Treść opublikowana przez belgus
-
Do wszystkich falujacych!!!
Hans Globke Nie trzeba linka. Podgrzewacz to jest to ustrojstwo ,ktore wchodzi do przepustnicy od dolu a jest przykrecony dwoma srubami od gory przepustnicy. Jak spojrzysz na dolna czesc przepustnicy to go zobaczysz dochodza do niego trzy weze dwa z lewej i jeden z prawej . Jak odkrecisz dwie sruby na gorze i go nacisniesz do dolu to wyjdzie z przepustnicy.Ale posluchaj dalej:Nie wiem ja k koledzy ale ja zalozylem cybanty na kolanku gumy przeplywomierza bo ciagnelo powietrze jak cholera.A sprawdzilem to psikajac zsamostartem w czsie pracy silnika na wszystkie weze i na dodatek mialem poluzowany waz na wezyku do wtryskowi paliwo tez ciagnelo powietrze.jak nie znajdziesz to ci wkleje. pozdrawim mam jeszcze podejrzenia co do filtra paliwa.
-
NISKIE OBROTY SILNIKA- JAK JE WYREGULOWAĆ W E34 TD
Czesc nie mam co prawda ani diesla ani e 34 ale jak mialem dieselka to regulacje przeprowadzalo sie na pompie wtryskowej srubka . Mam nadzieje,ze sie nie wyglupiam :oops: pozdrawiam
-
Linka do automatu
Do czego jest ta linka biegnaca od przepustnicy do skrzyni? Co sie nia reguluje? pozdrawiam
-
Ale pewnie nie tylko e34 - Dziwnie hamuje ? Już jest ok!!!!
Mialem w golfie jak go przez 2 miesiace nie ruszalem . Nie doszedlem co mu bylo bo go sprzedalem. pozdrawiam
-
Zawiesza sie na obrotach (2000)
Nie chce byc namolny ale sprawdz jak jest ustawiona przepustnica! Czyscisz kroka a on reguluje doplyw powietrza na zimnym silniku wynika stad ,ze tego powietrza dostaje za duzo i bedzie ci kotlowal az sie krok nie zamknie!. pozdrawiam
-
m20b25 - brak sprezania
Witam Moim zdaniem jezeli ma wtarta krzywke to moze Ci w ogole tego zaworka nie otwierac /ssacego/ale jest jeszcze sprawa wydechowego, ktory moze sie nie zamykac . Tak na logike :x pozdrawiam
-
m20b25 - brak sprezania
A mierzyles krzywke na walku?
-
Zawiesza sie na obrotach (2000)
Witam Wydaje mi sie,ze zawiesza cCi sie przepustnica albo klapa prprzeplywomierza. pozdrawiam
-
falujace obroty w M50-raz jeszcze,ale chyba inaczej.
Czesc Wydaje mi sie ,ze masz lewe powietrze /jakies minimalne niezczelnosci dolotu powietrza lub paliwa/ i jak sie troche rozgrzeje to moze sie uszczelniac. pozdrawiam
-
m20b25 - brak sprezania
Witaj Cudow nie ma :D To musi byc cos z zaworami!!! Moze sprezyny ,moze ganiazda kiedys to sprawdzali na nafte a teraz nie wiem. pozdrawiam
-
Znowu sie cos skopalo z obrotami!
Witam Sprawa wyglada tak:silnik pracuje na wolnych obrotach a po dodaniu gazu i odpuszczeniu zachowuje sie tak jak by mial za niskie i zzzza chwile wraca do poprzednich obrotow. Co to moze byc?Jesli ktos ma chwile niech pomoze :modlitwa: Pozdrawiam I dajcie namiary na konstruktora M 40 !!! chcialbym mu pogratulowac :D
-
jaka skrzynia biegów
Jesli jest oryginal to VIN decode.
-
Automatyczna skrzynia biegów - Problem z wrzuceniem wyższego
A ja mam takie pytanie ? Czy ta druga linka na przepustnicy ma cos wspolnego ze skrzynia automat?
-
Do wszystkich falujacych!!!
