Treść opublikowana przez Kruk
-
[seria 5] Automatyczna skrzynia biegów GM A5S390R - jej wady
Na razie mam auto unieruchomione, odpalam przejadę 4 km i maszyna stop. Zamówiłem pompę paliwową, bo to chyba jej sprawka. Zapomniałeś wtedy... no cóż, jak zrobię pompę to się ugadamy. Teraz pompa Ci padła :cry: Chyba to autko Cię nie lubi...
-
Jak zdjąć tapicerkę drzwi kierowcy.
Czy może ktoś wie jak zdjąć tapicerkę drzwi lewych przednich,muszę wymienić klamkę ale coś opornie schodzi tapicerka.Odkręciłem śrubę w kieszeni,pod listą ozdobną i w uchwycie, od dołu puściły zaczepy a gdzieś wyżej trzyma.POMOCY :modlitwa:
-
530D - zywotność
Wszystko można wymienić dla kasy.Pozostaje tylko sprawdzenie historii w serwisie.
-
530D - zywotność
To zależy kto i jak eksploatował ale jeszcze nie widziałem z przetartym siedzeniem poniżej 400tys.
-
[seria 5] Automatyczna skrzynia biegów GM A5S390R - jej wady
Popieram!! Trzeba takich naprawiaczy doprowadzać do pionu!!!!!
-
[seria 5] Automatyczna skrzynia biegów GM A5S390R - jej wady
Ja bym czekał do końca gwarancji no ale moje zdanie już znasz. :wink:
-
530D - zywotność
No właśnie tak to jest kto kupi auto z przebiegiem 500tys. a jak ma 176 to co innego.Widziałem na własne oczy jak autko które miało przebieg 460tys. zostało sprzedane z 176tysiacami i lata do dziś. :mrgreen:
-
530D - zywotność
Pełno takich którzy są pewni przebiegu swojego autka bo przecież maja książki itd a głupki Niemcy sprzedają te dobre z małym przebiegiem dziwnie zawsze taniej do PL niż na swoim rynku :duh:
-
Co zrobić żeby nie ukręcić świec żarowych
W E39 3.0d wymieniali mi w warsztacie i odkręcali elektrycznym kluczem udarowym.Myślałem,że padnę na zawał jak to zobaczyłem a mechanik się śmiał ze mnie.Mówił ze od kiedy odkręca tym kluczem to jeszcze żadnej nie ukręcił a cały sekret tkwił ponoć w tym że ustawiał siłę odkręcania tylko minimalnie wyżej niż katalogowa siła dokręcania.Terkotał tak długo kluczem aż świeca odpuściła.
-
Automat i wymiana oleju
wydaje mi sie, że do opla nie wsadzali tej skrzyni w omedze na 99% byla inna (taka jak w tds'sie). Wsadzili szukaj GM 5L40E
-
super dodatek do automatycznej skrzyni
Jeśli skrzynka wykazuje objawy zużycia to preparat można wlać na chwilę przed sprzedażą auta.Tak właśnie robią handlarze.... Remontu nie zastąpi żadna chemia. :norty:
-
super dodatek do automatycznej skrzyni
Nie nadaje się!!! Na dole pisze jak byk ze nie wolno spożywać :duh: :mrgreen: :duh:
-
320d wlałem benzyne do diesla - co się stanie???
Masz pompę paliwa i wtrysk CR.Nic nie stanie się od tej ilości benzyny ja kiedyś w E39 3.0d wlałem 20L benzyny i po zorientowaniu się zalałem pod korek oleju napędowego.Zrobiłem jeszcze nią z 70tys. i nic zadnych złych objawów.
-
Czytnik MK1 SW 1-1/72
Czyta tylko CD
-
Czytnik MK1 SW 1-1/72
Np.CD 2008.2 Europa Wschodnia z PL
-
Czytnik MK1 SW 1-1/72
/72 to najnowsze oprogramowanie do tego czytnika więc nie ma sensu walczyć.
-
[seria 5] Automatyczna skrzynia biegów GM A5S390R - jej wady
Skrzynia na 100% jest A5S360R. Jedź na kompa i zrób reset adaptacji jeśli skrzynka nie jest uszkodzona to pomoże.Reset możesz też wykonać sam pod Carsoftem z najprostszym interfejsem za parę złotych.
-
[seria 5] Automatyczna skrzynia biegów GM A5S390R - jej wady
u mnie w X5 przed liftem jest GM A5S390R i padła przy 155tys.km :cry: olej od nowości nie wymieniany Ja nie mam jeszcze tego przebiegu i wymieniałem olej na razie ok. Po lifcie X5 ma skrzynię GA6HP26Z a to inna bajka.
-
Czy wiązka przewodów od mk1 i mk2 jest taka sama?
Jest inna ale napisz do Sebasta On wie jak to zmienić.
-
INPA
Cieszę się Twoim szczęściem ... ...a może by tak coś bliżej ?? Kombinowałem z Inpą ale nie znalazłem opcji zmiany języka i pozostawiając podłączony fejs od Nerwusa odpaliłem Carsoft 6.1 który o dziwo zadziałał z opcją kodowania.Mam wprawdzie X5 a Cs6,1 nie go obsługuje ale zakodował pod E39.Zmieniałem Italiano na GB.
-
[seria 5] Automatyczna skrzynia biegów GM A5S390R - jej wady
Ja jak dotąd odpukać..... dwa GM i wsio ok.
-
[seria 5] Automatyczna skrzynia biegów GM A5S390R - jej wady
Padła Ci skrzynka w Twoim X5 ??
-
Automat i wymiana oleju
Nie pamiętam nazwy producenta tej podróbki. W serwisie kupiony ma oznaczenie GM więc jak chcesz oryginał to kup w Oplu pewnie taniej będzie.
-
INPA
Ha i udało się zmieniłem język w autku.
-
Automat i wymiana oleju
Olej kupisz tu:http://www.sklep.zuzu.com.pl/index.php?dzial=produkt&id_pokaz=498 A filtr z uszczelką np. tu:http://moto.allegro.pl/item521059952_bmw_e39_e46_z3_filtr_oleju_uszczelka_gm_5l40e.html Mi zawsze wchodzi 5.5L oleju przy wymianie statycznej.