Skocz do zawartości

belgus

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez belgus

  1. belgus odpowiedział(a) na belgus temat w E30
    Hans Globke Nie trzeba linka. Podgrzewacz to jest to ustrojstwo ,ktore wchodzi do przepustnicy od dolu a jest przykrecony dwoma srubami od gory przepustnicy. Jak spojrzysz na dolna czesc przepustnicy to go zobaczysz dochodza do niego trzy weze dwa z lewej i jeden z prawej . Jak odkrecisz dwie sruby na gorze i go nacisniesz do dolu to wyjdzie z przepustnicy.Ale posluchaj dalej:Nie wiem ja k koledzy ale ja zalozylem cybanty na kolanku gumy przeplywomierza bo ciagnelo powietrze jak cholera.A sprawdzilem to psikajac zsamostartem w czsie pracy silnika na wszystkie weze i na dodatek mialem poluzowany waz na wezyku do wtryskowi paliwo tez ciagnelo powietrze.jak nie znajdziesz to ci wkleje. pozdrawim mam jeszcze podejrzenia co do filtra paliwa.
  2. Czesc nie mam co prawda ani diesla ani e 34 ale jak mialem dieselka to regulacje przeprowadzalo sie na pompie wtryskowej srubka . Mam nadzieje,ze sie nie wyglupiam :oops: pozdrawiam
  3. belgus opublikował(a) temat w E30
    Do czego jest ta linka biegnaca od przepustnicy do skrzyni? Co sie nia reguluje? pozdrawiam
  4. Mialem w golfie jak go przez 2 miesiace nie ruszalem . Nie doszedlem co mu bylo bo go sprzedalem. pozdrawiam
  5. Nie chce byc namolny ale sprawdz jak jest ustawiona przepustnica! Czyscisz kroka a on reguluje doplyw powietrza na zimnym silniku wynika stad ,ze tego powietrza dostaje za duzo i bedzie ci kotlowal az sie krok nie zamknie!. pozdrawiam
  6. belgus odpowiedział(a) na Koziol temat w E30
    Witam Moim zdaniem jezeli ma wtarta krzywke to moze Ci w ogole tego zaworka nie otwierac /ssacego/ale jest jeszcze sprawa wydechowego, ktory moze sie nie zamykac . Tak na logike :x pozdrawiam
  7. belgus odpowiedział(a) na Koziol temat w E30
    A mierzyles krzywke na walku?
  8. Witam Wydaje mi sie,ze zawiesza cCi sie przepustnica albo klapa prprzeplywomierza. pozdrawiam
  9. Czesc Wydaje mi sie ,ze masz lewe powietrze /jakies minimalne niezczelnosci dolotu powietrza lub paliwa/ i jak sie troche rozgrzeje to moze sie uszczelniac. pozdrawiam
  10. belgus odpowiedział(a) na Koziol temat w E30
    Witaj Cudow nie ma :D To musi byc cos z zaworami!!! Moze sprezyny ,moze ganiazda kiedys to sprawdzali na nafte a teraz nie wiem. pozdrawiam
  11. belgus opublikował(a) temat w E30
    Witam Sprawa wyglada tak:silnik pracuje na wolnych obrotach a po dodaniu gazu i odpuszczeniu zachowuje sie tak jak by mial za niskie i zzzza chwile wraca do poprzednich obrotow. Co to moze byc?Jesli ktos ma chwile niech pomoze :modlitwa: Pozdrawiam I dajcie namiary na konstruktora M 40 !!! chcialbym mu pogratulowac :D
  12. belgus odpowiedział(a) na michal5 temat w E34
    Jesli jest oryginal to VIN decode.
  13. A ja mam takie pytanie ? Czy ta druga linka na przepustnicy ma cos wspolnego ze skrzynia automat?
  14. belgus odpowiedział(a) na belgus temat w E30
