Skocz do zawartości

Kruk

Główni Moderatorzy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kruk

  1. Kruk odpowiedział(a) na pilich1 temat w E39
    Jaka głośna praca??Miałeś kiedyś TDSa??Dobrego oczywiście.
  2. Kruk odpowiedział(a) na pilich1 temat w E39
    Jak trafisz dobrego TDSa to bierz.Bardzo wdzięczny silnik.Miałem taką E39 i bardzo miło wspominam a wiele tysiączków razem przejechaliśmy.. :cool2:
  3. Bez przesady większość się nie sypie :wink: Pamiętaj że na forum trafiają najczęściej ludzie z jakimiś problemami.... Ja posiadam już drugie auto ze skrzynka GM i bez problemów :mrgreen:
  4. Wiec wszystko mam OK, pytanie czy carsoftem zrobie reset skrzyni? Tak
  5. Kupując z M-pakietem trudno wymagać miękkiego zawieszenia :wink:
  6. Kurcze jak już masz czerwony olej w skrzyni zawsze możesz spróbować nawet wymienić sam.Można by zrobić szybka wymianę bez filtra i odkręcania miski.gdyby była jakaś poprawa to po paru kilometrach jeszcze raz i po robocie.No i przydał by się reset adaptacji.Co Ci szkodzi 10L oleju to 220 zł z wysyłką :norty: A gdybyś był w Gdańsku możesz dać znać to objeździsz moje autko a ja Twoje.
  7. Mam problem z nawigacja tzn. pokazuje cały czas tę sama pozycję samochodu niezależnie gdzie się znajduję no i co się z tym wiąże nawi nie prowadzi...... Co ciekawe widzi satelity!! Czy ktoś może wie co to jest?
  8. ale robiłem wymiane dynamiczną (ok 11 litrow weszło) czyli w przyszlym tugodniu znowu umówić się na wymianę ? czy nie ma to sensu? Myślałem że wymieniałeś statycznie ale jeśli dynamicznie to bez sensu wymieniać ponownie. Napisz jak wrażenia z jazdy po wymianie, widać różnicę?
  9. Mi kiedyś też wlano w warsztacie Esso LT71141 oczywiście statycznie a kiedy się zorientowałem(dzięki koledze Bono) wymieniłem na 7045E i zauważyłem że olej jest bardziej czarny niż przy pierwszej wymianie!!! Niedługo potem wymieniałem następny raz tak aby w skrzyni pozostał jeden olej a nie mieszanka i wtedy było dużo lepiej.Skrzynka latała jeszcze kilkadziesiąt tysięcy i gdy sprzedawałem autko pracowała cały czas idealnie a jej faktyczny przebieg był duuuuużo większy niż na liczniku (ok. 400 tys) Za 500km wymień ponownie i się nie martw. ps.dzięki takim "warsztatom" zacząłem sam wymieniać wszystkie płyny w tym i olej w ASB.
  10. Może wymienił olej a zostawił filtr?
  11. Kruk odpowiedział(a) na bambolo temat w E46
    :cool2: :cool2:
  12. Kruk odpowiedział(a) na bambolo temat w E46
    Znam powód wymiany przecież napisałeś że "czasami automaty tak mają" więc nie dajesz sobie rady a doradzasz innym :cool2:
  13. Kruk odpowiedział(a) na bambolo temat w E46
    Nie guru kolego ale zauważ że różnimy się tym że ja wymieniam olej i automaty mi służą niezawodnie a Ty chcesz wymienić swoja skrzynkę na manuala :duh:.Więc co jemu też ta w końcu doradzisz?? :mrgreen:
  14. Kruk odpowiedział(a) na bambolo temat w E46
    Hehe... doradzaj dalej a skrzynka niech odejdzie do krainy wiecznych łowów.
  15. Kruk odpowiedział(a) na bambolo temat w E46
    Zmień olej w skrzynce i zresetuj adaptację ASB.Jeśli w oleju zobaczysz nawet drobne opiłki to skrzynia i tak do roboty. Nie słuchaj opowieści o wiecznym oleju w ASB!!Ja wymieniam olej w każdym automacie który posiadam i jeszcze nigdy mnie żaden nie zawiódł.
  16. O radiowym.
  17. Nawi z małym ekranem zTV wyjdzie ok. 2000 a duża ok.4000.
  18. Polecam fajna zabawa z montażem.Tylko pamiętaj kupić komplet z instalacją,antenkami ,stelażami itd. Najprościej zwrócić się do Sebasta On ma komplety i dobierze Ci wszystko i poinstruuje jak zamontować.Takie kupowanie i samodzielne kompletowanie wychodzi drożej niż kupno gotowego kompletu właśnie od Niego.
  19. Dokładnie tak.Cały dźwięk "idzie"przez radio.
  20. Od 11 do 14 plus 3 doby :mrgreen: :mrgreen:
  21. Kruk odpowiedział(a) na bambolo temat w E46
    Nie ma w skrzyni bagnetu.Poziom sprawdza się wykręcając korek z boku skrzyni.Silnik musi pracować skrzynia na N, powinno delikatnie się przelewać przy automacie w manualu sprawdzasz z wyłączonym silnikiem.To co burczy to może webasto?
  22. Z tego co wiem to nie mam możliwości odessania oleju ze skrzyni bez odpalenia auta ale jest możliwość że jestem zacofany. http://www.automat.pl/pdf/statidyn.pdf
  23. Czy jest bateria czy nie to zależy od rocznika.Nawet jeśli akumulator kluczyka sie naładuje to trzeba go zakodować do auta.Poszukaj na forum jest to opisane.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.