Skocz do zawartości

Kruk

Główni Moderatorzy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kruk

  1. Kruk odpowiedział(a) na makaron87 temat w E39
    Jak kupisz ujechaną diesla czy benzynę to jedno i drugie będzie złomem. Mam X5 3.0d a paliłem się do 3.0i lub 4.4 ale do czasu aż miałem okazje pojeździć i tankować takiego potwora.W mieście ten 3.0i palił nawet powyżej 20L/100km gdzie w 3.0d mieszczę się w 14L. Kiedyś też mówiłem że BMW diesel to traktor ale to było do czasu ... Kupiłem pierwszego diesla i to TDSa i od tego czasu tylko olej napędowy...
  2. Kruk odpowiedział(a) na muras73 temat w inpa, ncs, nfs, winkfp, dis, sss
    Na 100% można za pomocą Navcodera http://www.x5world.com/navigation-system/51085-navcoder-v2-5-20-released.html W e39? Programowo odblokować się da? Bez żadnego dodatkowego kabelka itp? Pierwsze słyszę ... :jawdrop: Oczywiście :mrgreen: Navcoder sobie świetnie z tym radzi.Właśnie kończę tłumaczenie programu na nasz język więc za parę dni będzie dostępna wersja PL.
  3. Kruk odpowiedział(a) na decard86 temat w E39
    Jeśli lampa jest sklejona "gumą" to lepiej oddać fachowcom.Można to zrobić samemu ale jest to dość ryzykowne bo wymaga podgrzania do 120°C i to całej lampy.
  4. Kruk odpowiedział(a) na muras73 temat w inpa, ncs, nfs, winkfp, dis, sss
    Na 100% można za pomocą Navcodera http://www.x5world.com/navigation-system/51085-navcoder-v2-5-20-released.html
  5. Kruk odpowiedział(a) na decard86 temat w E39
    Są firmy które robią każdą lampę bez marudzenia.Na każdy klej są sposoby. :mrgreen: Poczytaj na X5world tam mają chyba największe doświadczenie.
  6. Kruk odpowiedział(a) na decard86 temat w E39
    Ja mam taką zasadę, że nigdy nie wierzę handlarzowi części samochodowych. Zdecydowana większość z nich to oszuści i zawodowi kłamcy, szczególnie ci z giełdy. Przeczytaj post kolegi Adimaska - jest pod Twoim. Wszystkie lampy w E39 po lifcie da się rozebrać , sprawdź u innego fachowca. A nigdy nie wierz takiemu który twierdzi że w 2004 wyprodukowano jakąkolwiek E39!!
  7. A tu masz jeszcze montaż zestawu nawigacjo do E39.Są tam też anteny. http://www.kb97.co.uk/satnav/pdf/e39guide.pdf
  8. Jeśli masz już zakupiony tuner TV to tak jak pisze kruk musisz dokupić wiązkę rozszerzającą i anteny bo gdyby była konieczna wymiana całej wiązki to bunie trzeba by było w środku rozbierać :roll2: kruk203 dobrze radzi a Pan Sebastian mi też kiedyś pomógł właśnie z instalacją także mogę potwierdzić że jest specem jakich mało :cool2: Sebast od kilku miesiecy chyba nie pojawia sie juz na forum - od tak dawna nic nie napisal :) a wie ktos z Was, gdzie powinna byc zamontowana antena tv? dzieki za pomoc Sebast bywa często na Allegro:http://allegro.pl/item562145533_lcd_do_monitora_do_nawigacji_bmw_e39_e38_gwarancja.html
  9. Kruk odpowiedział(a) na decard86 temat w E39
    Jeśli są brudne w środku to jedyny sposób bez rozkręcania.Chociaż spotkałem się z opisem gościa który wymontował lampy wyjął żarówki i regulację elektryczną i płukał wodą destylowaną.Ponoć działają.
  10. Kruk odpowiedział(a) na decard86 temat w E39
    Spróbuj wyjąć wszystkie żarówki i wydmuchaj sprężonym powietrzem.
