Treść opublikowana przez Kruk
-
Jak dojść do dmuchawy...?
Widziałem wyjętą deskę z X5 i życzę Ci szczęścia i dużo czasu...... wygląda na to że dużo grzebania z tym. Swoją drogą to jakiś kiepski egzemplarz Ci się trafił, sporo masz z nim zajęcia :jawdrop:
-
[seria 5] Automatyczna skrzynia biegów GM A5S390R - jej wady
A mi jak dotąd już w drugim aucie pomyka ok. :mrgreen:
-
x5 e70 benzyna + gaz?
Zobacz raczej tu http://www.lpg.info.pl/
-
Wady i tylko wady waszych kochanych X5 !
TAK.Każdy E53 czy to 3.0d czy 3.0i czy 4.4i czy 4.6is czy 4.8is ma łańcuch!!
-
Po umyciu auta - zapaliła się kontrolna z Airbeku??
Czy przed czy po lifcie(każda E53) jest dokładnie ten sam układ poduszek pochodzący w prostej linii od E39 i posiadający określone wady np. łatwo uszkadzająca się wtyczka pod fotelem pasażera często właśnie w czasie sprzątania.
-
poziom oleju w skrzyni automatycznej
A jaki olej wlałeś??
-
[seria 5] Automatyczna skrzynia biegów GM A5S390R - jej wady
A sprawdź czy to samo dzieje się na luzie na postoju jak dodajesz gazu. Przeczytaj jeszcze raz dokładnie co on napisał, bo chyba tego nie zrobiłeś. ;) A przeczytałem dokładnie!!Ja właśnie o mało nie oddałem automatu do sprawdzenia przez warsztat przy bardzo podobnych objawach a okazało się że to opony.....
-
[seria 5] Automatyczna skrzynia biegów GM A5S390R - jej wady
Przyczyną mogą być również opony.W czasie postoju się deformują a po rozgrzaniu powracają do właściwego kształtu.
-
Problem z dzwiękiem w X5
W każdym serwisie RTV gdyż w BM24 wystarczy przelutować końcówkę mocy i będzie śmigać jak nowa. Ja to robiłem sam.
-
X5 - angel eyes do wersji przed liftingiem
W X5 montowałem sam.Jak będę miał chwilkę zrobię fotki.
-
Problem z dzwiękiem w X5
No to uszkodzony tuner radiowy.Masz BM54 czy BM24??
-
Problem z dzwiękiem w X5
Najczęstszą przyczyna zanikania dźwięku jest uszkodzona końcówka mocy w tunerze radiowym.Jaki masz tuner??
- nawigacja
-
Dołożyć czujniki parkowania...
Mogłeś kupić kamerkę z podziałką dzięki której można ocenić odległość. W X5 najlepiej ponoć zamontować w klapie nad tablicą rejestracyjną w okolicach jej oświetlenia choć ja sam mam też w zaślepce centralnej zderzaka ale uważam że jest ok.
-
GT1 błąd w DSC
Chyba tak.Robiłem to jakiś czas temu i nie jestem w tym biegły.... ale wiem że naprawiło mi problem z kontrolką ABS w moim X5 i zakodowało VIN np. w czytniku nawi.
-
GT1 błąd w DSC
Pod NCSem jest opcja programowania całego auta w podobnej sytuacji skożystałem właśnie z niej.Programuje wszystko nawet VIN do modułów.
- nawigacja
-
Do dużej navi - zmieniarka CD
Jeśli zmieniarki nie było fabrycznie to raczej kabla do niej też brak.
-
Zamierzam kupić X5....
Moja trasa 9-9,5L miasto 12-13L i ni cholery mniej....
-
Jak uruchomić spryskiwacz na reflektowy?
A u mnie co trzeci raz....
-
Dołożyć czujniki parkowania...
W którym dokładnie miejscu zakładasz?Nad tablicą?
-
Dołożyć czujniki parkowania...
Jeśli chciałbyś oryginał to trzeba też moduł...
-
Dołożyć czujniki parkowania...
Jaki przycisk parktronica?Możesz jaśniej.
-
Jak zainstalować kartę SIM, skąd ją wziąść...?
U mnie POP normalnie działał.Spróbuj włożyć kartę z tyłu do gniazda w okolicach czytnika nawi.
-
Z nawigacją czy też bez???
MK4 nie odtwarza filmów tylko płyty z nawigacją DVD i CD :wink: