Treść opublikowana przez Kruk
-
[seria 5] Automatyczna skrzynia biegów GM A5S390R - jej wady
Gdzieś na forum jest opis adaptacji skrzyni ale ja po prostu jeżdżę jak co dzień.
-
Zalalem ultimate diesel i kłopot
A ciśnienie w normie?Jak miałem 2,8 na jednym wtrysku to silnikiem rzucało jak padliną.
-
[330xd e46] Mix nawigacji mk2/mk3
To jest zwykły zestaw do 09.2001.Komputer-czytnik MK3 i wyświetlacz 4:3. Zmień monitor będzie ładniej :wink:
-
Zalalem ultimate diesel i kłopot
A na ile korekcje Ci się rozjechały?
-
szarpie przy deptaniu i nie jedzie powyżej 140 km/h
Prawdopodobnie kończy się pompa paliwa lub zapchany filtr.
- Gaśnie podczas jazdy.
-
pomocy z dvd
Napisz do Sebasta na priv to na pewno Ci doradzi.
-
pomocy z dvd
Piny 6 i 15 wejście video i 4 i 5 wejście audio w białej wtyczce tunera TV. Trochę moglibyście poszukać bo było wiele razy na forum.
-
wejście AV w navi 16:9
Tak dokładnie tam.
-
wejście AV w navi 16:9
Wpinasz się pod białe wyjście.Jeśli masz przejściówkę z kostkami to tylko przepinasz a jeśli kupisz z pinami to rozbierasz wtyczkę i uzupełniasz piny.
-
Bio-ester - opinie
Nie wiem jak się nazywa ten pakiet.Pracownik serwisu przy przeglądzie podał mi to jako ciekawostkę w moim aucie zainstalowana na życzenie kupującego.
-
Wyjscie Audio-video w 39 po liftingu (monitor 16:9)
Napisz do Sebasata moderatora tego działo On ma.
-
Automat i wymiana oleju
sprawdzilem cena uszczelki z filtrem w oplu 890 zł :duh: kupię "orginał" w bmw za 217 zeta, w filterki za 30 zł z midpartsa to jakoś nie wierzę O to ciekawe :?:
-
Bio-ester - opinie
Hehe.. ale ja zrobiłem tą 530d prawie 100tys z czego może z 10tys na biopaliwie.Zapomniałem dodać że w wyposażeniu mojego auta w serwisie stwierdzono biopakiet.Ponoć jest coś takiego. Acha i w serwisie twierdzą że stosowanie tegoż paliwa może skutkować jedynie przeciekami. Jak kolega prosił piszcie o swoich doświadczeniach a nie sąsiada szwagra czy jeszcze kogoś innego.
-
Bio-ester - opinie
Kolega pyta o doświadczenia więc piszę.X5 jeszcze nie tankowałem biodieslem ale przy okazji spróbuję. Poczytajcie tu o doświadczeniach kolegów:http://bmw-tds.pl/forum/viewtopic.php?t=223
-
Bio-ester - opinie
Piszcie co chcecie ja pomykałem 530d na bio paliwku i nic się nie działo.Brak dymu czy spadku mocy.Nic mi się nie zepsuło w instalacji paliwowej!!
-
jak rozebrac konsole srodkowa - panel nawiewu
Możesz też wyjąć pierwsze radio i wypchnąć panel ze środka.
-
[seria 5] Automatyczna skrzynia biegów GM A5S390R - jej wady
Zajeżdżony każdy będzie "parch" a manualu padnie Mu sprzęgło z kołem dwu masowym i ta sama polka.... Wole wymienić dwumase ze sprzęgłem,aniżeli jeżdzić z automatem i myśleć codziennie czy nic się nie sypnie.Nawet po naprawie automatu to i tak nie będzie jeżdziło jak fabryka.W manualu wymienisz wszystko i dalej będzie fabryka :twisted: Jakbym miał pewność co do dobrej naprawy automatu to już dawno bym nim jeżdził.Lecz nie ma w polsce żadnej porządnej firmy która naprawi automat zgodnie ze sztuką,a nawet jak się mu uda to póżniej przy byle jakiej awari wypina się dupskiem do klienta.Z resztą przy mojej jeżdzie każdy automat się podda :lol: Kolego jak piszesz o czym to pisz z doświadczenia.Zepsuł Ci się kiedyś automat?Ja zajeżdżam kolejny a nogę mam ciężką i jak dotąd tylko przyjemność z jazdy bez awarii. Ale rozumiem Cię jak miałem manuala też mówiłem że to dla bab. Nie zrozumiałeś mnie :D lubie automaty i też chętnie bym sobie taki sprawił.Lecz jest bardzo duże prawdopodobieństwo ,że się wysra w mniej odpowiednim momencie :lol: .Po prostu nie mam nikogo w pobliżu mojego miejsca zamieszkania,który by ogarniał automaty.Z resztą nigdzie takich osób nie ma :D chyba :mrgreen: Nie jest tak źle jak już będziesz miał automat i Ci sie zepsuje napisz do mnie dam Ci namiary na kogoś kto naprawi i to dobrze.
-
[seria 5] Automatyczna skrzynia biegów GM A5S390R - jej wady
Zajeżdżony każdy będzie "parch" a manualu padnie Mu sprzęgło z kołem dwu masowym i ta sama polka.... Wole wymienić dwumase ze sprzęgłem,aniżeli jeżdzić z automatem i myśleć codziennie czy nic się nie sypnie.Nawet po naprawie automatu to i tak nie będzie jeżdziło jak fabryka.W manualu wymienisz wszystko i dalej będzie fabryka :twisted: Jakbym miał pewność co do dobrej naprawy automatu to już dawno bym nim jeżdził.Lecz nie ma w polsce żadnej porządnej firmy która naprawi automat zgodnie ze sztuką,a nawet jak się mu uda to póżniej przy byle jakiej awari wypina się dupskiem do klienta.Z resztą przy mojej jeżdzie każdy automat się podda :lol: Kolego jak piszesz o czym to pisz z doświadczenia.Zepsuł Ci się kiedyś automat?Ja zajeżdżam kolejny a nogę mam ciężką i jak dotąd tylko przyjemność z jazdy bez awarii. Ale rozumiem Cię jak miałem manuala też mówiłem że to dla bab.
-
Wymiana oleju w X5
Musi spełniać normę BMW np. LL04 nie olejów specjalnie do X5.BMW zalewa fabrycznie i w serwisach Castrola SLX.
-
[seria 5] Automatyczna skrzynia biegów GM A5S390R - jej wady
Zajeżdżony każdy będzie "parch" a manualu padnie Mu sprzęgło z kołem dwu masowym i ta sama polka....
-
Jak zdjąć tapicerkę drzwi kierowcy.
Dzięki w życiu bym się nie domyślił :D
-
[seria 5] Automatyczna skrzynia biegów GM A5S390R - jej wady
Daj więcej gdzieś z 34tys.minimum.
-
[seria 5] Automatyczna skrzynia biegów GM A5S390R - jej wady
Jak mówią "życie to nie M jak miłość" z takim przebiegiem to kto Ci kupi??!! Nie oszukuj się poza tym zrób lepsze zdjęcia w ładnej scenerii. Nie dawno sprzedałem taką z 2000r. przed liftem drożej niż teraz masz swoją wystawioną.Zwiększ cenę i zmiejsz przebieg bo wg. stanu wygląda na 176tys. :8)
-
[seria 5] Automatyczna skrzynia biegów GM A5S390R - jej wady
Dobry opis dużo zdjęć i znajdzie się chętny wg. staropolskiego przysłowia"każda zmora znajdzie swego amatora"