    I jeszcze jedno .Ten podgrzewacz trzeba dokrecac z czuciem bo ten oring lubi sie znieksztalcac.
  15. belgus opublikował(a) temat w E30
    Witam Chcialbym sie z Wami podzielic odkryciem o ktorym tu na forum nie czytalem,a mianowicie; Czy ktos z falujacych sprawdzl szczelnosc przepustnicy? Pod przepustnica jest tzw.podgrzewacz ,ktory laczony jest z przepustnica na oring i ten oring byl przyc zyna falowania !!!tzw. lewe powietrze przechodzilo wlasnie tam klapa przeplywomierza sie bujala bo podcisnienie sie zmienialo. mozna tez dodakowo naciagnac sprezyne przeplywomierza poniewaz jak jest miekka a ciag w przepustnicy normalny to obroty skocza do 2000 albo i wiecej.Pisze to nas goraco przed chwila odszedlem od samochodu Cala operacje wykonalem przy latarce prowizorycznie bo nie mam nowego oringu ale i tak efekt przerosl moje oczekiwania. posprawdzajcie to u siebie i odpiszcie czy mialem racje Pozdrawiam
  16. belgus opublikował(a) temat w E30
    W@itam Jak sie dostac do listwy wtryskow?
  17. belgus odpowiedział(a) na M3_styler temat w E36
    Witaj Tego tematu nie przerabialem ale szczerze mowiac 900 pln?! Cenami w ETK sie nie sugeruj one nie dotycza naszej bogatej ojczyzny i zamoznych obywateli jezdzacych wspanialymi uzywkami. Nie chcesz uzywki?A samocho kupiles nowy? Przeciez mozesz kupic uzywana pompe i ja sprawdzic. Zaluje ,ze nie moge Ci konkretniej doradzic pozdrawiam belgus filozof
  18. Acha i jeszcze jedno- obejrzyj dokladnie ta gume do przeplywki.
  19. to zdejmuj pokrywe przepywki i popatrz jak reaguje suwak na potencjometrze przy okazji mozesz mu naciagnac a lbo odpuscic sprezyne /tylko zaznacz poprzednie polozenie/.A w ogole to go wyczysc. Ja swoj czyscilem penetrolem moze byc wd 40
  20. belgus odpowiedział(a) na max_karp temat w E34
    I pamietaj ,ze odkreca sie w prawo!
  21. Napisz jaka cena ? U mnie stala 325 albo 320 88 rok i cena byla 17500pln :shock:
  22. Chester Stawiam na tps niedawno prosilem o pomoc w tym dokladnie problemie co u Ciebie i po tej regulacji i czyszczeniu nie musze trzymac nogi na ggggazie. pozdrawiam
  23. Witam Wlasnie przerabiam ten temat w swoim.Dobralem sie do tps-a i rozebralem go w srodku byl syf!Pomiedzy walkiem przepustnicy a tps jest maly oring dobrze bloby go wymienic.No wiec wymylem go podlaczylem do omomierza pin 2 1 18 i przy zamknietej przepustnicy powinno byc O omow po lekkim uchyleniu slyszymy ciche cyk i opor wynosi nieskonczonosc.przelaczamy miernik na piny 3 i 18 i na uchylonej przepustnicy powinno byc nieskonczonosc otwieramy do oporu i ma byc zero. jesli takie beda wyniki tj oki da sie wtedy regulowac obroty srubka.Dzisiaj zwolnilem o dwa zabki sprezyne przeplywomierza i praca silnika na wolnych obrotach wyrownala sie odczuwalnie w najblizsym czasie bede dalej kombinowal. pozdrawiam
  24. belgus odpowiedział(a) na dUSk temat w E36
    Pewnie kupisz na Narbutta.
  25. belgus odpowiedział(a) na dUSk temat w E36
    Ja bym sie nie certolil ! Przytnij kabelki i polacz jak Ci pasuje. pozdrawiam

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.