Skocz do zawartości

Kruk

Główni Moderatorzy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kruk

  1. Kruk odpowiedział(a) na marczello temat w X5 (E53)
    Widziałem wyjętą deskę z X5 i życzę Ci szczęścia i dużo czasu...... wygląda na to że dużo grzebania z tym. Swoją drogą to jakiś kiepski egzemplarz Ci się trafił, sporo masz z nim zajęcia :jawdrop:
  2. A mi jak dotąd już w drugim aucie pomyka ok. :mrgreen:
  3. Kruk odpowiedział(a) na dusiu temat w X5 (E70)
    Zobacz raczej tu http://www.lpg.info.pl/
  4. TAK.Każdy E53 czy to 3.0d czy 3.0i czy 4.4i czy 4.6is czy 4.8is ma łańcuch!!
  5. Czy przed czy po lifcie(każda E53) jest dokładnie ten sam układ poduszek pochodzący w prostej linii od E39 i posiadający określone wady np. łatwo uszkadzająca się wtyczka pod fotelem pasażera często właśnie w czasie sprzątania.
  6. A jaki olej wlałeś??
  7. A sprawdź czy to samo dzieje się na luzie na postoju jak dodajesz gazu. Przeczytaj jeszcze raz dokładnie co on napisał, bo chyba tego nie zrobiłeś. ;) A przeczytałem dokładnie!!Ja właśnie o mało nie oddałem automatu do sprawdzenia przez warsztat przy bardzo podobnych objawach a okazało się że to opony.....
  8. Przyczyną mogą być również opony.W czasie postoju się deformują a po rozgrzaniu powracają do właściwego kształtu.
  9. Kruk odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w X5 (E53)
    W każdym serwisie RTV gdyż w BM24 wystarczy przelutować końcówkę mocy i będzie śmigać jak nowa. Ja to robiłem sam.
  10. W X5 montowałem sam.Jak będę miał chwilkę zrobię fotki.
  11. Kruk odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w X5 (E53)
    No to uszkodzony tuner radiowy.Masz BM54 czy BM24??
  12. Kruk odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w X5 (E53)
    Najczęstszą przyczyna zanikania dźwięku jest uszkodzona końcówka mocy w tunerze radiowym.Jaki masz tuner??
  13. Kruk odpowiedział(a) na luger1 temat w X5 (E53)
    Podłączałeś fabryczną nawi? Masz wszystkie odczyty na ekranie:spalanie,zasięg itd??
  14. Mogłeś kupić kamerkę z podziałką dzięki której można ocenić odległość. W X5 najlepiej ponoć zamontować w klapie nad tablicą rejestracyjną w okolicach jej oświetlenia choć ja sam mam też w zaślepce centralnej zderzaka ale uważam że jest ok.
  15. Kruk odpowiedział(a) na hunter temat w DSC,ASC,ABS, PDC
    Chyba tak.Robiłem to jakiś czas temu i nie jestem w tym biegły.... ale wiem że naprawiło mi problem z kontrolką ABS w moim X5 i zakodowało VIN np. w czytniku nawi.
  16. Kruk odpowiedział(a) na hunter temat w DSC,ASC,ABS, PDC
    Pod NCSem jest opcja programowania całego auta w podobnej sytuacji skożystałem właśnie z niej.Programuje wszystko nawet VIN do modułów.
  17. Kruk odpowiedział(a) na luger1 temat w X5 (E53)
    Czujników prędkości jest 4.Daj instrukcję to Ci znajdę.
  18. Jeśli zmieniarki nie było fabrycznie to raczej kabla do niej też brak.
  19. Kruk odpowiedział(a) na marczello temat w X5 (E53)
    Moja trasa 9-9,5L miasto 12-13L i ni cholery mniej....
  20. A u mnie co trzeci raz....
  21. W którym dokładnie miejscu zakładasz?Nad tablicą?
  22. Jeśli chciałbyś oryginał to trzeba też moduł...
  23. Jaki przycisk parktronica?Możesz jaśniej.
  24. U mnie POP normalnie działał.Spróbuj włożyć kartę z tyłu do gniazda w okolicach czytnika nawi.
  25. Kruk odpowiedział(a) na Robert32 temat w X5 (E53)
    MK4 nie odtwarza filmów tylko płyty z nawigacją DVD i CD :wink:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.