Skocz do zawartości

Kruk

Główni Moderatorzy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kruk

  1. Kruk odpowiedział(a) na Dunay temat w X5 (E53)
    Ta cena jest właśnie z Realoem czyli możesz kupić w serwisie. Ja szukałem dość długo a na ten czas przełożyłem komplet z tylnych drzwi.
  2. Kruk odpowiedział(a) na Dunay temat w X5 (E53)
    Nowe bez upustu kosztuje 116 dolarów.Nie daj zarobić naciągaczom!!! Ja też chwilę szukałem i znalazłem.
  3. Kruk odpowiedział(a) na Dunay temat w X5 (E53)
    A u Ciebie nie ma tego bolca? Do mojej X5 kupowałem komplet na Allegro za 150 zł(klamka i ramka) Przód i tył mają te same klamki z ramkami
  4. Kruk odpowiedział(a) na Dunay temat w X5 (E53)
    Z drugiej strony jest zintegrowany z klamką bolec który wchodzi w otwór ramki aluminiowej.Całość jest z tego samego materiału co klamka.
  5. Zadziała, ale ponieważ MK2 potrzebuje zewnętrznego wzmacniacza GPS nie będzie widział pozycji. Reszta funkcji ok.
  6. Jak dla mnie to tylko diesel.Jak dotąd sprawuję się mi idealnie te silniczki a miałem TDSa jak i 3.0d przed liftem jak i po.
  7. Wszystko działa.Trzeba ręcznie wyszukać i uruchomić powiadomienie o radarach a aby to działało takowe musi być dodane do mapy!!
  8. Moja E53 też była z Włoch.To wcale o niczym nie świadczy.Częściej problemem jest sposób naprawy przeprowadzonej przez sprzedającego i wszystkie magiczne maskowania....
  9. Kiedyś zatankowałem złe paliwo ale objawy są całkiem inne.Zapala się kontrolka awarii silnika i sterownik DDE przechodzi w stan awaryjny, silnik pracuje ale trochę głośniej klekocze.W Twoim przypadku to na 100% nie jest paliwo, szukaj innej awarii np. czujnika położenia wału lub wałka rozrządu.Jeśli chcesz szybkich odpowiedzi to takie pytania zadawaj w dziale serii 5 E39 te same silniki... Swoja drogą tak patrzę na Twoje zmagania z autkiem i podziwiam Cię za wytrwałość.Ja już dawno pozbył bym się auta które bez przerwy sprawia problemy.Niedawno sprzedałem swoją X5 3.0d z 2001 roku. zrobiłem nią 55tys. i wymieniłem dwa wahacze oraz gumy wózka tylnego no i oczywiście wymieniałem oleje czy klocki.Po moich doświadczeniach z tym modelem raczej uznał bym go za bez awaryjny.Więc Twój albo miał kata poprzedniego właściciela lub przebieg emeryta....
  10. Jeśli ja stwierdzam że coś jest szajsem to nie używam nawet za darmo. Osobiście używam map Nawteq 2009/2010(kupiony legalnie z ich sklepu internetowego) i uważam że jest naprawdę dobrze porównując do poprzednich.
  11. Tak Niemcy nas mają gdzieś jak my Ich. Kupujesz oryginalna mapę? Nie ściągasz z internetu i tak robi większość z nas więc raczej nieopłacalne jest zrobienie i sprzedanie paru sztuk.Więc nie ma co się dziwić. Można kupić mapę u Navteq-a i gdy wyjdzie nowa można z dużą zniżką kupić następną wtedy może ktoś by zadał sobie trud wyprodukowania mapy ze 100% pokryciem jak np. na Czechy. To tak jak z Windowsem wszyscy mówią ,że jest do d..y i za drogi a jednak nie sięgną po darmowego linuksa ......
  12. W menu masz opcje głośność nawigacji.
  13. Jeśli chcesz zachować GB to podmień inny dostępny u Ciebie w menu język.
  14. Oryginalny soft zawsze jest uniwersalny do każdego rodzaju wyświetlaczy i czytników od MK1 do MK4.
  15. To by było trochę upierdliwe.
  16. W menu zamiast zmiany kolorów jest zakładka dzień/noc- trzeba ręcznie zmieniać. Do MK3 można zrobić ale nie mam na czym testować.
  17. I to nie jest tak że V32 ma noc/dzień to kolega z forum X5World pomęczył się trochę i przygotował takowy soft który dopiero później ja i inni spolszczyliśmy.
  18. Zobacz jak to wygląda na aukcji naszego kolegi z forum:http://www.allegro.pl/item722126990_bmw_polskie_menu_lektor_e38_e39_e46_x3_x5_mapa_3d.html
  19. Kruk odpowiedział(a) na papik temat w X3 (E83)
    W 2-letnim aucie wymienić uszczelkę?!A nie jest już na gwarancji? Może trzeba wyregulować drzwi?
  20. Kruk odpowiedział(a) na papik temat w X3 (E83)
    Wlej wężykiem wodę do odpływów i zobaczysz czy są szczelne.Jeśli chodzi o szybę to możesz mieć pewność tylko jeśli kupiłeś autko nowe, X3 są drogie i handlarze wyszukują części np. szyby z rocznika auta aby pozbyć się podejrzeń o byłych kolizjach ...
  21. Kruk odpowiedział(a) na papik temat w X3 (E83)
    Może przednia szyba źle wklejona?Lub druga możliwość niedrożne/uszkodzone odpływy z szberdachu.
  22. Ja używam płytek TDK i EMC. Akumulator wymieniasz i już....
  23. Sprawdzałeś noc/dzień i radary?
  24. Zawsze będziesz mógł wrócić do dowolnej wersji.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.