Treść opublikowana przez Kruk
-
Dołożyć czujniki parkowania...
W X5 jest problem gdyż aby założyć oryginalne trzeba zmienić zderzak ze względu na mocowania.Może lepiej kamerę cofania?
-
Macie kolor na programach TV?
Kolego a jakie DVD podłączyć, jaki odtwarzać filmów? Masz jakiegoś linka do aukcji z takim dvd? Dzięki za pomoc DVD w zasadzie dowolne samochodowe np.http://allegro.pl/item580288871_sklep_w_wa_dvd_divx_mp3_tuner_tv_aux_czujka_zewn.html Umieściłem je pod siedzeniem kierowcy.
-
Macie kolor na programach TV?
Nie wiem ile kosztuje, poszukaj na Allegro ale gdybyś był w okolicach Gdańska to mogę to odblokować za free.Podłączałem do wejść w tunerze TV bezpośrednio można kupić taki zestaw kabelków lub zrobić samemu.
-
resetujaca się navigacja
Lub porysowana płyta.
-
Zamierzam kupić X5....
Fajny.Widzę że to przed liftem 2002r.? Ja właśnie myślę o zmianie na po FL.
-
Macie kolor na programach TV?
Oczywiście odblokowałem i działa w czasie jazdy.DVD podłącza się do wejść AV w tunerze TV.
-
Macie kolor na programach TV?
Problem to nie wielki ale kosztuje ok. 2tys.
-
Macie kolor na programach TV?
Ja używam np. kamera cofania jest podłączona do tunera TV jak i również odtwarzacz DVD który przydaje się dla znudzonej rodziny w trasie....
-
530d regeneracja turbiny?
Objawy jak przy uszkodzonym wirniku od strony ssania. Ale żeby wiedzieć na pewno podjedź do kogoś sprawdzi w parę minut.
-
Bialy dym, halas turbiny :( Prosze o pomoc w diagnozie.
Powiedział co wiedział...... Niestety czy diesel czy benzyna czasami się psuje poczytaj sobie np http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=104498
-
Bialy dym, halas turbiny :( Prosze o pomoc w diagnozie.
Niedaleko mnie jest warsztat w którym naprawiają turbiny i właśnie wczoraj widziałem 330d i takimi objawami jak Twoje.Tu poszło łożysko i uszczelnienie turbiny czyli cała do roboty :mad2:
-
Zamierzam kupić X5....
Dokładnie moja jest taka.
-
Pierwsza awaria. Wybuch wisco.
Bardzo proste rozwiązanie.Zablokowało się sprzęgło wisco i w wyniku nadmiernych obrotów rozerwało wentylator. Widziałem chyba trzy takie przypadki.Wisco może się zatrzeć ale najczęściej pomysłowi właściciele sami blokują uszkodzone sprzęgło bo "się grzeje" Przy przebiegu 165tys ja wymienił bym też pompę wodną.Koszt nie wielki a jak Masz tyle rozebrane.....
-
INPA
Ja mam od Nerwusa więc przełącznik jest.Mi wyskoczył ten problem na tym samym laptopie.Działał w pozycji Normal a po instalacji nowej Inpy musiałem przestawić.Doszedłem że przyczyną była instalacja Inpy ściągniętej z innego źródła.
-
INPA
Miałem tak samo i pomogło przestawienie przełącznika na fejsie.
-
MK3 MONO A LCD
Ściągnij i zobacz.http://www.siegenthaler.co.nz/NavCoder/
-
MK3 MONO A LCD
Prosty interfejs.Schemat jest w pliku z programem.
-
Czy mogę dołożyć bluetooth...
A kto łamie :wink: :wink: :norty: :norty:
-
Czy mogę dołożyć bluetooth...
Skoro wsiadasz do auta bez sluchawki na uchu bo jest ona dyskomfortem to jak mozesz tylko ty slyszec rozmowe gdy odbierzesz tel klikajac na klawisz sluchawki ? Skad wydobywa sie dzwiek ? Skoro nie masz sluchawki w uchu to chyba kazdy bedzie slyszec rozmowe z pasazerow ? Skoro naciśnie zieloną w telefonie to i pewnie słuchawkę przyłoży do ucha.Oczywiście na postoju... :mrgreen: :mrgreen:
-
Zanikający dzwięk
To nie wtyczka.To luty miałem dokładnie tak samo i też winiłem wtyczkę bo wystarczyło poruszać i był ok. na jakiś czas.
-
530d drgania silnika
Wygląda na któryś wtrysk lub wtryski.Nie obejdzie się bez podłączenia do komputera.
-
Czy mogę dołożyć bluetooth...
Napisz do Sebast - BMW Klub Polska. Zna się na temacie i ma co trzeba.
-
Gdzie w 530d znajduje się przepływomierz??
Poz. nr. 1 http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=DP81&mospid=47559&btnr=13_0652&hg=13&fg=20
-
[E38][E39] Montaż kamery cofania
Możesz zrobić zdjęcie jak to widać na monitorku?? I link do tej co kupiłeś??
-
Zanikający dzwięk
Miałem to w BM24.Przyczyną były zimne luty w końcówce mocy radia. Po przelutowaniu śmigało jak nowe :mrgreen: