Skocz do zawartości

Kruk

Główni Moderatorzy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kruk

  1. Wszystko pasuje tylko wtyczki do lamp są inne.
  2. Kruk odpowiedział(a) na Maniek75 temat w E39
    Statycznie 10L :?: :?: :!: :!:
  3. Kruk odpowiedział(a) na Maniek75 temat w E39
    Przy dynamicznej wymianie potrzeba ok. 10L a przy statycznej ok. 6
  4. Powinien być olej ETL7045E poszukaj jest dużo o tym na forum.Chyba że to benzyna wtedy jest syntetyk Texaco. Olej wlewałeś na pracującym silniku?
  5. 64 bo wgrałeś zmodyfikowany tzn. z językiem PL.
  6. 451KM :D :D Niezła moc :norty: :norty:
  7. Po nagraniu windows nie widzi tych plików.Gdy czytnik zażąda po prostu wkładasz płytę i czekasz aż wyjdzie.
  8. Widziałem.Nieźle wygląda co??
  9. Jeśli masz tuner radiowy BM54 to są interfejsy pozwalające podłączać zewnętrzne urządzenia.Napisz do Sebast - BMW Klub Polska posiada chyba w sprzedaży.
  10. To chyba jedyny sposób aby mieć ksenony i angel eys w naszych autach i zawsze to będzie oryginał.
  11. Kruk odpowiedział(a) na kiko temat w E39
    Ja mam 13,7V i uważam że jest dobre :norty:
  12. To zobacz tu:http://www.x5world.com/articles/x5/lights/9587-angel-eyes-diy-2000-2002-bmw-x5.html Sam chcę tak zrobić.Koszt to ok. 140 zł ringi neonowe.
  13. Kruk odpowiedział(a) na booge temat w X5 (E53)
    Oby to było coś błahego
  14. Kruk odpowiedział(a) na guaje temat w E39
    W cyklu mieszanym 8L hmmmm.... A jak włączysz silnik to ile??? Nawet fabrycznie podają więcej.
  15. Kruk odpowiedział(a) na booge temat w X5 (E53)
    Koledze w E39 530i w identycznym przypadku zgięł się właśnie korbowód.Silnik chodził ale delikatnie stukało więc jeździł dalej i skończyło się na poważnej naprawie ze szlifem.
  16. Kruk odpowiedział(a) na booge temat w X5 (E53)
    Jeśli poszło dużo oleju możesz mieć zgięty któryś korbowód.
  17. Kruk odpowiedział(a) na booge temat w X5 (E53)
    Benzyna czy diesel?
  18. A masz ksenony czy zwykłe?
  19. Kruk odpowiedział(a) na pilich1 temat w E39
    Generalnie ten wątek jest o wyższości Świat Wielkanocnych na Bożym Narodzeniem i odwrotnie :mrgreen: :norty:
  20. Kruk odpowiedział(a) na pilich1 temat w E39
    Każdy bierze co lubi.....
  21. To jest tylko do MK3 do MK4 to możesz sam wykonać wg. opisu kolegi Macznik w 10 minut.Możesz wykorzystać pliki językowe(głos i tekst) z softu dla MK3 od kolegi OSD.
  22. Kruk odpowiedział(a) na pilich1 temat w E39
    Hehe.. a gdzie napisałem że benzyna jest beeee.Super się jeździ benzynką ale ja robię 50 do 70 tys. rocznie i benzyniak doprowadził by mnie do bankructwa.Bardzo lubię pracę silników benzynowych szczególnie 6cyl. bez turbo ale ekonomia niestety.... :twisted2:
  23. Kruk odpowiedział(a) na pilich1 temat w E39
    Miałem trójki benzyny.Jeśli słyszałeś klekot w czasie jazdy to wybacz ale chyba nie jechałeś BMW.TDS wiele lat był wzorcowym silnikiem jeśli chodzi o kulturę pracy i był praktycznie bez konkurencyjny. TDSa bronię dlatego, że miałem i byłem bardzo zadowolony i pomimo przebiegu 370tys. nie wymagał żadnych napraw a jedynie raz była uszczelniana pompa paliwowa.Oczywiście wolę 3.0d ale to jest nie do porównania cenowo.
  24. Niestety wymiana oleju ASB ma wielu przeciwników :mad2:
  25. Kruk odpowiedział(a) na pilich1 temat w E39
    Kumpel,dziadek,babcia,szwagier........Ja wole pisać o tym co sam miałem bądź mam a nie o tym co ktoś ma lub jakieś zasłyszane legendy.....

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.