Treść opublikowana przez Kruk
-
E53 klamka drzwi kierowcy
Ta cena jest właśnie z Realoem czyli możesz kupić w serwisie. Ja szukałem dość długo a na ten czas przełożyłem komplet z tylnych drzwi.
-
E53 klamka drzwi kierowcy
Nowe bez upustu kosztuje 116 dolarów.Nie daj zarobić naciągaczom!!! Ja też chwilę szukałem i znalazłem.
-
E53 klamka drzwi kierowcy
A u Ciebie nie ma tego bolca? Do mojej X5 kupowałem komplet na Allegro za 150 zł(klamka i ramka) Przód i tył mają te same klamki z ramkami
-
E53 klamka drzwi kierowcy
Z drugiej strony jest zintegrowany z klamką bolec który wchodzi w otwór ramki aluminiowej.Całość jest z tego samego materiału co klamka.
-
x5 e53 - awaria modułu wideo
Zadziała, ale ponieważ MK2 potrzebuje zewnętrznego wzmacniacza GPS nie będzie widział pozycji. Reszta funkcji ok.
-
Koledzy, koleżanki X5 lepszy w 3.0L D czy 4,4 benzynka?
Jak dla mnie to tylko diesel.Jak dotąd sprawuję się mi idealnie te silniczki a miałem TDSa jak i 3.0d przed liftem jak i po.
-
ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4
Wszystko działa.Trzeba ręcznie wyszukać i uruchomić powiadomienie o radarach a aby to działało takowe musi być dodane do mapy!!
-
Jak spuścić paliwo z baku...
Moja E53 też była z Włoch.To wcale o niczym nie świadczy.Częściej problemem jest sposób naprawy przeprowadzonej przez sprzedającego i wszystkie magiczne maskowania....
-
Jak spuścić paliwo z baku...
Kiedyś zatankowałem złe paliwo ale objawy są całkiem inne.Zapala się kontrolka awarii silnika i sterownik DDE przechodzi w stan awaryjny, silnik pracuje ale trochę głośniej klekocze.W Twoim przypadku to na 100% nie jest paliwo, szukaj innej awarii np. czujnika położenia wału lub wałka rozrządu.Jeśli chcesz szybkich odpowiedzi to takie pytania zadawaj w dziale serii 5 E39 te same silniki... Swoja drogą tak patrzę na Twoje zmagania z autkiem i podziwiam Cię za wytrwałość.Ja już dawno pozbył bym się auta które bez przerwy sprawia problemy.Niedawno sprzedałem swoją X5 3.0d z 2001 roku. zrobiłem nią 55tys. i wymieniłem dwa wahacze oraz gumy wózka tylnego no i oczywiście wymieniałem oleje czy klocki.Po moich doświadczeniach z tym modelem raczej uznał bym go za bez awaryjny.Więc Twój albo miał kata poprzedniego właściciela lub przebieg emeryta....
-
Potrzebuje Najnowszej Mapy PL na Cd do BMW E65
Jeśli ja stwierdzam że coś jest szajsem to nie używam nawet za darmo. Osobiście używam map Nawteq 2009/2010(kupiony legalnie z ich sklepu internetowego) i uważam że jest naprawdę dobrze porównując do poprzednich.
-
Potrzebuje Najnowszej Mapy PL na Cd do BMW E65
Tak Niemcy nas mają gdzieś jak my Ich. Kupujesz oryginalna mapę? Nie ściągasz z internetu i tak robi większość z nas więc raczej nieopłacalne jest zrobienie i sprzedanie paru sztuk.Więc nie ma co się dziwić. Można kupić mapę u Navteq-a i gdy wyjdzie nowa można z dużą zniżką kupić następną wtedy może ktoś by zadał sobie trud wyprodukowania mapy ze 100% pokryciem jak np. na Czechy. To tak jak z Windowsem wszyscy mówią ,że jest do d..y i za drogi a jednak nie sięgną po darmowego linuksa ......
-
Głośność komunikatów systemu nawigacji
W menu masz opcje głośność nawigacji.
-
Polskie napisy do Mk4+Monochromatyczny wyświetlacz
Jeśli chcesz zachować GB to podmień inny dostępny u Ciebie w menu język.
-
Polskie napisy do Mk4+Monochromatyczny wyświetlacz
Oryginalny soft zawsze jest uniwersalny do każdego rodzaju wyświetlaczy i czytników od MK1 do MK4.
-
BMW Road Map Europe HIGH 2009-2 nav disc + V32 upgrade
Czasochłonne.
-
BMW Road Map Europe HIGH 2009-2 nav disc + V32 upgrade
To by było trochę upierdliwe.
-
BMW Road Map Europe HIGH 2009-2 nav disc + V32 upgrade
W menu zamiast zmiany kolorów jest zakładka dzień/noc- trzeba ręcznie zmieniać. Do MK3 można zrobić ale nie mam na czym testować.
-
BMW Road Map Europe HIGH 2009-2 nav disc + V32 upgrade
I to nie jest tak że V32 ma noc/dzień to kolega z forum X5World pomęczył się trochę i przygotował takowy soft który dopiero później ja i inni spolszczyliśmy.
-
BMW Road Map Europe HIGH 2009-2 nav disc + V32 upgrade
Zobacz jak to wygląda na aukcji naszego kolegi z forum:http://www.allegro.pl/item722126990_bmw_polskie_menu_lektor_e38_e39_e46_x3_x5_mapa_3d.html
-
X3 woda w aucie po ulewie
W 2-letnim aucie wymienić uszczelkę?!A nie jest już na gwarancji? Może trzeba wyregulować drzwi?
-
X3 woda w aucie po ulewie
Wlej wężykiem wodę do odpływów i zobaczysz czy są szczelne.Jeśli chodzi o szybę to możesz mieć pewność tylko jeśli kupiłeś autko nowe, X3 są drogie i handlarze wyszukują części np. szyby z rocznika auta aby pozbyć się podejrzeń o byłych kolizjach ...
-
X3 woda w aucie po ulewie
Może przednia szyba źle wklejona?Lub druga możliwość niedrożne/uszkodzone odpływy z szberdachu.
-
ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4
Ja używam płytek TDK i EMC. Akumulator wymieniasz i już....
-
ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4
Sprawdzałeś noc/dzień i radary?
-
ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4
Zawsze będziesz mógł wrócić do dowolnej wersji.