Treść opublikowana przez Kruk
-
lampy przednie e39 530d '99
Wszystko pasuje tylko wtyczki do lamp są inne.
-
ile oleju do skrzyni A5S390R
Statycznie 10L :?: :?: :!: :!:
-
ile oleju do skrzyni A5S390R
Przy dynamicznej wymianie potrzeba ok. 10L a przy statycznej ok. 6
-
z opóźnieniem przełańczają się biegi w A5S390R
Powinien być olej ETL7045E poszukaj jest dużo o tym na forum.Chyba że to benzyna wtedy jest syntetyk Texaco. Olej wlewałeś na pracującym silniku?
-
Problem z wgraniem softu! E38 2001
64 bo wgrałeś zmodyfikowany tzn. z językiem PL.
-
X5 - angel eyes do wersji przed liftingiem
451KM :D :D Niezła moc :norty: :norty:
-
Problem z wgraniem softu! E38 2001
Po nagraniu windows nie widzi tych plików.Gdy czytnik zażąda po prostu wkładasz płytę i czekasz aż wyjdzie.
-
X5 - angel eyes do wersji przed liftingiem
Widziałem.Nieźle wygląda co??
-
Pytanie o navi 16:9
Jeśli masz tuner radiowy BM54 to są interfejsy pozwalające podłączać zewnętrzne urządzenia.Napisz do Sebast - BMW Klub Polska posiada chyba w sprzedaży.
-
X5 - angel eyes do wersji przed liftingiem
To chyba jedyny sposób aby mieć ksenony i angel eys w naszych autach i zawsze to będzie oryginał.
-
530d - ladowania - jakie napiecie
Ja mam 13,7V i uważam że jest dobre :norty:
-
X5 - angel eyes do wersji przed liftingiem
To zobacz tu:http://www.x5world.com/articles/x5/lights/9587-angel-eyes-diy-2000-2002-bmw-x5.html Sam chcę tak zrobić.Koszt to ok. 140 zł ringi neonowe.
-
olej w cylindrach
Oby to było coś błahego
-
Ile pali diesel 3.0 automat?
W cyklu mieszanym 8L hmmmm.... A jak włączysz silnik to ile??? Nawet fabrycznie podają więcej.
-
olej w cylindrach
Koledze w E39 530i w identycznym przypadku zgięł się właśnie korbowód.Silnik chodził ale delikatnie stukało więc jeździł dalej i skończyło się na poważnej naprawie ze szlifem.
-
olej w cylindrach
Jeśli poszło dużo oleju możesz mieć zgięty któryś korbowód.
- olej w cylindrach
-
X5 - angel eyes do wersji przed liftingiem
A masz ksenony czy zwykłe?
-
e39 Benzyna czy TDS??
Generalnie ten wątek jest o wyższości Świat Wielkanocnych na Bożym Narodzeniem i odwrotnie :mrgreen: :norty:
-
e39 Benzyna czy TDS??
Każdy bierze co lubi.....
-
MK3 a MK4 wgranie softu
To jest tylko do MK3 do MK4 to możesz sam wykonać wg. opisu kolegi Macznik w 10 minut.Możesz wykorzystać pliki językowe(głos i tekst) z softu dla MK3 od kolegi OSD.
-
e39 Benzyna czy TDS??
Hehe.. a gdzie napisałem że benzyna jest beeee.Super się jeździ benzynką ale ja robię 50 do 70 tys. rocznie i benzyniak doprowadził by mnie do bankructwa.Bardzo lubię pracę silników benzynowych szczególnie 6cyl. bez turbo ale ekonomia niestety.... :twisted2:
-
e39 Benzyna czy TDS??
Miałem trójki benzyny.Jeśli słyszałeś klekot w czasie jazdy to wybacz ale chyba nie jechałeś BMW.TDS wiele lat był wzorcowym silnikiem jeśli chodzi o kulturę pracy i był praktycznie bez konkurencyjny. TDSa bronię dlatego, że miałem i byłem bardzo zadowolony i pomimo przebiegu 370tys. nie wymagał żadnych napraw a jedynie raz była uszczelniana pompa paliwowa.Oczywiście wolę 3.0d ale to jest nie do porównania cenowo.
-
[seria 5] Automatyczna skrzynia biegów GM A5S390R - jej wady
Niestety wymiana oleju ASB ma wielu przeciwników :mad2:
-
e39 Benzyna czy TDS??
Kumpel,dziadek,babcia,szwagier........Ja wole pisać o tym co sam miałem bądź mam a nie o tym co ktoś ma lub jakieś zasłyszane legendy.....