  11. Nic nie musisz wymieniać.Musisz dokupić wiązkę rozszerzającą i anteny .Napisz do Sebasta.
  12. Kruk odpowiedział(a) na decard86 temat w E39
    To Twoj fachowiec wprowadza Cie w błąd
  13. Kruk odpowiedział(a) na decard86 temat w E39
    Nie każdą. Lamp z końcówki produkcji modelu e39 i kupionych w ASO po zakończeniu produkcji modelu nie da się rozkleić na ciepło. Powiedział mi to facet który zajmuję się naprawą i przeróbkami reflektorów (wymieniał mi regulatory w reflektorze). Potrafił to poznać patrząc na lampę. Jedną mam z 2008 roku (wymiana w ASO na nową po stłuczce) i powiedział, że tej nie da się rozebrać gdyby coś stało się z regulatorami. Ale tu sie pytaja o lampy w oryginale czyli zamontowane fabrycznie!!
  14. Kruk odpowiedział(a) na decard86 temat w E39
    Każdą lampę po lifcie w E39 rozklejasz na ciepło ,żaden klej nie ma się topić tylko zmięknąć.Najprościej włożyć lampę do piekarnika nagrzanego do 60-80st.C i przy użyciu rękawic oddzielić klosz od lampy. Wypróbowane!!!
  15. Dzięki kolego Hunter!!! :hand: Dis śmiga!! :modlitwa: :clap:
  16. a jakis pomysl dla X3 ze zwyklymi swiatlami na taki bajer?? Ależ proszę: http://www.x3world.com/articles/x3/lights/9616-angel-eyes-retrofit-x3.html http://www.x5world.com/articles/x3/lights/9588-angel-eyes-bmw-x3.html#post81477
  17. Kruk odpowiedział(a) na lukjod temat w X5 (E53)
    Ściągnij WDS tam masz wszystkie schematy elektryczne do każdej BMW.
  18. Prawidłowa adaptacja: 1. Ruszamy spokojnie do ok 80 km/h. Zwalniamy, hamujemy do zatrzymania i stoimy minute na D 2. Kolejny raz 0 - 80 km/h i stoimy na D. 3. Tym razem trochę mocniej przyspieszamy do 80 km/h, znowu minuta na D 4. Ostatni raz można do 120 km/h , troszkę szybciej niż poprzednio, znowu minute na D. 5. Gasimy, wyłaczamy stacyjke. 6. Gotowe. Ha i tu bym się spierał.Kilka razy robiłem adaptację w tej i poprzedniej bemce i najlepsze efekty uzyskiwałem jeżdżąc "normalnie" tzn. tak jak na codzień.
  19. Adaptacja dokona się sama tzn. program skrzyni nauczy się Twojego stylu jazdy.Auto słabo się zbiera bo zapewne skasowałeś też adaptacje kompa. silnika?Pojeździsz kilkadziesiąt kilometrów i będzie ok.
  20. Napisz do Sebast - BMW Klub Polska ,On zajmuje się tym. Na 100% sam tuner nie wystarczy w X5 trzeba dokupić tuner, wiązkę rozszerzającą i anteny a jak w X3 to Sebast prawdę Ci powie.....
  21. Kruk odpowiedział(a) na Robert325 temat w E39
    Bez ringów.Lampy po lifcie(z ringami) są dokładnie od 01.09.2000r. Nigdy nie były montowane wcześniej nawet na zamówienie.
  22. Kruk odpowiedział(a) na muras73 temat w inpa, ncs, nfs, winkfp, dis, sss
    Dzięki.Działa.
  23. Kruk odpowiedział(a) na Maniek75 temat w E39
    Fabryka podaje: A5S360R 9,0L A5S390R 8,4L I teoretycznie tyle powinno wejść przy wymianie dynamicznej ale w praktyce aby dobrze to zrobić trzeba zużyć min.1 litr więcej.
  24. Kruk odpowiedział(a) na muras73 temat w inpa, ncs, nfs, winkfp, dis, sss
    Inpa pięknie pomykała ale musiałem wymienić dysk na większy i po ponownej instalacji sytemu Inpa nie komunikuje się z autem.W pozycji stacyjki I pali się na czarno Batery i Ignition a po przełączeniu w pozycję II gaśnie Ignition.Fejs Nerwusa na RS. Co mam źle??

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.