Ringi od kiedy?
Bez ringów.Lampy po lifcie(z ringami) są dokładnie od 01.09.2000r. Nigdy nie były montowane wcześniej nawet na zamówienie.- INPA
Dzięki.Działa.- ile oleju do skrzyni A5S390R
Fabryka podaje: A5S360R 9,0L A5S390R 8,4L I teoretycznie tyle powinno wejść przy wymianie dynamicznej ale w praktyce aby dobrze to zrobić trzeba zużyć min.1 litr więcej.- INPA
Inpa pięknie pomykała ale musiałem wymienić dysk na większy i po ponownej instalacji sytemu Inpa nie komunikuje się z autem.W pozycji stacyjki I pali się na czarno Batery i Ignition a po przełączeniu w pozycję II gaśnie Ignition.Fejs Nerwusa na RS. Co mam źle?? - Lapy po lifcie, sciagniecie klosza
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.