Skocz do zawartości

Kruk

Główni Moderatorzy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kruk

  1. D3M ATF (Dexron III/Mercon) ? GM wskazał go jako właściwy ? A Mobil ATF 320 który mi wczoraj wlali ? Nie sprawdziłem jeszcze jak rusza na tym oleju z rana - dzisiaj była kumpla kolej jechać do pracy. Wczoraj wracając z wymiany nie zauważyłem różnicy w pracy skrzyni. Adaptacji tym razem nie skasowali a może trzeba by to zrobić ? Twój olej spełnia normę GM Dexron III G-34075 wiec nadaje sie do A5S390R
  2. Raczej są różnice. Facet o którym wspomniał brokat_ po dłuższej rozmowie przyznał się że kiedyś miał problem ze skrzynią w Fordzie. Wlał po naprawie olej jaki uważał za właściwy. Klient wrócił z reklamacją - bardzo podobna sprawa jak u mnie z tym że auto nie ruszało bez gazu na R. Mówił że miał poważnego gwoździa z tym, skrzynie rozebrał ponownie dla sprawdzenia ale wszystko było w porządku. Drążył temat i dowiedział się że skrzynię którą robił zalewa się wyłącznie ELT 7045E (dla tego oleju nie ma zamiennika, to specjalny płyn dla niektórych skrzyń GM). Nie chciało mu się wierzyć że olej ma takie znaczenie ale wlał odpowiedni i po problemie. Teraz stosuje wyłącznie oleje zalecane przez producenta skrzyni. Już jest zamiennik do ETL7045E. To Petro Canada.
  3. Wskazuje to na kończącą się pompę paliwa te pod kierowcą.Sprawdź ciśnienie paliwka.Ew. czujnik wałka lub wału.
  4. Kruk odpowiedział(a) na hunter temat w E46
    Byłem u pompiarzy i mówią że nie reguluje się ciśnienia jak kiedyś ale że sama wymiana końcówki to nie wszystko ale wiadomo chcą zarobić to może i koloryzują... W inpie spotkałem się z czym w rodzaju kodowania wtrysków.
  5. No nie wpadłem na to aby fotografować ale tuner jest prosty jak cep. Odkręcasz wszystkie śruby obudowy wydłubujesz płytę i u mnie było widać luźne luty ekrany z blachy do masy więc je przelutowałem i przy okazji co się dało w końcówce mocy.
  6. Kruk odpowiedział(a) na daropik temat w E39
    Niestety taka jest prawda.Silnik z pękniętym wałem może pracować.
  7. Właśnie to przerabiałem u siebie w BM24.Wyciągnąłem płytę główną z tunera i poprawiłem kilka lutów jak ręką odjął.
  8. Kruk odpowiedział(a) na hunter temat w E46
    Wypróbuj i daj znać.
  9. Kruk odpowiedział(a) na hunter temat w E46
    Może i tak ale jutro podjadę do firmy gdzie to robią i zapytam.
  10. Kruk odpowiedział(a) na hunter temat w E46
    Pewnie że końcówki maja wpływ na korekcję gdy są przypchane korekcja idzie na + gdy leja na -.Końcówki chcesz wymieniać sam?! Bo w kiedyś to trzeba było wyregulować ciśnienie wtrysku podkładkami.... i sprawdzić na przyrządzie.
  11. Tak jak w wątku. Mam DVD Professional 2008-2 z mapą Polski. Zastanawiam się nad DVD professional 2009-1. Pozdrawiam tomek... To jest spora zmiana na +.
  12. A o jaką wersję pytasz?
  13. Tu wszyscy wiedzą że ma być ETL7045E :8)
  14. Kruk odpowiedział(a) na Mentos1 temat w E39
    Mój był Febi.Na pierwszy montaż to chyba Siemens.
  15. Można sprawdzić datę produkcji sterowania np. Inpą i będziesz wiedział czy wymieniona czy też nie.
  16. Kruk odpowiedział(a) na muras73 temat w inpa, ncs, nfs, winkfp, dis, sss
    U mnie też mam dyskotekę :8)
  17. Wyciągnij nerkę z maski i się dostaniesz do środka.
  18. Kruk odpowiedział(a) na hunter temat w E46
    Dobierzesz w prawie każdym motoryzacyjnym.Jak poszło?
  19. Kruk odpowiedział(a) na muras73 temat w inpa, ncs, nfs, winkfp, dis, sss
    Powiedzcie Panowie czy można Inpą sprawdzić która świeca żarowa jest spalona?
  20. Kruk odpowiedział(a) na hunter temat w E46
    Jak już będziesz miał wyjęte to podjedź gdzieś do pompiarza niech sprawdzi ,to parę groszy a będziesz wiedział na czym stoisz.
  21. Kruk odpowiedział(a) na Mentos1 temat w E39
    Kup oryginał.Ja też kiedyś naciąłem się na zamienniku , długo nie pochodził :evil:
  22. Kruk odpowiedział(a) na hunter temat w E46
    Wyglądają solidnie nawet chciałem kupić do tego sprzedawcy ale okazyjnie trafiłem na nowe po 600zł.
  23. Kruk odpowiedział(a) na hunter temat w E46
    Zobacz tu [/url]http://allegro.pl/item540249758_nowy_wtryskiwacz_bmw_oryginal_diesel_np_3_0d.html Zapytaj sprzedającego ale chyba widać numer 110047
  24. Panowie!!! Spokojne po co ta agresja??!! :mrgreen: Widzę że ten wątek zdominował forum... :?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.