I jeszcze jedno .Ten podgrzewacz trzeba dokrecac z czuciem bo ten oring lubi sie znieksztalcac.
-
Do wszystkich falujacych!!!
Witam Chcialbym sie z Wami podzielic odkryciem o ktorym tu na forum nie czytalem,a mianowicie; Czy ktos z falujacych sprawdzl szczelnosc przepustnicy? Pod przepustnica jest tzw.podgrzewacz ,ktory laczony jest z przepustnica na oring i ten oring byl przyc zyna falowania !!!tzw. lewe powietrze przechodzilo wlasnie tam klapa przeplywomierza sie bujala bo podcisnienie sie zmienialo. mozna tez dodakowo naciagnac sprezyne przeplywomierza poniewaz jak jest miekka a ciag w przepustnicy normalny to obroty skocza do 2000 albo i wiecej.Pisze to nas goraco przed chwila odszedlem od samochodu Cala operacje wykonalem przy latarce prowizorycznie bo nie mam nowego oringu ale i tak efekt przerosl moje oczekiwania. posprawdzajcie to u siebie i odpiszcie czy mialem racje Pozdrawiam
- wtryskiwacze
-
Pompa do wspomagania
Witaj Tego tematu nie przerabialem ale szczerze mowiac 900 pln?! Cenami w ETK sie nie sugeruj one nie dotycza naszej bogatej ojczyzny i zamoznych obywateli jezdzacych wspanialymi uzywkami. Nie chcesz uzywki?A samocho kupiles nowy? Przeciez mozesz kupic uzywana pompe i ja sprawdzic. Zaluje ,ze nie moge Ci konkretniej doradzic pozdrawiam belgus filozof
-
Moduł TPS na przepływomierzu PROBLEM!!!!! Szarpie Dławi się
Acha i jeszcze jedno- obejrzyj dokladnie ta gume do przeplywki.
-
Moduł TPS na przepływomierzu PROBLEM!!!!! Szarpie Dławi się
to zdejmuj pokrywe przepywki i popatrz jak reaguje suwak na potencjometrze przy okazji mozesz mu naciagnac a lbo odpuscic sprezyne /tylko zaznacz poprzednie polozenie/.A w ogole to go wyczysc. Ja swoj czyscilem penetrolem moze byc wd 40
-
Wymiana Viska
I pamietaj ,ze odkreca sie w prawo!
-
Pomocy Panowie..!!!! Kto pojedzie obejrzeć?
Napisz jaka cena ? U mnie stala 325 albo 320 88 rok i cena byla 17500pln :shock:
-
Moduł TPS na przepływomierzu PROBLEM!!!!! Szarpie Dławi się
Chester Stawiam na tps niedawno prosilem o pomoc w tym dokladnie problemie co u Ciebie i po tej regulacji i czyszczeniu nie musze trzymac nogi na ggggazie. pozdrawiam
-
Moduł TPS na przepływomierzu PROBLEM!!!!! Szarpie Dławi się
Witam Wlasnie przerabiam ten temat w swoim.Dobralem sie do tps-a i rozebralem go w srodku byl syf!Pomiedzy walkiem przepustnicy a tps jest maly oring dobrze bloby go wymienic.No wiec wymylem go podlaczylem do omomierza pin 2 1 18 i przy zamknietej przepustnicy powinno byc O omow po lekkim uchyleniu slyszymy ciche cyk i opor wynosi nieskonczonosc.przelaczamy miernik na piny 3 i 18 i na uchylonej przepustnicy powinno byc nieskonczonosc otwieramy do oporu i ma byc zero. jesli takie beda wyniki tj oki da sie wtedy regulowac obroty srubka.Dzisiaj zwolnilem o dwa zabki sprezyne przeplywomierza i praca silnika na wolnych obrotach wyrownala sie odczuwalnie w najblizsym czasie bede dalej kombinowal. pozdrawiam
-
wtyczka tylnej lampy
Pewnie kupisz na Narbutta.
-
wtyczka tylnej lampy
Ja bym sie nie certolil ! Przytnij kabelki i polacz jak Ci pasuje. pozdrawiam