Treść opublikowana przez belgus
-
problem przy włączonym biegu w automacie
Czesc mam pytanko o jakiej membranie mowa?
-
nowy i juz dzwon...;)
Mam taka uwage! Jezeli nie macie dobrej widocznosci lub nie mozecie dostrzec co jest na poboczu zwalniajcie!!! :naughty: Wszystkie zwierzeta zasluguja na szacunek itrzeba na nue uwazac! Dzis przejechales kroloika albod psa czy kota a nastepnym razem przejedziesz czlowieka! bo tez moze znienacka wtargnac na jezdnie. Nikomu tego nie zycze ! pozdrawiam
-
Jak jest zimny musze trzymac pedal gazuw a wczesnij bylo ok
Witam Ostanio bawilem sie w czyszczenie przeplywki, kroka, i ustawialem tps uszczelnialem tez doloty powietrza i musze powiedziec,ze bardzo pomoglo bo na wolnych obrotach prawie nie faluje.Natomiast pojawil sie nowy problem ,mianowicie przy odpalaniu musze lekko trzymac go na gazie bo gasnie. :shock: Potem jak sie troszke nagrzeje jest juz ok. Co to moze byc ? Moze wtryskiwacz rozruchowy? Prosze o sugestie w tym temacie ! pozdrawiam
-
Jak nalatwiej wymontowac TPS
Od[owiadam sam sobie. Trzeba wymontowac przepustnice!
-
grzeje sie a nie zamyka!
Witam Sprawa dotyczy krokowego. Walcze z nim od dluzszego czasu i raz wysaje mi sie ,ze jest ok a od dzisiaj mysle ,ze jest walniety. Mianowicie zgodnie z porada ksiazkowa podlaczylem kroka bezposrednio do prostownika i zaczaL MRUCZEC POTEM SIE ZAGRZAL ALE SIE NIE ZAMKNAL NADMIENIAM,ZE GRZALEM GO DLUZSZY CZAS. cO O TYM MYSLICIE? WESOLYCH SWIAT ZYCZY WSZYSTKI M BELGUS :D
-
Przepustnica - czy cos zepsulem?
Sprawa wyglada tak. Wyjalem przepustnice .zeby sie dostac do czujnika przepustnicy i wyregulowalem go w/g opisu.Przy okazji usunalem caly zalegajacy syf. Zlozylem wszyskto do kupy :D odpalilem i silnik odrazu wszedl na wysokie obroty mimo ,ze zlapal temperture nie zwalnia :shock: Moze to wina przepustnicy?Bo nie opiera misie o srue regulacyjna. Pomozcie koledzy jesli macie chwilke Wszystkim wesolych Swiat zyczy belgus :P
-
Luz na stopkach wałka ?
Witam Ile Cie kosztowala wymiana popychaczy?
-
Olej do automatu
Aha i jeszcze jedno oleju weszlo 3,5l wiecej nie chcialo.
-
Olej do automatu
Nic sie nie dzialo przed wymiana oleju tylko po wymianie chodzi plynniej. Jezeli chodzi o koszty to dokladnie nie wiem bo wymienialem rozrzad,pompe wody,odboje amorow tyl/mialem swoje/pasek klinowy . Za to wszystko zaplacilem 1080 pln. :cry: pozdrawiam
-
po odlaczeniu przeplywomierza gasnie czy tak ma byc?
wityam male pytanko jak w temacie? :shock:
-
Jak nalatwiej wymontowac TPS
Witam Zaznaczam,ze nie szukam ginekologa :D Koledzy podpowiedzcie cos bo musze tego skurczybyka ustawic ale przed tym chcialbym go wyczyscic. Przeciez tam nie ma dostepu nawet do tych srubek regulujaczch polozenie. Moze jest jakis trick!!! pozdrawiam
-
Przepływomierz .. z regulacja CO czy bez ?
Witam U mnie jest przeplywomiezr z otworem ale tam nic nie ma. chyba jest to pozostalosc technologiczna. Rozmawialem w sklepie na temat koreczka do tego otworubo w instrukcji jest napisane.ze powinien byc zakryty.Babka /Narbutta/popatrzyla w kompa i powiedzial.ze w moim modelu nie ma nic takiego. Wynika stad.ze jedne maja drugie nie inasuwa sie pytanie o co tu wlasciwie chodzi? :shock: Wesolych Swiat :shock
-
silnik krokowy - buczy
Witam Normalne to to nie jest. Sprawdzales czy on sie normalnie obraca? Moze sie zatarl? Wesolych Swiat
-
Co jest walniete?
Witam TO jest cos na co czekalem! :D Bardzo dziekuje ipozdrawiam Wszystkim zycze wesolych ,pogodnych i bezstresowych swiat!
-
krokowy raz jeszcze
Witam wszystkich Wlasnie kompie kroka ale w nafcie jeden gosc z warsztatu powiedzial,ze benzyna ekstrakcyjna lub podobne jest za sucha .Polecil rope albo nafte. pozdrawiam
-
przeplywomierz moze ktos sam regulowal?
Witam Wlasnie wyplukalem przeplywomierz penetrolem uwazalem przy tym,zeby nie zalac plytki i chyba sie udalo. Straszny syf z niego wyplynal i ukazala sie mala dziurka w klapce ale to chyba fabryczna bo jest usytuowana centralnie. Pewnego dnia zdjalem oslone przeplywomierza i zauwazylem.ze suwak nie jest w polozeniu poczatkowym moglo to oznaczac ,ze klapka sie zacina a w tej chwili wszystko chodzi jak w zegarku. Jutro zamontuje i zobaczymy czy sie poprawilo /jalowe obroty/czy nie Oczywiscie napisze o tym bez wzgledu na efekty. pozdrawiam
-
Co jest walniete?
Witam Test zegarow w mojej ubogiej E 30 316 i?
-
Co jest walniete?
A jezeli po wlozeniu do goracej wody wskaznik nie zareaguje to i tak nic dalej nie bede wiedzial :!: Bo byc moze padniety jest wskaznik. pozdrawiam :(
-
Co jest walniete?
Czujnik w m40 znajduje sie pod przepustnica w bloku silnika umnie ma taki niebieski lepek. Moze w is jest podobnie. pozdrawiam
-
Co jest walniete?
Ale jak ? moze ktos podpowie bo jezeli omommierzemto potrzebne mi sa dane dot.rezystancji. a czujnik? A moze inaczej? pozdrawiam
-
Co jest walniete?
Witam Wskazniktemperatury zatrzymuje sie za niebieskim polem. Pytanko- Jak sprawdzic czujnik temperatury wskaznik temperatury,zeby wykluczyc jedno albo drugie? Pompa wodna nowa ,termostat nowy. Fachura mowi.ze winne moga byc akumulatorki podtrzymujace bo nie moze tez skasowac inspekcji.Poradzcie. pozdrawiam
-
Zna ktos to bmw ?
Tam byla tez taka dobrze wypsazona blondyna sredniego wzrostu. Nie macie jej fotki albo jakichs namiarow?
-
Woda przez tylne lampy!.Czy ktos to mial?
Dzieki Wbrew pozorom kicha mnie pocieszyl,no bo jesli to sie zdarza w tym modelu!A ja myslalem,ze tylko u mnie :D pozdrawiam
-
numer silnika krokowego...?
Po odlaczeniu powinien byc otwarty. pozdfrawiam
-
problem z podniesieniem samochodu na lewarku
Kup sobie lewarek hydrauliczny albo trapezowy bo oryginaly sa do bani! pozdrawiam