Skocz do zawartości

belgus

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez belgus

  1. Czesc mam pytanko o jakiej membranie mowa?
  2. belgus odpowiedział(a) na psychop temat w E39
    Mam taka uwage! Jezeli nie macie dobrej widocznosci lub nie mozecie dostrzec co jest na poboczu zwalniajcie!!! :naughty: Wszystkie zwierzeta zasluguja na szacunek itrzeba na nue uwazac! Dzis przejechales kroloika albod psa czy kota a nastepnym razem przejedziesz czlowieka! bo tez moze znienacka wtargnac na jezdnie. Nikomu tego nie zycze ! pozdrawiam
  3. Witam Ostanio bawilem sie w czyszczenie przeplywki, kroka, i ustawialem tps uszczelnialem tez doloty powietrza i musze powiedziec,ze bardzo pomoglo bo na wolnych obrotach prawie nie faluje.Natomiast pojawil sie nowy problem ,mianowicie przy odpalaniu musze lekko trzymac go na gazie bo gasnie. :shock: Potem jak sie troszke nagrzeje jest juz ok. Co to moze byc ? Moze wtryskiwacz rozruchowy? Prosze o sugestie w tym temacie ! pozdrawiam
  4. belgus odpowiedział(a) na belgus temat w E30
    Od[owiadam sam sobie. Trzeba wymontowac przepustnice!
  5. belgus opublikował(a) temat w E30
    Witam Sprawa dotyczy krokowego. Walcze z nim od dluzszego czasu i raz wysaje mi sie ,ze jest ok a od dzisiaj mysle ,ze jest walniety. Mianowicie zgodnie z porada ksiazkowa podlaczylem kroka bezposrednio do prostownika i zaczaL MRUCZEC POTEM SIE ZAGRZAL ALE SIE NIE ZAMKNAL NADMIENIAM,ZE GRZALEM GO DLUZSZY CZAS. cO O TYM MYSLICIE? WESOLYCH SWIAT ZYCZY WSZYSTKI M BELGUS :D
  6. belgus opublikował(a) temat w E30
    Sprawa wyglada tak. Wyjalem przepustnice .zeby sie dostac do czujnika przepustnicy i wyregulowalem go w/g opisu.Przy okazji usunalem caly zalegajacy syf. Zlozylem wszyskto do kupy :D odpalilem i silnik odrazu wszedl na wysokie obroty mimo ,ze zlapal temperture nie zwalnia :shock: Moze to wina przepustnicy?Bo nie opiera misie o srue regulacyjna. Pomozcie koledzy jesli macie chwilke Wszystkim wesolych Swiat zyczy belgus :P
  7. belgus odpowiedział(a) na anatoss temat w E30
    Witam Ile Cie kosztowala wymiana popychaczy?
  8. belgus odpowiedział(a) na marcosz temat w E38
    Aha i jeszcze jedno oleju weszlo 3,5l wiecej nie chcialo.
  9. belgus odpowiedział(a) na marcosz temat w E38
    Nic sie nie dzialo przed wymiana oleju tylko po wymianie chodzi plynniej. Jezeli chodzi o koszty to dokladnie nie wiem bo wymienialem rozrzad,pompe wody,odboje amorow tyl/mialem swoje/pasek klinowy . Za to wszystko zaplacilem 1080 pln. :cry: pozdrawiam
  10. wityam male pytanko jak w temacie? :shock:
  11. belgus opublikował(a) temat w E30
    Witam Zaznaczam,ze nie szukam ginekologa :D Koledzy podpowiedzcie cos bo musze tego skurczybyka ustawic ale przed tym chcialbym go wyczyscic. Przeciez tam nie ma dostepu nawet do tych srubek regulujaczch polozenie. Moze jest jakis trick!!! pozdrawiam
  12. Witam U mnie jest przeplywomiezr z otworem ale tam nic nie ma. chyba jest to pozostalosc technologiczna. Rozmawialem w sklepie na temat koreczka do tego otworubo w instrukcji jest napisane.ze powinien byc zakryty.Babka /Narbutta/popatrzyla w kompa i powiedzial.ze w moim modelu nie ma nic takiego. Wynika stad.ze jedne maja drugie nie inasuwa sie pytanie o co tu wlasciwie chodzi? :shock: Wesolych Swiat :shock
  13. belgus odpowiedział(a) na Topik temat w E32
    Witam Normalne to to nie jest. Sprawdzales czy on sie normalnie obraca? Moze sie zatarl? Wesolych Swiat
  14. belgus odpowiedział(a) na belgus temat w E30
    Witam TO jest cos na co czekalem! :D Bardzo dziekuje ipozdrawiam Wszystkim zycze wesolych ,pogodnych i bezstresowych swiat!
  15. belgus opublikował(a) temat w E30
    Witam wszystkich Wlasnie kompie kroka ale w nafcie jeden gosc z warsztatu powiedzial,ze benzyna ekstrakcyjna lub podobne jest za sucha .Polecil rope albo nafte. pozdrawiam
  16. Witam Wlasnie wyplukalem przeplywomierz penetrolem uwazalem przy tym,zeby nie zalac plytki i chyba sie udalo. Straszny syf z niego wyplynal i ukazala sie mala dziurka w klapce ale to chyba fabryczna bo jest usytuowana centralnie. Pewnego dnia zdjalem oslone przeplywomierza i zauwazylem.ze suwak nie jest w polozeniu poczatkowym moglo to oznaczac ,ze klapka sie zacina a w tej chwili wszystko chodzi jak w zegarku. Jutro zamontuje i zobaczymy czy sie poprawilo /jalowe obroty/czy nie Oczywiscie napisze o tym bez wzgledu na efekty. pozdrawiam
  17. belgus odpowiedział(a) na belgus temat w E30
    Witam Test zegarow w mojej ubogiej E 30 316 i?
  18. belgus odpowiedział(a) na belgus temat w E30
    A jezeli po wlozeniu do goracej wody wskaznik nie zareaguje to i tak nic dalej nie bede wiedzial :!: Bo byc moze padniety jest wskaznik. pozdrawiam :(
  19. belgus odpowiedział(a) na belgus temat w E30
    Czujnik w m40 znajduje sie pod przepustnica w bloku silnika umnie ma taki niebieski lepek. Moze w is jest podobnie. pozdrawiam
  20. belgus odpowiedział(a) na belgus temat w E30
    Ale jak ? moze ktos podpowie bo jezeli omommierzemto potrzebne mi sa dane dot.rezystancji. a czujnik? A moze inaczej? pozdrawiam
  21. belgus opublikował(a) temat w E30
    Witam Wskazniktemperatury zatrzymuje sie za niebieskim polem. Pytanko- Jak sprawdzic czujnik temperatury wskaznik temperatury,zeby wykluczyc jedno albo drugie? Pompa wodna nowa ,termostat nowy. Fachura mowi.ze winne moga byc akumulatorki podtrzymujace bo nie moze tez skasowac inspekcji.Poradzcie. pozdrawiam
  22. belgus odpowiedział(a) na chrupek temat w E36
    Tam byla tez taka dobrze wypsazona blondyna sredniego wzrostu. Nie macie jej fotki albo jakichs namiarow?
  23. Dzieki Wbrew pozorom kicha mnie pocieszyl,no bo jesli to sie zdarza w tym modelu!A ja myslalem,ze tylko u mnie :D pozdrawiam
  24. belgus odpowiedział(a) na GRACUS7 temat w E36
    Po odlaczeniu powinien byc otwarty. pozdfrawiam
  25. Kup sobie lewarek hydrauliczny albo trapezowy bo oryginaly sa do bani! pozdrawiam

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.