Treść opublikowana przez Kruk
-
e39 Benzyna czy TDS??
Jaka głośna praca??Miałeś kiedyś TDSa??Dobrego oczywiście.
-
e39 Benzyna czy TDS??
Jak trafisz dobrego TDSa to bierz.Bardzo wdzięczny silnik.Miałem taką E39 i bardzo miło wspominam a wiele tysiączków razem przejechaliśmy.. :cool2:
-
[seria 5] Automatyczna skrzynia biegów GM A5S390R - jej wady
Bez przesady większość się nie sypie :wink: Pamiętaj że na forum trafiają najczęściej ludzie z jakimiś problemami.... Ja posiadam już drugie auto ze skrzynka GM i bez problemów :mrgreen:
-
[seria 5] Automatyczna skrzynia biegów GM A5S390R - jej wady
Wiec wszystko mam OK, pytanie czy carsoftem zrobie reset skrzyni? Tak
-
[seria 5] Automatyczna skrzynia biegów GM A5S390R - jej wady
Kupując z M-pakietem trudno wymagać miękkiego zawieszenia :wink:
-
[seria 5] Automatyczna skrzynia biegów GM A5S390R - jej wady
Kiepska sprawa. :mad2:
-
[seria 5] Automatyczna skrzynia biegów GM A5S390R - jej wady
Kurcze jak już masz czerwony olej w skrzyni zawsze możesz spróbować nawet wymienić sam.Można by zrobić szybka wymianę bez filtra i odkręcania miski.gdyby była jakaś poprawa to po paru kilometrach jeszcze raz i po robocie.No i przydał by się reset adaptacji.Co Ci szkodzi 10L oleju to 220 zł z wysyłką :norty: A gdybyś był w Gdańsku możesz dać znać to objeździsz moje autko a ja Twoje.
-
[seria 5] Automatyczna skrzynia biegów GM A5S390R - jej wady
U mnie nie zaszkodziło.
-
Czytnik MK3 "zamarzł"!!!
Mam problem z nawigacja tzn. pokazuje cały czas tę sama pozycję samochodu niezależnie gdzie się znajduję no i co się z tym wiąże nawi nie prowadzi...... Co ciekawe widzi satelity!! Czy ktoś może wie co to jest?
-
[seria 5] Automatyczna skrzynia biegów GM A5S390R - jej wady
ale robiłem wymiane dynamiczną (ok 11 litrow weszło) czyli w przyszlym tugodniu znowu umówić się na wymianę ? czy nie ma to sensu? Myślałem że wymieniałeś statycznie ale jeśli dynamicznie to bez sensu wymieniać ponownie. Napisz jak wrażenia z jazdy po wymianie, widać różnicę?
-
[seria 5] Automatyczna skrzynia biegów GM A5S390R - jej wady
Mi kiedyś też wlano w warsztacie Esso LT71141 oczywiście statycznie a kiedy się zorientowałem(dzięki koledze Bono) wymieniłem na 7045E i zauważyłem że olej jest bardziej czarny niż przy pierwszej wymianie!!! Niedługo potem wymieniałem następny raz tak aby w skrzyni pozostał jeden olej a nie mieszanka i wtedy było dużo lepiej.Skrzynka latała jeszcze kilkadziesiąt tysięcy i gdy sprzedawałem autko pracowała cały czas idealnie a jej faktyczny przebieg był duuuuużo większy niż na liczniku (ok. 400 tys) Za 500km wymień ponownie i się nie martw. ps.dzięki takim "warsztatom" zacząłem sam wymieniać wszystkie płyny w tym i olej w ASB.
-
[seria 5] Automatyczna skrzynia biegów GM A5S390R - jej wady
Może wymienił olej a zostawił filtr?
- Automat Stan Oleju
-
Automat Stan Oleju
Znam powód wymiany przecież napisałeś że "czasami automaty tak mają" więc nie dajesz sobie rady a doradzasz innym :cool2:
-
Automat Stan Oleju
Nie guru kolego ale zauważ że różnimy się tym że ja wymieniam olej i automaty mi służą niezawodnie a Ty chcesz wymienić swoja skrzynkę na manuala :duh:.Więc co jemu też ta w końcu doradzisz?? :mrgreen:
-
Automat Stan Oleju
Hehe... doradzaj dalej a skrzynka niech odejdzie do krainy wiecznych łowów.
-
Automat Stan Oleju
Zmień olej w skrzynce i zresetuj adaptację ASB.Jeśli w oleju zobaczysz nawet drobne opiłki to skrzynia i tak do roboty. Nie słuchaj opowieści o wiecznym oleju w ASB!!Ja wymieniam olej w każdym automacie który posiadam i jeszcze nigdy mnie żaden nie zawiódł.
-
Problem z audio 730d
O radiowym.
-
[E46] ORI NAVI TV uzywana z allegro -co o tym sadzicie??
Nawi z małym ekranem zTV wyjdzie ok. 2000 a duża ok.4000.
-
[E46] ORI NAVI TV uzywana z allegro -co o tym sadzicie??
Polecam fajna zabawa z montażem.Tylko pamiętaj kupić komplet z instalacją,antenkami ,stelażami itd. Najprościej zwrócić się do Sebasta On ma komplety i dobierze Ci wszystko i poinstruuje jak zamontować.Takie kupowanie i samodzielne kompletowanie wychodzi drożej niż kupno gotowego kompletu właśnie od Niego.
-
Problem z audio 730d
Dokładnie tak.Cały dźwięk "idzie"przez radio.
-
[X3] Dołożenie tunera TV.
Od 11 do 14 plus 3 doby :mrgreen: :mrgreen:
-
Automat Stan Oleju
Nie ma w skrzyni bagnetu.Poziom sprawdza się wykręcając korek z boku skrzyni.Silnik musi pracować skrzynia na N, powinno delikatnie się przelewać przy automacie w manualu sprawdzasz z wyłączonym silnikiem.To co burczy to może webasto?
-
[seria 5] Automatyczna skrzynia biegów GM A5S390R - jej wady
Z tego co wiem to nie mam możliwości odessania oleju ze skrzyni bez odpalenia auta ale jest możliwość że jestem zacofany. http://www.automat.pl/pdf/statidyn.pdf
-
Jak się wymienia baterię w kluczyku??
Czy jest bateria czy nie to zależy od rocznika.Nawet jeśli akumulator kluczyka sie naładuje to trzeba go zakodować do auta.Poszukaj na forum jest to opisane.